|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
23.6.2009 12:47:26   
maxi133
Dobrodošla rozsiuser posted image
Jst sem si to knjigo pobrala z interneta, ma ne vem več s katere strani user posted image user posted image piši mi zs, ti pošljem na mail če hočeš...
Danes je pa moj sadni dan in sem res lačna user posted image
discoamela , fajn bi bla kšna tabelca, če se ti da jo naredit user posted image

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
23.6.2009 15:21:18   
n€na
ena tabelca je že ene dve strani nazaj

rozsi dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
23.6.2009 15:22:25   
n€na
ups ni bila prava tabela


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
23.6.2009 15:24:06   
n€na

avtorica tabele je rakica


mimogrede kje pa  si???user posted image user posted image user posted image user posted image

Naša tabela kg


IME    KOLIKO KG MAMO     5.6.09             12.6.09
     IDEALNA TEŽA


RAKICA1  69,20KG    67,5KGuser posted image user posted image        66,90kguser posted image user posted image
                 60,00KG     1,70kg                    0,60kg

NENA26   73,00KG    72,50KGuser posted image user posted image     70,60kguser posted image user posted image
                63,00KG      0,50kg                    1,90kg
 
 
 
 


jo je treba dopolnit z vašimi podatki in jooooooooooj kok lepo bo ko nas bo več in ne bova samo jaz in rakica kraljevali tukauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil nena26 -- 23.6.2009 15:25:42 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
24.6.2009 23:49:55   
hillmagic
Ja super se punce kar zbiramo. Naj povem, da se jaz raje sploh ne tehtam in se bom šele po 4 tednih če ne se bom s tem preveč obremenjevala (upam, da vas to ne bo motilo) Sem pa pomoje najtežjauser posted image  pa kljub kilam zelo veselo naravnana.  V bistvu se nimam za debelo ampak bolj tako fejst puncouser posted image .
Jaz imam 83 kg  velika 170cmČe pridem nazaj na 73 bom zeloooo vesela. Kar bo več pa toliko bolje. Meni so sadni dnevi najhuši če sem doma, ker potem bi kar papcala in papcala. Najlažje pridem skozi če delam. Danes B dan je bilo ok. Jedla sem SIR in solato Sem bila tako sita da juhe nisem jedla. Jutri pa pražen riž z zelenjavo po azijsko. mmmm to bo super pa solata.
Lepo bodite punce

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
25.6.2009 15:21:33   
hillmagic
Spomnila sem se enega TRIKA...in sicer ko te prime da bi kaj pojedel si samo reči SAJ BOM JUTRI LAHKO TO JEDLA in ko te zopet zagrabi si zopet reči NE vse je vredu SAJ BOM jutRI TO JEDELA. Ali pa NE SAJ BOM CEZ DVA DNI TO LAHKO JEDLA spiješ kozarec vode in gre mimo ali pa greš ven na sprehod. To pri meni pali sedaj tri dni. Danes se mi lušta malo čokolade pa se brzdam s tem NE SAJ JO BOM JUTRI LAHKO pa mam mir user posted image  Danes imam škrobni dan jutri je OH moj najljubši dan.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
25.6.2009 15:31:04   
hillmagic
Me zanima kako gre Kattix pa Blanka1 in Zvesta in kako se je odločila Mlea, a hujšajo ali ne. Saj Kattix je bila v bistvu pobudnica a ne. No sej v bistvu nima toliko veze kdo je bila, samo prebrala sem še enkrat začetno strano pa sem opazila da se nič več ne javijo
Lepo bodite punce.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
26.6.2009 7:02:19   
n€na
jutro,


evo jaz sem se zjutraj tehtala in so mi ta teden ostale iste kile...sem pa včeraj na sadni dan močno grešila...imela sem spet obiske in sem za njih naredila kosilo zraven sem pa jedla tudi jaz...zdej par dni nimam nikogar na obisku in ne bom grešilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
26.6.2009 13:54:16   
ROZSI
pozdravljene punce!!!! Hvala za dobrodošlice,tebi MAXI133 pa še enkrat hvala(upam, da si dobila mail nazaj). Odločitev je padla ZAČETEK 29.junij!!!!!!!!!!!!!!!! pa še moj možek bo zmano začel,kar se mi zdi super. Upam da bom zdaj zdržala, vendar mislim si ko ima človek motivacijo gre vse še boljše, ali?????

