|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
30.6.2009 13:24:31   
halgato
Pozdravljene!!

Sicer sem bila že na drugi temi hujšanja, ampak mi je šlo prvi teden lepo dol, potem pa par piknikov,...pa imam zdaj 2kg plusauser posted image user posted image user posted image

Tko, da sem se odločila, da jutri začnem z ločevalno. Se jo bom poskusila striktno držatuser posted image , če bo ratal.

V glavnem; jutri začnem. Zjutraj se stehtam, pa vam poročam, kolk mi kaže. Delam pa cel dan, tko da mislim, da ne bo problema. Upam samo, da bo v službi kak dober Menu za kosilo user posted image .

OK, se slišimo jutri na štartni črti user posted image user posted image .

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
30.6.2009 13:28:39   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: halgato


V glavnem; jutri začnem. Zjutraj se stehtam, pa vam poročam, kolk mi kaže. Delam pa cel dan, tko da mislim, da ne bo problema. Upam samo, da bo v službi kak dober Menu za kosilo user posted image .


še ena, ki se nam bo pridružila

DOBRODOŠLAuser posted image user posted image user posted image

Če gledaš mene mi je tudi na začetki šlo lepo dol, sedaj sem pa kr malo ostala na isti kilaži...ne bom obupala..bom poskušala vztrajati naprej in z vami verjamem, dami bo uspelo.

saj ne potrebujemo drugega kot, da motiviramo eno drugo in tako nam bo lažjeuser posted image user posted image

(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.7.2009 7:45:21   
halgato
Jutro!!

No tko, moji podatkiuser posted image danes zjutraj: 65kguser posted image
Moj cilj je priti pod 60. Upam, da mi uspeuser posted image

Se slišimo kasneje.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.7.2009 20:40:37   
ajtak
En lep dober večer user posted image

Sem prav vesela da sem vas našla, danes je namreč za mano 1. dan ločevalne diete. Sva se oba z možem odločila da je treba nujno nekaj ukrenit saj nisva več za nikamor user posted image .

Torej za seznamček, začetek: 100kg, cilj: 85kg

Upam da boste tudi mene sprejele in me spodbujale in klincale ko bom grešila haha.
Lahko noč, že sanjam rižotko user posted image

PS: pred 3. leti sem dala s to dieto in nekaj goljufanja dol 18kg user posted image
Tri leta rednega prenažiranja in 1 nosečnost pa so naredili svoje user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.7.2009 21:57:25   
RAKICA1
ajtak dobro došla med nasuser posted image user posted image user posted image  saj tii bo uspelo

kako ostalim napreduje vagamo se vsak petek in sporočimo stanje

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.7.2009 22:28:56   
hillmagic
user posted image user posted image user posted image  bravo punceuser posted image user posted image user posted image  se kar zbiramo. Lepo. Lepo. Čas je idealen za to dieto, toplo je, veeč smo lahko zunaj, več je miganja in mogoče tudi plavanja, tiste ki boste šle na morje. Sadja je ogromno na razpolago. 
Danes sadnji danuser posted image . Sem se komaj barzdala. Ampak mi je uspelo. Je pa res da sem si privoščila ena bio sezamovo ploščico zraven anansa svežega mmmm je bil dober.

Moram vam še povedat da drugače ne jem mesa, in da si občasno naredim postrv in ker sem grešila na beljakovinski dan: postrvu pa še malo praženega krompirja plus zvečer par žličk sladoleda, ker ga moja punca ni pojedla do konca, stran pa že ne bomo metali user posted image . Me je čez noč tako zvijalo v trebuhu in zjutraj oz celi drugi dan sem bila tako bolna zaradi tega, taka slabost me je oblivala celi dan in bruhanje, da če bi bil moj mož sedaj v Sloveniji bi že mislila, da sem mogoče noseča ( ker mi je med 1 nosečnostno bilo skoraj skozi slabo). Tako da na škrobni dan nisem nič spravila v usta, razen pest kuhanega riža brez vsega. Tako da kar ne upam, grešit, ker sem bila čist fertik.

