|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 10:56:19   
kattix
Hejla, kako ste?user posted image
Verjetno je ostala še kakšna, ki še ni na dijeti pa razmišlja, da bi šla?
Jst sm se odločila..in sicer..danes napišem plan in jedilnik za naprej...hujšala bom po ločevalni in vključila gibanje( vsaj kolikor se boo dalo;))hehe

Katera gre z mano? Tudi jst potrebujem podporo, zato iščem sotrpinke, ki se bomo spodbujale, tolažile in skupaj vztrajale..

Torej..:LOČEVALNA DIJETA...ZAČETEK 29.5.2009 ob 00:00;)

Kdo gre z mano?

p.s. aja,..to ni konkurenca drugim temam;) pač potrebujem še nekoga, ki bo z mano tudi ko bom na dnu..hvala;)user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 11:26:20   
Onasiss
Mogoče tudi jaz.... Danes je sicer moj zadnji dan 3 dnevne diete, ampak bi mogla zdaj hujšat na tak način, da mi familija ne pobegne k sosedom za mizo. user posted image user posted image user posted image Torej vse je odvisno od jedilnika.

_____________________________

So what....

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 14:19:46   
anabanana
Jaz bi, sam ni pogoja, da zdržim tisti del do kosila - sadje...

Drugače mi za ločevanje nebi bil problem.

Neke velike potrebe po hujšanju nimam, mogoče 2-3 kg, samo se bom raje spet lotila montgnaca, mi je lažje.

Tebi pa želim uspešno hujšanje user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 14:40:16   
2.2.
se ti bi pridružila vendar jaz samo 1x na dan normalni obrok topli jem in kakšen jogurt in to je to vendar kg ne grejo dol imam jih pa ohoho prevečuser posted image user posted image  v službi pa naredilm mnogo km in težkega dela

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 15:09:57   
kattix
Kaj nobene še ni????? Pa kje ste tiste, ki si želite pa se do danes niste mogle odločit za začetek?user posted image

A pol bom mogla sama it svojo pot od jutri naprej?user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 17:00:48   
Onasiss
Razkrij nam meni, mogoče nas bo pa to premamilo.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 21:26:49   
n€na
oj,

grem jaz s tabo v nov začetek...sem celi dan premišljevala ali bi šla ali ne in sem se odločla da bom malo shujšalauser posted image ...

in jutri gremo zares...

grem si malo jedilnik sestavit, da bom šla jutri v nabavo za sestavineuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 21:48:31   
kaja02
user posted image user posted image  za začetek diete!!

ne bom "šla" z vami, ker mi ostaja sam še 15 dni ločevalne diete, tehnca kaže mal čez 12 kg minusa, shujšala sem predvsem v boke in tazadnjo ( od vseh diet, je to prvič, da sem zgubila na teh mestihuser posted image ) spravim se v skor vsa oblačila ki sem jih nosila pred nosečnostjo, čez 3 mesece pa ponovim, ker moram oklestiti še stare greheuser posted image user posted image .

torej pogumno, se splačauser posted image , pa ne obupat ko nekaj časa številka na tehtnici stoji!!!

sem vam v moralno podporo 

SREČNO!!!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 22:18:21   
Onasiss
kaja02-a teh 12 minusa si med ločevalno dieto izgubila??? A maš kje shranjeno to dieto?

_____________________________

So what....

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.5.2009 22:25:47   
kaja02
ja, med dieto, pa upam da grem še kako kilco ali dve dol pred koncemuser posted image , pa pomoje bi šla še več, če bi imela urejeno prebavo ( uh večne težave)

sem se pa držala samo dnevov- beljakovine, škrob, ogljikovi hidrati in vitamini, nisem imela nobenga posebnega jedilnika, enostavno sem jedla tisto, kar je na določen dan dovoljeno, ja pa pregrešila sem se tudi parkratuser posted image , aja pa vodnih dni nimam, ker še dojim

veliko inf. dobiš na strani Hujšanje- **Ločevalna d. -START 5.1.

PA VELIKO PIJ, več kot piješ hitreje gre dol

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.5.2009 6:43:29   
kattix
Dobro jutro,

nena26 sem vesela da si z mano..user posted image user posted image user posted image
evo moj jedilnik za danes (1.beljakovinki dan):

9:00- mandarine
14:00- bela riba in špinača, solata
18:00- 1/2 bele ribe, špinača, solata
pijača: voda

Kaj boš pa ti? Aja pa še to....moj cilj je 5-8 kg;)))
Ojoj..ne vem kdaj sem se nazadnje resno ukvarjala z dijeto...ampak je res krajni čas....
Kako se kaj počutite tiste, ki ste na začetku? Vam je težko?