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
27.6.2009 8:17:13   
n€na
jutro.,

zame bo pa danes zelo težek dan...imam namreč vodni danuser posted image , bomo videli kako bo...meni se je trenutno kilaža ustavila, ampak upam da naslednji teden spravim še kaj dol, ker grem naslednji vikend na  porokouser posted image

držite pesti zame, da mi danes uspe...sploh ne morem verjet, da je že mesec na okoliuser posted image

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
27.6.2009 9:32:28   
ROZSI
držim ti pesti, obe dve, seveda , da bo šlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mora iti!!!!!!!
lp

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
27.6.2009 15:23:22   
hillmagic
Nena26 upam, da ti bo uspelo.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
27.6.2009 15:26:11   
hillmagic
Jaz imam sadni dan pa me malo matra lakota Bom malo več pila. Jutri pa bomo ribice jedeli...mmmm...komaj že čakam.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
27.6.2009 21:13:43   
RAKICA1
ojla punce no sedaj me nekaj časa ni bilo ker mi je tast bil bolan pa mi je umrl pa sem imela zelo veliko opravkov in dela od pondelka pa ponovno hujšam z vami
bravo vsem za izgubljene kile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
27.6.2009 22:09:27   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ojla punce no sedaj me nekaj časa ni bilo ker mi je tast bil bolan pa mi je umrl pa sem imela zelo veliko opravkov in dela od pondelka pa ponovno hujšam z vami
bravo vsem za izgubljene kile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Moje sožalje

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
27.6.2009 22:12:30   
hillmagic
Moj sadni dan ni bil toliko sadni kot sem mislila da bo...noben trik mi ni pomagal da bi se izognila grižljajom druge hrane. Bili pa smo v gozdu in nabirali borovnice
RAKICA1 drži se in pogumno naprej

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.6.2009 10:58:09   
rebeka84
cao! kako kaj?

jaz imam danes škrobni dan, bom jedla riž. včeraj sem jedla sataraš in sem se odločila, da ga ne bom več, mi že pri ušesih ven gleda.user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.6.2009 15:03:25   
hillmagic
Danes smo ribico že pojedli pa sem toooook sita da večerja odpade :))) (bomo videli ja) Meni tudi bolj RIŽ paše za škrobni dan kot pa druge jedi na žlico (pasulj, fižolovka, enolončnice...) Jem tisto kar imam rada, samo pazim da paše v tisti dan ki naj bi bil.
Po pravici povedano sem se stehtala in kaže -1 kg . Kar je super za mojih prvih 13 dni.

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 28.6.2009 15:04:08 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.6.2009 21:33:46   
RAKICA1

avtorica tabele je rakica


mimogrede kje pa  si???user posted image user posted image user posted image user posted image

Naša tabela kg


IME    KOLIKO KG MAMO     5.6.09             12.6.09
    IDEALNA TEŽA


RAKICA1  69,20KG    67,5KGuser posted image user posted image        66,90kguser posted image user posted image
                 60,00KG     1,70kg                    0,60kg

NENA26   73,00KG    72,50KGuser posted image user posted image     70,60kguser posted image user posted image
                63,00KG      0,50kg                    1,90kg
 
 
 HILLMAGIC 80KG

 
MAXI133      61KG
 
DISCOAMELA 70KG


                        57KG
 
REBEGA48   75,3KG
                     65KG
 
ROZSI
 
ANDREJA
 
 
Punce prosim za podatke da vas lahko vpišem koliko katera ina in koliko bi rada zgubila kg ,če sem se kje zmotila bi prosila da mi ne zamerite in poveste in bom popravila
Vagamo se vsak petek tako da ob petkih sporočate svoje stanje kg da dopoljnjujemo tabelo user posted image user posted image user posted image  gremo punce veselo naprej da pridemo do idealne teže


