|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
8.7.2009 7:14:39   
halgato
Jutro!

Danes sem zjutraj sem imela tehtanje in mi je pokazalo 63,5kg  user posted image user posted image , se pravi 1,5kg manjuser posted image user posted image

Danes imam sadni dan in glede na to, da sem cel dan v službi, ne bo problema.user posted image Sem si pa vzela nekaj indijskih oreškov za kosilouser posted image . Včeraj sem si pa tako dobro pico naredila, das imam še danes dober okus v ustih user posted image user posted image . Sem prepražila čebulo in bučko, narezano na trakce, dodala česen in potem na testo in v pečico. Njami!!! Za večerjo pa domača prekmurska gibanica, direktno iz prekmurja!!user posted image user posted image

Se beremo!!

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
8.7.2009 18:10:25   
n€na
Končno sem se spravila k hujšanju pa se bom morala poslovitiuser posted image user posted image ...vas bom z veseljem brala kako hitite proti zastavljenimi cilji...bravo punce le tako naprej...

Zakaj bežim stran naj ostane še zaenkrat skrivnost, ampak ko bom lahko, bom spet z vami izgubljala kilogrameuser posted image user posted image

go punce go...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
9.7.2009 20:40:20   
hillmagic
user posted image user posted image bravo halgato za izgubljene kilogramcke....Pizza je bila pomoje res fulllllllll okusna, jaz si podobno naredim za čez testenine. okusno fullll.
Nena26 si slončkala pa bo trebušček zrasteluser posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa sadni danuser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
9.7.2009 22:05:02   
ajtak
nena26 iskrene cestitke!!!

Naj se se jaz malo pohvalim, danes sem se stehtala in imam 97,5 kg, kar ne morem verjet, to je -2,5kg v enem tednu user posted image .

Drugace pa imam jutri škrobni dan user posted image . Komaj ze cakam solato s koruzo, mnjam

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
10.7.2009 6:23:09   
n€na
jutro...

ja res smo slončkali in si želeli še enegauser posted image , sploh ne morem verjetuser posted image user posted image

Prej ko sva delala na user posted image zavestno nama ni uspelo...sem si pa najdla hobi Hujšanje in zraven user posted image pa glej ga......user posted image je na potiuser posted image user posted image

se tipkamo kaj ...ne bom vas zapustila, samo hujšala ne bom več, samo jedla bomuser posted image user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
10.7.2009 10:15:48   
Vesnozaver
juhu,
ce me sprejmete, bi se vam pridruzila tudi jaz. V ponedeljek zacnem z locevalno, imam kar nekaj kg za zgubit, jutri grem kupit tehtnico, jo sploh rajsi nisem mela doma....user posted image
Mislim da imam tam nekje okrog 90 kg na 160 cm, v glavnem ogromno prevec....
Se javim v ponedeljek s podatki o tezi in jedilnikom!
lp, Vesna

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
10.7.2009 14:44:08   
ajtak
user posted image  dobrodosla vesna!!
Jaz tud nimam tehtnice, se v sluzbi vagam user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
10.7.2009 21:47:27   
hillmagic
user posted image user posted image NENA26 bravo WAW kako lepo.....Ti sam papci kakor te je volja.
AJTAkuser posted image user posted image user posted image  BRAVOOO a ni skoraj neverjetno da gredo kile rse dol. Jaz sem se tudi danes stehtala in jih imam 78 kg kar pomeni da sem zgubila že -5 kguser posted image user posted image user posted image
Vesnozaver dobrodošla tudi ti med namiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
11.7.2009 18:20:01   
Pingvinčica
Če me sprejmete bi se pridružila še jaz.user posted image
Z ločevalno sem začela 8.7. in sem izgubila že 3kg. Saj vem, da bo šlo zdaj bolj počas dol sam vseen za začetno motivacijo je pa ful fajn. Začela sem z 82,5 kg. Rada bi prišla pod 70 kg. Bomo videli če mi bo uspelo. Imam pa danes sadni dan in zaenkrat še brez prekrškov.user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.7.2009 0:50:42   
hillmagic
Pingvinčica user posted image user posted image user posted image dobrodošla. Po začetni kilaži sva tam tam jaz sem jih imela 83 kg. Sedaj jih ima 78kg. Jaz bom vesela ce pridem na 73 kg. Sadni dnevi so res taki da te dajo malo na preizkušnjo.
Lepo bodite punce. Naj vam grejo kilice papa....

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.7.2009 13:20:59   
Pingvinčica
Hvala Hillmagic za sprejem.user posted image
Se morem pohvalit, da sem brez greške prišla skozi sadni dan.user posted image user posted image user posted image
Danes sem za kosilo jedla pečeno meso in solato. Popoldne gremo pa na en rojstni dan. Upam, da mi uspe brez grešk. A cappucino lahko pijemo?

