|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj in kako berete?
30.4.2006 22:26:06   
Anonimen
Evo to me zanima.

Kdaj berete?
Imate kake obrede?
Poseben čas za branje?
Ritual?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj in kako berete?
30.4.2006 22:28:36   
Anonimen
no to je pa ena izmed stvari zarad katerih komi čakam da bo naša nova hiša stala in da se preselimo. ker jaz najraje in izključno edinole sproščeno in z užitkom lahko berem zvečer v postelji predno grem spat. grem raje eno uro prej v krevet da lahko v miru berem in zdej, ko smo trije in bomo štirje v eni spalnici tega enostavno ne morem...grrrrr!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj in kako berete?
30.4.2006 22:30:48   
Anonimen
Če me knjiga res zanima (tako, kot so me npr. knjige od Dana Browna), potem berem povsod. Na WC-ju, med obroki, na avtobusu - povsod.
Obredi in rituali? Ja, po možnosti (če berem doma), prej porihtam otroke, da imam mir vsaj nekaj poglavij, potem se pa zleknem na kavč, na doseg roke si dam Coca-Colo, kadilske pripomočke, kaj za grickat (čips, čokolado, karkoli) - in me ni. Ne hodim odpirat vrat, če kdo zvoni, ne javljam se na telefon (razen Kamikazi, če ga ni takrat doma). Skratka - padem v knjigo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj in kako berete?
30.4.2006 22:37:13   
Marogica
Včasih sem brala knjige, kadar sem imela čas. To je bilo obdobje pred otroci. Sedaj pa berem še samo zvečer, preden grem spat. in že sama misel, da bom brala, preden zaspim, je zame obred, višek dneva, ki ga zključim s knjigo.
Da bom bolj natančna, tudi čez dan tu pa tam kaj prelistam, kakšno revijo, kjer so članki kratki in ni potrebna ne vem kakšna koncentracija. Za knjigo pa si jaz želim in moram vzeti čas in mir. In to je (na mojo žalost) samo zvečer.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj in kako berete?
30.4.2006 22:38:20   
Gina
Najraje zvečer v banji. Ni lepšega. To mi najpogosteje uspe, ker sem tam skrita, mi ne težijo zraven.

Ali v postelji pred spanjem ali pa tudi popoldne (samo mi ne dajo dihat ponavadi). Ali na morju v viseči mreži - to zdaj tudi odpade, ker imam otroke premajhne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj in kako berete?
30.4.2006 22:47:23   
Anonimen
Zvecer u postli, predn zaspim. Domaca branja oz. obvezna branja tut cez dan (u postli in zraven zaspimuser posted image ), ce je pa knjiga res super in me full zanima, pa tudi cez dan. Seveda v postli :)


(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj in kako berete?
1.5.2006 7:06:56   
SaaS
Od kar smo trije, veliko težje najdem čas za branje. Trenutno imava z malim tak ritem, da zvečer ni variante, da bi brala. Največkrat berem zjutraj. Vstanem, pojem zajtrk, časopisa takrat ponavadi še ni, in grem za kakšno uro brat knjigo. Imam zjutraj malo več časa zase, saj sin vstane kakšni dve uri za mano. Takrat imam v dbevni res mir in tišino. Se mi zdi, da za knjigo to potrebujem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj in kako berete?
1.5.2006 9:26:08   
Anonimen
Najraje berem zleknjena na kavču, poleti pa na ležalniku na terasi user posted image

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj in kako berete?
1.5.2006 9:35:23   
fusia
Jaz lahko berem povsod. Največkrat za pisalno mizo, na kavču ali na terasi. Včasih tudi v postelji pred spanjem. Posebnega rituala pred branjem nimam, samo prijetno pričakovanje ker vem, da me čaka dobra knjiga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj in kako berete?
1.5.2006 11:01:22   
Anonimen
Najraje kje na poti, na vlaku, v avionu, pa v čakalnicah, ko čakam nanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj in kako berete?
1.5.2006 11:34:28   
Geja
Jaz pa berem zvečer, ko gre naš Nejc spat. Potem pa berem toliko časa, dokler mi oči zdržijo pokonci. No pa tudi koliko je zanimiva knjiga.
Berem pa v dnevni sobi, saj v spalnici ne bi šlo - bo Nejca motila svetloba. Mož pa v dnevni sobi gleda televizijo in sedaj sva kupila slušalke tako da mene ne moti.

