|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 14:02:20   
XXYY
Živjo vsem mamicam!

Vem da to vprašanje glih ne paše sem na tem forumu. Ampak tukaj vas je vedno veliko.

Mi bomo kmalu stari 3 mesece. In me zanima, kdaj ste ve začele dajati svojim user posted image  kakšno gosto hrano. Kaj ste jim pa pripravile za začetek?
Midve se namreč še dojive, ampak bomo tudi malo začeli s kakšnim sadjem za začetek, ampak še ne vemo kaj. To za to, da bo dobila malo bolj za okus oz. da bo sprobala kaj novega.

Kaj in kdaj ste ve začele z gosto hrano?

Hvala vsem za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 14:13:30   
Anonimen
en dan pred dopolnjenim 4. mesecem sem ji prvič dala v večerno mleko par žličk rižolinoto ker sem naivno mislila da bo bolje spala. dandanes itak svetujejo izključno dojenje do 6,. mesca ampak midve sva pol začetek 4. mesca že kr začele s sadjem in zelenjavo. pred tem se pa tut men zdi da je brezveze in prezgodej!

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 15:05:22   
mamči
Par dni pred 5. mes sma začela z jabolko, pol banane, hruške. Zdaj smo stari 7 mes. in je dopoldne sadje, za kosilo zelenjavo, dvakrat do sedaj je dobil malo meseka.
Ostalo se dojima.
Boljše ne hitet, midva sma poskusila že prej malo, pa je dobil izpuščaje in naju je pediatrinja kregala, da prehitevama in smo za nekaj tednov prestavili.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 15:22:13   
2ursae
moj ima danes 6 mesecev in je do sedaj dobil le jabolčni in korenčkov sokec, zdaj bomo pa počasi prešaltali na kašice. S sokcom smo začeli pred dvema tednoma.
Se nam nikamor ne mudi user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 15:35:33   
kati*
1 teden pred 4m - je dobil le par žličk jabolčnega sokca in nato še korenčkovega (doam narejeno), zdaj pa je že bolj gosto hrano in se mu blazno dopade

_____________________________

lp, K

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 16:00:40   
Mala Vita
Jaz sem ji prvič dala nekaj žličk čežane nekje pri 4.5 mesecih.

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 16:10:54   
Anonimen
Midva sva tudi začela malo pred 5m in sicer s kuhanim jabolčkom. Pa smo zelo hitro šli naprej na banano, hruško....

(odgovor članu Mala Vita)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 16:42:50   
Naja31
Jaz sem pa začela pri 6ih mesecih in pol s skuhanim in spasiranim jabolčkom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 16:43:50   
Dejča
Po dopolnjenem 6. mesecu, prej sem jo izključno le dojila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
15.3.2006 17:38:26   
Bubamaraa
Začela sem ji dodajat pri 5.mesecu, začela sem pa z jabolko...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste začele z gosto hrano?
16.3.2006 11:01:51   
krompircek
Začela sem dodajati pri4 mesecih in 1 teden najprej kuhano jabolkouser posted image

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?