Pridne bodite Pa naj kilce kar grejo papa a neuser posted image



_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.7.2009 22:53:51   
n€na
ajtak-dorodošlauser posted image user posted image

jaz sem tudi danes imela sadni dan, celi dan sem se lepo držala....zvečer si pa moj prinese pred TV neki za jest in jaz avtomatsko posežem po hrani in sem dala par grižljajev vase...me pa že par dni neki zvija, pričakujem user posted image in takrat ko ga pričakujem bi stalno neki jedla....sploh čokolada me mika...jaz pa je ne smemuser posted image user posted image user posted image

ker sem grešila na beljakovinski dan:....Me je čez noč tako zvijalo v  trebuhu....

boš vedla za drugič, da ne smeš grešitiuser posted image user posted image


če bi bil moj mož sedaj v Sloveniji

sem spremljala tvojo zgodbo in sem prav vesela zate...sem si pa dovolila pogledati tudi tvoje slikice in so me prav razveselileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
2.7.2009 17:01:20   
ajtak
Hvala vsem za dobrodošlico.
Evo, teče moj drugi dan in ravno sem se najedla rižotke user posted image .
Za večerjo pa ena velika skleda solate s koruzo in korenčkom!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
2.7.2009 21:06:47   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: nena26


če bi bil moj mož sedaj v Sloveniji

sem spremljala tvojo zgodbo in sem prav vesela zate...sem si pa dovolila pogledati tudi tvoje slikice in so me prav razveselileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



OOooo me veseli da so te razveselile. Se mi poleg dieta trenutno kar dogaja. Če bo vse po sreči pride mož Septembra v Slovenijo. Kar me zeloooooo veseli. Držim pesti da mi moj projekt družina uspe. Tako je.

Pa kile naj gredo papa

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
3.7.2009 13:51:51   
n€na
ojla,

kje ste vseuser posted image

danes je petek...a ste se kaj vagale, jez imam še vedno 70.5KG...ne gre ne gor ne doluser posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
3.7.2009 15:02:19   
RAKICA1
ojla no evo mene doma ja res je danes petek in vaganjeeeeeeeeeeeee no jaz sem zelo vesela kako mi je bilo kazalo v ponedeljek sem danes zelo vesela ker mi je šlo dol in sem prilezla na 66,90kg user posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem zelo zadovoljna


No punce da stanje sporočite da lahko našo tabelo popravimo in dopolnimo čestitke vsem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
3.7.2009 19:09:40   
ajtak
user posted image
čestitke vsem za izgubljene kg in predvsem za voljo user posted image .
Jaz se se nisem vagala saj sem sele v sredo zacela... bom raje drug petek bo bolj zanimivo user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
3.7.2009 22:33:24   
discoamela
čestitke!!!user posted image   meni je tudi uspelo nekaj izgubiti in sicer sem sedaj na 67 (od 70)...pa stoji, upam da bo kmalu šlo spet kaj dol...!!

bo bo...dejmo!!!
lep vikend vsem!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
3.7.2009 22:35:09   
hillmagic
o sem že prav utrujena. Sem delala celi dan pa še dve uri vožnje sem imela (avtošola). Tako da ni bilo toliko časa da bi kaj konkretnega pojedla Tako da sem imela za večerjo malo mladega krompirja pa je bilo super. Sedaj se mi pa takoooo ze spi da kar grem.
Sem se tehtala čeprav sem rekla da se bom šele cez 4 tedene. In kaže -2  kg.user posted image user posted image user posted image  (začetek 83kg DANES 81kguser posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 3.7.2009 22:38:03 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
4.7.2009 6:15:16   
ajtak
user posted image
bravo hillmagic.

