|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v sedež 9-18
7.9.2005 12:27:34   
Tasika
Luka je star 5,5 meseca, in bo vsak čas prerasel lupinico. Že sedaj ga komaj notri stlačim, ker je pravi velikanček. Pa še od PP lupinico imamo, ki je exstra small za moje pojme.
V trgovinah mi prodajalke različno svetujejo. Ene pravijo do 7. meseca ne v avtosedež, druga je rekla da lahko že sedaj,ker je dovolj velik, tretja svetuje avtosedež 0-18. Jaz sem pa zmedena. A je katera začela z uporabo tako zgodaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj v sedež 9-18
7.9.2005 12:33:52   
Anonimen
ja men je en reku saj do pol leta ne..pa čeprov smo mel kr prostorno lupinico je tisa kmal čez gledala. zdej za tadruzga pa mislmo pp kupit..matr a je res tko mejhna? no v glavnem js sem tiso dala v tavelik zic pri mal več k pol leta. in to v concorda trimax od 9 - 36 kg! pa eno blazino je mela še not da jo je bl fajn držal. super je blo in je še!

lp, lara

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj v sedež 9-18
7.9.2005 12:39:25   
*maja
MI smo zamenjali lupinico pru dobrih 6 mesecih in sicer za sedež 9 - 18 kg.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj v sedež 9-18
7.9.2005 20:12:05   
lex
Menda morejo dobro sedet, da ga lahko daš v sedež od 9-18.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj v sedež 9-18
7.9.2005 20:15:17   
kofetek2010
mi smo ga dali iz Römerjeve lupinice pri 5 mesecih, ker je bil že težji od 9kg, pa še ful velik potem je imel tistega Römerja nad 9kg, s tem, da je imel od začetka pač danesga v bolj ležeč položaj

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj v sedež 9-18
7.9.2005 20:31:44   
lex
Kako si zadovoljna z Romerjem? Mi moramo kupit sedež, pa ne vema katerega naj kupima?

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj v sedež 9-18
7.9.2005 22:10:56   
SaaS
Koliko je pa težek? Kile so važne, starost niti ne. Če nima 9kg, potem ni dobro, da sedi že v stolčku 9+. Kar se pa velikosti tiče, nogice lahko čez gledajo, važno je, da glavica ne. Če pa ta gleda čez, potem pa po moje le zamenjat.
Moj ima 10m in nekaaj čez 9kg, pa še nismo zamenjali, ker je zaenkrat še kar zadovoljen v lupinci.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj v sedež 9-18
8.9.2005 12:33:35   
žiža
midva sva Saro dala v sedež pri 8mesecih je imela ravno 9kg. Kupila sva pa Trimax-a in sva ful zadovoljna z njim. Sem jo pa glih prejšnji teden, ko ni bilo našega avta doma, dala v lupinico in v drug avto pa ji je bila še vedno v redu. Če dobr sedi pa da ima toliko kg kot je potrebno mislim, da ni panike.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Kam odložite rabljena oblačila?
klara1984

Kam odlagate rabljena oblačila?

kontejner za oblačila (25%)

karitas (5%)

rdeči križ (5%)

dam med druge odpadke v kontejner (9%)

podarim znancem,prijateljem (41%)

porabim doma za krpe (14%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!