|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj so se navadili piti iz kozarca?
29.12.2005 19:48:44   
kepa*
Naš mali bučko zelo nerad pije, še najbolj mu ustreza, če pije iz kozarca, magičnih lončkov in podobnih zadev ne mara. A ob pitju iz kozarca tako polivava, da je joj. Sploh ne zna pit, pač pa srka kot en kužek. Jrziček ima zunaj pod kozarcem.
Obstaja kaka tehnika, da ga tega naučim, ali pač vaja dela mojstra?

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj so se navadili piti iz kozarca?
29.12.2005 19:58:11   
April
ja imaš prav, vaja dela mojstra. Moj osem mesecev star sinko že en mesec pije iz kozarca in zmeraj manj poliva. Na začetku pa sploh ni vedel kam z jezičkomuser posted image .

< Sporočilo je popravil April -- 29.12.2005 19:59:01 >

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj so se navadili piti iz kozarca?
29.12.2005 20:05:40   
urši*
čaw!!!
Luka full rad pije po slamici.probaj, mogoče mu bo všeč!!!

lpuser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj so se navadili piti iz kozarca?
29.12.2005 20:27:27   
Magi*
jaz ji dam kar v štamperle. je manjši kozarec in ga sama lahko prime in lepše ven pije. vendar je problem, ker hoče včasih "na hitr enga ruknt" (kot se za štamperle spodobiuser posted image ) - pol je pa cela polita. najbrž res vaja dela mojstra.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj so se navadili piti iz kozarca?
29.12.2005 22:24:27   
b.nika
Naš user posted image  ni hotel piti ne iz flaške, ne iz magičnih lončkov. Potem sem pa poiskusila kar iz kozarca. Na začetku je full polival, ampak, vaja dela mojstra. Sedaj pri 8. mesecih pije lepo in ne poliva.
Iz kozarca pije od 4.meseca naprej.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj so se navadili piti iz kozarca?
29.12.2005 22:45:42   
HuAnita
Naša vadi en enih takih velikih skodelic - ki so podobne tudi lončkom za kakav - imajo ročaj, ker so kar težki, jih ravno prav še lahko dvigne, da se ne more politi. seveda se pa to zgodi pri 'tršem' odlaganjuuser posted image
Bo že. Najlepše pa pije kar iz fstekleničk od Frutkauser posted image user posted image user posted image  Se že en spomnim, kdaj jo je to prijelo, samo tisto majhno stekleičko že lepo prime in iz nje lepo pije, ker ima široko ustje.

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj so se navadili piti iz kozarca?
29.12.2005 22:53:06   
dix
Naš je najprej vadil s praznimi kozarčki nakar smo ga naenkrat zalotili kako si je ukradel kozarec iz radiatorja v bratovi sobi in lepo pil iz njega brez da bi kaj polil user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj so se navadili piti iz kozarca?
2.1.2006 13:18:26   
Cikica
Naš user posted image je kar hitro začel piti iz kozarca,sicer pa tudi še sedaj ima magični lonček ampak raje pije iz kozarca.Na začetku je tudi več polil po sebi kot kaj spil zdaj pa je že pravi mojsteruser posted image .V vrtec pa smo morali prinesti kozarce,bolj plitve in samo iz tega pijejo in se mi zdi super.Daj mu v manjši kozarec.
 
user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj so se navadili piti iz kozarca?
19.1.2006 17:31:57   
Anonimen
Prej kot začneš bolje je. Mi smo imeli dokaj pozno(še pri 1 letu) flaško), vendar sem po 1 letu flaško zamenjala z kozarcem, če pa smo kje vzunaj, ali tudi doma, za lažje pitje pa uporablja slamico.
Slamica in pitje iz kozarca namreč ne povzročata kasneje težav pri izgovorjavi šumnikov in sičnikov.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?