čau,čau
Geja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj in kako berete?
1.5.2006 12:11:15   
Anonimen
Zvečer, v postelji pod posebej za take priložnosti kupljeno lučko, pred TV-jem, ko mož gleda kaj, kar mene ne zanima (pa to ni šport, ker ga ne gleda, juhej user posted image user posted image user posted image user posted image , eden redkih user posted image user posted image ) ali pa v banji, čeprav mi je že večkrat uspelo namočit kakšno knjigo.

(odgovor članu Geja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj in kako berete?
1.5.2006 15:16:18   
vanilija
Ponavadi zvečer v svoji najljubši sedežni vreči, zraven pa obvezno skodelica črnega čaja z mlekom.
Pa v postelji, ampak ponavadi ne dolgo, ker me prehitro zmanjka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj in kako berete?
1.5.2006 15:20:29   
KODA
Ko sem še živela pri starših,sem najraje brala zvečer v postelji.
Zdaj pa v dnevni sobi v fotelju,če je možnost.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu vanilija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj in kako berete?
5.5.2006 20:37:15   
Dejča
Kadar me knjiga res potegne, jo lahko berem kjerkoli in kadarkoli. To najraje počnem doma na kavču, da se lahko udobno namestim in uživam. Še najraje, kadar sem sama doma. Zdaj, ko imam svojo malo user posted image , ki je vedno bolj radoživa, pa ne utegnem dosti brati - le, kadar ona spi.user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj in kako berete?
5.5.2006 21:34:32   
smrka
Zvecer v pojstli, ker itak cez dan zdaj ni casa.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj in kako berete?
6.5.2006 17:06:33   
Laubica
Jaz pa berem predvsem v službi pozimi ko ni dosti dela ogromno preberem zdaj pa si moram prav iskat čas za branje.Tega pa doma ni ker nimam mira vedno me kdo rabiuser posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj in kako berete?
7.5.2006 10:39:13   
Naja30
Vedno in povsod. Kot je Kerensa napisala, tudi na wc jo vzamem, če se ne morem odlepit od nje. Najraje pa imam mirne dneve, ko se zleknem na kavč ali pa zvečer pred spanjem, na morju... Jah, nimam še otrok, čeprav se bo to kmalu spremenilo. Do takrat bom pa izkoristila user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj in kako berete?
8.5.2006 14:05:23   
Zasanjana
Na morju, na plaži.Čeprav to bolj poredko, ker mi vsi težijo.Doma, na balkonu, največkrat ob sončnem zahodu.Pa ne vem, zakaj.Mi je všeč.
Obredi in rituali... hm... obvezno moram met zraven čokolado in sem v user posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj in kako berete?
12.5.2006 15:01:23   
Anonimen
Eh men je pa vseen kje kako .... Sam da je zanimiva kniga, cajtng, .. karkoli.. pa jaz berem.
Sem res totalni frik na branje. Aja... edin v avtu pa na busu ne berem (sej biuser posted image , sam mi je potem slabo)

Včasih sem že ful ful ful utrujena pa grem kako v posteljo in spat potem pa moram še nekaj pred spanjem prebrati, pa včasih to traja do 3 al pa 4 zjutraj (če seveda naslednji dan nimam obveznosti pred opoldnevom).

Ko pridem kak na obisk, se prvo zakadim v knjižne police, al pa v kupe revij... sej zdej se tega odvajamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?