jo je treba dopolnit z vašimi podatki in jooooooooooj kok lepo bo ko nas bo več in ne bova samo jaz in rakica kraljevali tukauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.6.2009 21:46:39   
maxi133
ojla punce!
Jst se že 3 dni ne držim diete....sami rojstni dnevi in velelice ter velikoooooo hrane, kateri se res nisem mogle upret user posted image
Bravo, super tabelca user posted image Moram rečt, da sem šla dol že 2 kg, torej 59 in upam, da se v teh dneh niso spet nabrali user posted image rada bi pa prišla na vsaj 55 kg. Bo uspelo? Sevedaaaaa user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.6.2009 21:49:20   
hillmagic
user posted image waw lepa tabela Štartala z 83 kg Šla pa je že 1 kg dol tako da 82kg yeeeeeee Če pridem na 73 bom čisto zadovoljna na mojih 170 cm višine. Če bo še kakšen več pa toliko bolje.
Ja človek se kaj hitro pregreši. Meni se pozna da je vikend ker ga kar posračkam. Evo včeri sem se do 19 ure brzdala pol pa pride prijateljica z pico v roki do mene in je šel kos no dva v bistvu sem se najedla Sadni dnevi so moja šibka točka če nisem z delom zaposlena. Nov teden novi podvigi. Naj nam uspe user posted image user posted image  papa kilogramčki papa

Nocko vsem

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 28.6.2009 21:57:16 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.6.2009 10:04:56   
ROZSI
pozdrav punce!
danes začnemouser posted image upam da bom zdržala, oziroma bomo zdržali?!?
lp

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.6.2009 15:48:09   
discoamela
živijoooo....  končno se tudi pri meni nekaj pozna....vaga kaže 67kg!!!!! user posted image juhuuu ... sem pa ugotovila, da zaradi telovadbe vaga "ne kaže prav"...oz. hlače, ki so mi bile precej tesne so mi že ful prav, ma po kg se še ni nič poznalo.pa sem že skoraj obupala, pol pa tako lepo presenečenje danes.. sem pa zato svoj špeh že zamenjala za nekaj mišic, ki so itak težje od maščobe...

tudi jaz se pregrešim in to največkrat pozno zvečer. po treningu namreč ne čutim lakote, se pa zato pozna čez kakšno uro - mož je prejšnji dan mislil da grmi ko je slišal moje kruljenje v želodcu...user posted image  ja ja, grmi...  takrat pojem solato ali pač surovo zelenjavo narezano na koščke (paprike ali kumarce ali paradižnik,...tega je ta moment na zalogi v vrtu kolkor češ..).  zelo pogrešam kruh...bi ga jedla dan in noč, ne vem zakaj taka želja sedaj, prej me nikoli ni preveč mikal...user posted image  

to vreme nam pa nič kaj preveč ne pomaga kajne? če bi bila več časa zunaj sploh ne bi utegnila misliti na hrano, tako pa...

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.6.2009 16:13:40   
rebeka84
cao! kako ste kaj? danes imam OH dan! moj najljubši! za kosilo sem imela špagete, za večerjo pa bo tortica!user posted image

zjutraj je tehtnica kazala 70,9kg.

RAKICA meni prosim popravi ime REBEKA84 hvala!


< Sporočilo je popravil rebeka84 -- 29.6.2009 16:17:02 >

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
30.6.2009 7:17:10   
n€na
oooooooooooooooo, kako je lep videti našo razpredelnicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz semse vagala včeraj zjutraj in je tehtnica pokazala 70.5Kg, ja kilogrami so se mi malo ustavili...pričkujem pa tudiuser posted image in sem malo napihnjena tudi od tega...sem ko en balonuser posted image  bojo v petek bolj realni kilogrami...

v soboto gremo na poroko jaz imam pa OH, upam, da bo kaj meni primernega za jest...sicer imamo na razpolago ribji ali mesni meni in bom verjetno vzela ribjega...ker nekaj v celem dnevu je pa treba pojest in če že plačajo je tudi treba, a ne, vsaj malouser posted image user posted image

sicer se mi pa minus kilogrami poznajo na trebuhu kar je čudovito...mi je od poroda ostal ves trebuh in nikakor nisem ga mogla spravit stran...sem hodila tudi na aerobiko 3M in nič ni šlo stran, še zredila sem se in to za 5KGuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?