Lep dan želim vsem;)user posted image





(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.5.2009 7:14:31   
n€na
jutro,

očitno se bova sami borili s kilogrami...jaz bi rada zgubila malo več kg kot ti tam nekje 10 ali več...odvisno koliko bo volje oz kolikokrat se bom pregrešilauser posted image  imamo kar nekaj fešt v tem mesecu in še naslednja dvauser posted image user posted image

a se ne začne vsaka ločevalna dieta z proteinskim dnevomuser posted image  jaz imam doma uno knjigo pa se začne s tem dnevom....

drugače bom pa jaz danes piščanca nardila in solato....za večerjo pa pol manj...
pijača:voda

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.5.2009 8:23:20   
kattix
Ojla ja očitno smo same;) ampak ok.

Ja začne se s proteinskim oz. beljakovinskim. To je eno in istouser posted image

Vrstni red je tak:beljakovinski, škrobni, oh in sadni...

Kaj ti boš kaj športala al samo dieto furala?

papauser posted image




(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.5.2009 8:40:34   
n€na
hvala za info o proteninih in beljakovinih...sem kr mal smotanauser posted image

drugače bom pa jaz tudi malo športala...že sedaj malo športam, vsaki dan grem s tamalo na kolouser posted image  kaj več pa ne vem...

kaj pa tiuser posted image

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.5.2009 9:24:40   
kattix
OJ, ja jst bom tudi malo bolj aktivna ratala kot sem bla do zdej;)
Šla bom rolat pa kolesarit...ful bi se rada na aerobiko vpisala pa se mi ne da hodit sama......bi rabla eno sotrpinko zraven;)

Evo jst sm lih popapcala mandarine,))))mmmm so ble dobreuser posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.5.2009 10:05:09   
n€na
jaz sem sadje pojedla zgodaj zjutraj...kosilo bom imela pa šele po 15 uriuser posted image user posted image  ne vem če bom zdržalauser posted image user posted image

aerobika..jaz sem hodla pozimi in mi sedaj full manjka ko ne morem hodit, nimam vedno zvečer varstva za tamalo, da pa plačujemm in pol ne hodim mi pa lih niuser posted image

od kje pa si če ni skrivnostuser posted image

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.5.2009 20:57:53   
blanka1
ne vem kako je z vama sam jaz bi pa začela ju3 in gremo do konca in to res- ne vem če že nisem 100 rekla da bom začela pa nič- ju3 pa ZARES

Upam da me sprejmeta in gemo!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.5.2009 21:10:57   
n€na
blanka1- dobrodošlauser posted image user posted image ti se kar pridruži, več nas bo lažje bomo zdržaleuser posted image user posted image user posted image

Meni je danes kar ratalo, če bo šlo tako naprej bo kar uredu...

kattix- kako je pa kaj pri tebi, a si zdržalauser posted image

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
30.5.2009 21:34:51   
blanka1
jaz sem se zbudila in potem je moja mami pripravlja dober zajtrk in sem se nevede začela jesti ko sem pojedla polovico sem se spomnila da danes začnemuser posted image user posted image user posted image user posted image
no tako da sem se odločila da grem 1.6 in to čisto zares!user posted image user posted image user posted image user posted image no pa se vam pol javim


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
31.5.2009 19:04:23   
n€na
ČER,

danes mi je bil pa najboljši danuser posted image user posted image

za zajtrk dve banani, za kosilo zelenjavna pizza in za večerjo tortica in tablica čokoladeuser posted image user posted image user posted image

blanka1- ti se pa le jutri pridruži in upam da ti ne bo mama pripravila preveč dobrega zajtrkauser posted image user posted image




kattix- poročaj kako ti gre

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
31.5.2009 19:07:06   
zvesta
Tudi jaz se vam pridružujem z jutrišnjim dnem. user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.6.2009 8:49:53   
n€na
jutro...

jaz imam pa danes sadni dan in sem že pojedla eno skledo češenj...mmmmm kako so bile dobreuser posted image user posted image user posted image

zvesta- dobrodošlauser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.6.2009 16:17:01   
blanka1
o.k
danes pa sem zacelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no koncno- zdaj moram se sam vstrajatuser posted image user posted image

no pa da vidim kak dolgo mi bo ratalo tole drzat- do zdaj ni blo neke krize sam je pa komaj prvi dan

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.6.2009 20:09:56   
RAKICA1
ojla se vam pridružim danes je za menoj skoraj prvi dan upam da zdržim do konca no jaz bi imela za zgubiti 9kg čestitke vsem ki ste uspele danes zdržati

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.6.2009 20:12:26   
zvesta
Evo, prvi dan je skoraj mimo. Malo sme lačna, ampak en teden, pa ne bom več. :)

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?