Jaz sem mela vceraj oh- dan in sem cel dan sanjala tisto zelenjavno pizzo. Potem ko pa koncno pridem do nje (15h) mi natakar prinese pizzo s sirom ceprav sem narocila brez in sem rabla presneto velik karakterja da sem sir dol dala in po parih grizljajih ugotovim, da je pizza na sredini se surova user posted image .
Tok sem bla razocarana da je groza, sem pojedla sam skorjo... ce bi mela cas bi vstrajala da mi specejo novo, sam kaj ko se mi je v vrtec mudilo.

Danes sem pa dezurna in delam 12ur, pa sadni dan... ne vem kako bo.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
4.7.2009 13:35:41   
rebeka84
pozdravljene!

moji podatki: začetek 75,3kg ---> danes 69,4kg

danes imam sadni dan. zdaj bom navalila na borovnice, pol pa me čaka še ribez. kako se ve držite? jaz sem full vesela ker mam veliko manjši tebuh.user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
4.7.2009 20:41:42   
halgato
Popzdravček!

Danes je za mano prvi vitaminski dan. Za kosilo in večerjo sem si skuhala zelenjavouser posted image . Sedaj pa imam problem. Imam namreč nočno (do sedmih zjutraj) in glede na to, da sem cel dan na sadju in zelenjavi, bo ponoči malo težka user posted image brez hrane. Lahko jem sadje tudi ponoči?

Hvala! Pa lepo se naspite še za meneuser posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
4.7.2009 21:57:18   
hillmagic
Hvala AJTAK user posted image user posted image  drugače pa če imaš nočno in si pokonci lahko kaj poješ en dan se v 90 dnevih ne pozna, tudi v knjigi kdaj piše da se lahko pregrešimo. Če boš zdržala samo na sadju nisi grešila tako da si nič ne očitej. Jaz si tudi na sadni dan privoščim sezomovo ploščico in pa ploščico iz borovnic če me matra lakota V privih sadnih dnevih se poje več sadja potem pa se želodec navadi.
Glede pizze pa smola, ja nihče ne pričakuje da bi bilo običajno naročilo pizza brez sira. Šment tako se je meni večkrat zgodilo, ko rečem navadna pizza brez ŠUNKE(ker jo ne jem) pa dobim šunko gor. Nimaš kej. Upam, da ti je sladica uspela.In pa da si preživela nočno službo. Nebi bila na tvoj mestu ker bom cez pol ure samo še padla v posteljo.

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 4.7.2009 21:59:52 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
4.7.2009 22:23:05   
hillmagic
REBEKA84 bravouser posted image user posted image user posted image  fino je ko se neki nekje pozna a ne. Da bo šlo le tako naprej.

Danes sva bili z hčerko celi dan na Ani Desetnici v Ljubljani in je bilo res super. Pogrešam Ljubljano. Sem živela tam 7 let, sedaj pa smo že skoraj 2 leti v Šk.Loki oz. ravno toliko kolikor je stara naša punca.
Imam OH dan sem si naredila pizzo. Bučke,gobe,paradižnik,paprika,česen,origano.


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
4.7.2009 22:28:12   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

Hvala AJTAK user posted image user posted image  drugače pa če imaš nočno in si pokonci lahko kaj poješ en dan se v 90 dnevih ne pozna, tudi v knjigi kdaj piše da se lahko pregrešimo. Če boš zdržala samo na sadju nisi grešila tako da si nič ne očitej. Jaz si tudi na sadni dan privoščim sezomovo ploščico in pa ploščico iz borovnic če me matra lakota V privih sadnih dnevih se poje več sadja potem pa se želodec navadi.
Glede pizze pa smola, ja nihče ne pričakuje da bi bilo običajno naročilo pizza brez sira. Šment tako se je meni večkrat zgodilo, ko rečem navadna pizza brez ŠUNKE(ker jo ne jem) pa dobim šunko gor. Nimaš kej. Upam, da ti je sladica uspela.In pa da si preživela nočno službo. Nebi bila na tvoj mestu ker bom cez pol ure samo še padla v posteljo.

user posted image  evo res moram spat prebrala post pa sem AJTAK pa HALGATO v eno zgodbo združila Ejeje sorry punce Sej bosta obe našli kaj sem vama hotela povedati.user posted image  se opravičujem pa res letim pod tuš pa spat.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
5.7.2009 8:16:42   
ajtak
user posted image  hillmagic ti si faca. Jaz sem mela "dnevno" od 7h-19h in se moram pohvalt da mi je uspelo brez da bi grešila!!

