|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

Katero pasjo hrano jedo vasi psi?


eukanuba
  6% (3)
hills
  12% (6)
royal canin
  10% (5)
nutro
  18% (9)
pro plan
  4% (2)
pedigre
  14% (7)
frieskies
  2% (1)
chappi
  6% (3)
drugo
  25% (12)


Skupaj glasov: 48


(Zadnji oddan glas : 11.12.2005 20:53:59)
(Glasovanje zaključeno: 19.12.2005 0:00:00)
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 10:49:18   
Anonimen
No, da vidimo, katera je najbolj vsec user posted image

Ce katero drugo, napisite tu spodaj katero.

LP, RB
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 11:29:56   
CUKRČEK
Ola,
moj pes je pa mal gospoda in sploh ne mara hrane iz konzerv. Brikete sicer ima rad in jih ima stalno na razpolago. Glavno hrano pa mu kuhamo. Najraje ima nedeljsko kosilo, ki sestoji iz kurjih kožic, ki so skuhane v vodi iz katerega potem rata nekakšna juha v katero zakuhamo že kake knedlje. Gospod,a?!?user posted image  Drugače pa je, kar imamo pač mi za kosilo. Če imamo naprimer golaž in makarone, pač toliko več skuhamo, da še zanj ostane. V bistvu je to kar fajn, da ni problemov z njegovim jedilnikom.
Če pa slučajno ni nič pametnega za kosilo, mu pa posebej kaj skuham.

Je pa res, da precej veliko poje, ker ima dečko skoraj 60 kil.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 11:42:16   
baguSka
Evo moj pa je izključno le briketirano hrano, ki je ni na seznamu. In sicer Belcando, ki je nemškega izvora in temelji na 90% mesu in je brez konzervansov. Zaenkrat jo moram odlično pohvalit, saj mali nima nobenih problemov s prebavo ali kožo. Suuuupeeeeer!!!! Upam da bo tko še naprej..

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:22:41   
CUKRČEK
Ola, baguSka, jaz si pa sploh ne predstavljam, da bi moj pes jedel samo briketeuser posted image  Pač se mi to ne zdi ravno primerno......tudi jaz ne bi rada živela le ob naprimer piškotih (ali pa briketirani hrani)in vodi.
Sicer se me to ne tiče , ti že veš, kaj je dobro za tvojega psa, ampak vseeno ne razumem takega načina hranjenja.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:24:46   
baguSka
Ok cukr - v mislih sm mela glavne obroke. Kot se kuža navadi. Če bi ti jedla samo eno hrano in druge sploh poznala nebi, potem druzga sploh nebi pogrešala.

Kot sm pa že rekla, sm v mislih mela glavne obroke, kar pomeni da vmes tudi kaj drugega pade. ;)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:26:22   
Anonimen
Belcando? Kje pa se to dobi? Jaz imam za Mišo v glavnem Nutro, ampak saveda jih ne mara, briketov. Včasih smo imeli Royal canin, ampak tudi teh seveda ne mara več.
Ampak je pa definitvno prav, da pes je brikete. Kaj se bo zmišljeval! Zdravi so, vsi vitamini so notri, ne smrdi ... ne pa da moji princesi dajem ne vem kakšno hrano, pa se gospodična namrdni, zavije z nosom in gre proč. Potem pa mečem v smeti tisto, kar bi raje jaz pojedla, pa sem dala njej.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:28:51   
CUKRČEK
Absulutno se strinjam, splišni, če pač pes ne mara drugega. In tudi naš ima vedno brikete v posodi. Če mu paše jih pač je, vedno pa dobi tudi kuhano kosilo.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:30:31   
Anonimen
Naša ne mara ničesar, ne briketov ne kuhane hrane. Pa otrok tudi. Nobenden ni po meni.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:35:39   
baguSka
Evo prodajna mesta:

http://www.belcando-si.com/prodm.html

Je pa hrana super odlična in vsi jo zelo hvalijo. Probat ni greh, sicer ti pa tukajle piše tudi več o tem:

http://www.belcando-si.com/kat08.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:37:14   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Naša ne mara ničesar, ne briketov ne kuhane hrane. Pa otrok tudi. Nobenden ni po meni.user posted image