Mi pa ni jasno, zvečer (okol 8h) sem glodala suhe banane in okol 3h sem se zbudila ker mi je bilo grooozno slabo user posted image . Potem sem lezala celo noc napol sede, bruhat nisem mogla skratka štala. No zdele sem na jabolku in upam da mi bo mal pomiril vse skupaj.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
5.7.2009 23:35:46   
halgato
Čaw!
Moram rečt, da sem  včerajšnjo nočno lepo preživela, brez greha. No, ob 21:00 sem pojedla lubenico, ob 4:30 zjutraj pa 2 banani. Je bila malo kriza, user posted image , moram priznat, ampak sem zdržala. user posted image user posted image
Danes bomo pa videli. Sem imela B dan, tko da je že v štartu malo bolj poln želodček, kot včeraj, ko je bil sadni danuser posted image . Zaenkrat še ni lakote, ampak noč je še takoooo dolgauser posted image .

Lahko nočko vsem skupaj!!!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
6.7.2009 22:02:48   
n€na
čer,

Jaz sem pa imela zelo prester vikend...v petek so bile priprave na poroko in sem imela škrobni dan...je vse potekalo kot je treba...prehranjevanje in vse ostalouser posted image user posted image V sobot sem bila pa prava katastrofa...pri vsej tisti hrani sem bila tako lačna in sem samo jedla, hrana je bila več kot odlična in sem morala res skoraj vse pojesti...in skozi sem pila samo vodo nakar mi prinesejo sorbet, ki je meni odličen in sem zvrnila enih pet kozarcev tega...še sreča da so bili samo 1/3 napolnjeniuser posted image user posted image in pol valda,ker sem navajena pita samo vodo...sem bila po teh sorbetih malo v rožicahuser posted image user posted image user posted image ...sladice pa nisem dočakala čeprav mi na OH pripada tortica - a ne dauser posted image user posted image ...smo morali prej domov, ker ej moja pupica že zaspala in da je nismo preveč matrali smo šli rajši domovuser posted image user posted image V nedeljo pa HB sadni dan, da sem se malo ščistila in spravila k sebi...danes sem pa že spet na starih tirnicahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
7.7.2009 7:10:14   
n€na
jutro punce,

mene kar razganja od dobre volje....sem se še včeraj malo postila in sem izgubila vse grane, ki sem jih pridobila na porokiuser posted image user posted image

Imam pa danes škrobni dan in bomo imeli doma za kosilo zelenjavno rižoto...njamiuser posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
7.7.2009 22:12:00   
hillmagic
user posted image user posted image user posted image  a smo pridne. Jaz sem danes celi dan delala in vmes sem imela 2 uri avtošole, ki pa jo nisem do konca zvozila saj je avto "crknil" sredi poti. Tudi to se očitno dogaja. Nimaš kaj. Danes je moj škrobni dan pa je bil rižek za zvečer mi ga je zmanjkalo ker je bila za kosilo takooooo dober. Tako da sem malo grešila PRIZNAM Nič ne de. Jutri moj OH dan. Na olju za Wok popražim na debele trake narezano bučko, da fino porumeni, še malo počakam da se še kje malo zapeče, dodam testenine, stisnem en česen, malo sojine omake, malo začinke, mešam, naredim še zeleno solato in se z užitkom vsedem in pojem .mjask mjask

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?