A ti brikete obužuješ??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:39:30   
Anonimen
Splišni še ponoči brikete sanja user posted image  Včasih celo vstane in gre pogledat, če je kaj ostalo user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:40:25   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image Itak ostane, če noben drug noče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:44:04   
Anonimen
Jaz vse požrem.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:45:36   
Anonimen
Sem točno vedla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:46:02   
baguSka
Splišni - kaj pa dieta user posted image No, sicer pa se od briketov ne rediš, sam mišice pridno debeliš. ;) Svaka čast. Hja sej kaj pa češ druzga kot stran metat. Škoda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:50:36   
Anonimen
A tega se potem ne da po netu naročit, BaguSka? Škoda. Jaz hočem to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:52:01   
Anonimen
Ja ne, saj brikete jem samo za beljankovinski dan. Drugače pa uno umetno kost glodam. Pa bolj je prežvečena, da se vse kocine in prah gor primerjo, bolje je. Je bolj nasitna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:54:12   
baguSka
Hm a se ne da. Nism gledala. Če hočeš pa se zmeniva, da ti dostavm testno hrano in probaš Miši dat, če ji bo ugajal. Če bo ZA, pa ti potem lahko dostavim še žakelj briketov, k jih bo mela za par mescou. Povej če hočeš. Jst grem vsak dan mim te trgovine in se samo ustavm, tko da ni panike. Testna hrana je seveda brezplačna, žakelj boš mogla pa kupt.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:54:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja ne, saj brikete jem samo za beljankovinski dan. Drugače pa uno umetno kost glodam. Pa bolj je prežvečena, da se vse kocine in prah gor primerjo, bolje je. Je bolj nasitna.


Hehe moj štruklj tud ravno pisarno pospravlja z njo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 12:55:56   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Naša ne mara ničesar, ne briketov ne kuhane hrane. Pa otrok tudi. Nobenden ni po meni.user posted image


Ja kaj, hudiča, pa pol sploh je???user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 13:00:40   
Anonimen
BaguSka, a ti imaš psa kar v službi? To je pa fino, jaz bi tudi. Za tisti vzorec bi te pa res prosila. Ful bi bila vesela, če bi Miša končno hotela kaj jesti, ne pa da vse stran mečem, prav res. Pa vsak večer se moram še s tem ukvarjat, kaj go gospodična jedla.
Cukrček, Miša bi jedla samo pečenega piščanca, ali pa hrenovko, ki ji jo narežem čisto na drobno, da je potem ne uspe vse zrofkat iz briketov ven. Da še kakšnega zraven poje. Čeprav tudi to velikokrat mečem stran.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 13:03:02   
ElaM
Naša dva jesta Nutro in Bosch.Sta bolj briketarja, no kašna kost tud pade, drugače pa ima pes v briketih čisto vse.


_____________________________

:)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 13:05:52   
baguSka
Potem Splišni bi mogoče poskusla tole??

http://www.belcando-si.com/kat11.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 13:07:10   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


Cukrček, Miša bi jedla samo pečenega piščanca, ali pa hrenovko, ki ji jo narežem čisto na drobno, da je potem ne uspe vse zrofkat iz briketov ven. Da še kakšnega zraven poje. Čeprav tudi to velikokrat mečem stran.


Še sreča, da imaš malega psa. Če bi imela tako velikega, kot je moj, bi obubožala na hrenavkah in piščancuuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katero pasjo hrano jedo vasi psi?
21.10.2005 13:15:22   
Anonimen
Ja, Cukrček, saj mi gre že tako na živce to metanje proč, posebej pa pripravljanje in rezanje, potem pa gospodična prav tzavije nos in gre proč.
Ja, Baguska, a to pa je prav z omakco? To bi pa še jaz jedla.user posted image
A veš kaj, daj ti meni prinesi kar tisto 2,5 kg vrečo, da ne bova preveč komplicirali z vrozci in ne vem še čim. Uam, da jo imajo, ker 7 kil ali koliko je nasledja, pa je res preveč. Sicer pa piše, da se niti zbirčni jedci ne morejo upreti ali nekaj takega. Saj tudi če ne bo jedla, saj je potem čisto vseeno, če mečem te brikete stran ali pa Nutro ali katere druge. Le da zraven še probam, če bi pa gospodični morda pa le pasali tile.
Samo kako pa se zmeniva? A ti denar pošljem?
A veš kaj, se slišiva (bereva) raje jutri oz. naslednji teden, ke bomo mi šli danes ali jutri najbrž v Lj., pa bomo pogledali za to trgovino. Kje na Tržaški pa je to? Blizu česa, če je kaj poznanega zraven?

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?