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.7.2009 20:46:36   
RAKICA1
ojla vse skupaj no jaz pa sem tale teden grešilauser posted image user posted image user posted image  ker sem imela rojstni dan tko da nisem nič pridna nažalost sem pa sedaj odločna da 14dni bom pridna ker potem gremo na morje seveda da vsaj par kg dol spravim če mi uspe

Vsem pa čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image  sem za vas prov vesela da vam gre zelo dobro

Pingvinčica in Vesnozaver dobro došle med nas user posted image user posted image user posted image user posted image  veliko sreče pri hujšanju uspelo nam bo vsem skupaj

NENA26 čestitke zauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  me zelo veseli da boste zibali doma samo tako naprej veliko sreče v noečnosti pa se nam boš drugo leto pridružila pri hujšanjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.7.2009 20:56:23   
RAKICA1
avtorica tabele je rakica


mimogrede kje pa  si???user posted image user posted image user posted image user posted image

Naša tabela kg


IME    KOLIKO KG MAMO     5.6.09             12.6.09          3.7
   IDEALNA TEŽA


RAKICA1  69,20KG    67,5KGuser posted image user posted image        66,90kguser posted image user posted image    66,90kguser posted image
                 60,00KG     1,70kg                    0,60kg               00,00kg

NENA26   73,00KG    72,50KGuser posted image user posted image     70,60kguser posted image user posted image      user posted image
                63,00KG      0,50kg                    1,90kg
 
 
 HILLMAGIC 80KG                                                         78,00KGuser posted image user posted image
                                                                                          2,00KG
 
MAXI133      61KG
 
DISCOAMELA 70KG                                                        67,00KGuser posted image user posted image
                      57KG
 
REBEKA48   75,3KG                                                         69,4KGuser posted image user posted image
                     65KG                                                               5,90KG
 
ROZSI
 
ANDREJA
 

AJTAK
 
 
HALGATO    63,5KG                                                          63,5KGuser posted image user posted image
 
 
  VESNOZAVER 90KG
 
 
PINGVINČICA

 
Punce prosim za podatke da vas lahko vpišem koliko katera ina in koliko bi rada zgubila kg ,če sem se kje zmotila bi prosila da mi ne zamerite in poveste in bom popravila
Vagamo se vsak petek tako da ob petkih sporočate svoje stanje kg da dopoljnjujemo tabelo user posted image user posted image user posted image  gremo punce veselo naprej da pridemo do idealne teže


jo je treba dopolnit z vašimi podatki in jooooooooooj kok lepo bo ko nas bo več in ne bova samo jaz in rakica kraljevali tukauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


[/quote]

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.7.2009 21:26:12   
n€na
bravo punce le tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem pa prišla malo prej s plažeuser posted image user posted image ...smo šli malo v San Simon pogledat in je bilo polno trave in smeti user posted image ...kaj folk dela, ne razumem jih kako lahko vse v vodo mečejo in onesnažujejo naravouser posted image user posted image user posted image

Da vam povem, da je pri meni vse OK in za enkrat nimam še nobenih znakov...upam da bo vedno takouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.7.2009 22:18:14   
ajtak
user posted image , evo za mano je še en sadni dan. Grešila nisem. Priznam pa da je full tezko hranit tamalega brez da bi dal kaj v usta user posted image .

Rakica1, evo moje podatke:

začetna teža (1.7.): 100kg
željena teža: 85kg
10.7. : 97,5kg

dobrodošle tudi nove "ločevalke" user posted image


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.7.2009 22:35:23   
ajtak
Evo dodala sem si še nov ticker, da bom lepše vidla napredek user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.7.2009 23:11:01   
hillmagic
Hey punce. Jutri me čaka sadni danuser posted image  upam, da bo šlo. Vikend je bil sicer super.

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 12.7.2009 23:12:21 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.7.2009 23:15:46   
hillmagic

Lepo bodite in uspešen teden vsem.

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 12.7.2009 23:17:07 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
13.7.2009 8:58:26   
Vesnozaver
dobro jutro!

pa je prisel moj prvi dan...zdaj si kuham kavico (brez sladkorja in mleka), za kosilo bo pleskavica in kumaricna solata, za vecerjo pol pleskavice, solata.

hill magic naj ti danes tekne sadje! pa saj lahko kaksno zelenjavo tudi na ta dan, ce nisi glih ljubitelj sadja, tako sem vsaj prebrala na spletni strani

ajtak super ideja, jaz si bom tudi nardila tickeruser posted image
pingvincica capucino bi pomoje lahko pila na b dan, ker vsebuje mleko, drugace pa mislm da ce en capucino spijes ne bo nic narobe


aja za seznam: zeljeno 70 kg

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
13.7.2009 14:50:40   
Pingvinčica
Jaz sem ga pa včeraj kar fajn biksala popoldne. Pol mi je blo pa tak žal user posted image . Danes imam pa Š dan. Za kosilo je bil riž in paradižnikova solata. Za večerjo bom pa verjetno samo  paradižnik. Z sem pa preskočla ker sem mogla z hčero k zdravniku.

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
13.7.2009 16:19:09   
Vesnozaver
pingvincica poznam za obcutek od prej...samo ne vrzi puske v koruzo, veselo naprej, eno biksanje ne bo pokvarlo diete!

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
13.7.2009 16:20:06   
Vesnozaver
moj prvi dan gre v redu, sicer mi kruliuser posted image , ampak bo ze....do sedmih nic, pol pa vecerja....pol pleskavice,solata....

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
13.7.2009 21:07:34   
maxi133
Pozdravljene punce, kako kaj?
Ni me bilo, ker sem preceeeeeeej grešila user posted image , saj sva s tamalo po 3 dni hodile na morje, enkrat k mojim, enkrat k sestrični, tko da sem res grešila. Jutri pa znova user posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
13.7.2009 23:53:18   
hillmagic
user posted image user posted image user posted image saj bo punce, samo na začetku je res kriza. Jaz sem bila enkrat vmes takooooo bolna ker sem ribo pa krompir pa vse v glavnem zmešala, da se kar ne upam več pregrešit tako na full. Danes sadni dan je šel na okrog. Čeprav sem se komaj brzdala da si nisem šla kaj skuhat. Sem si ponavljala BOM JUTRI JEDLA saJ bo jutri jedla. Pa s tamalo sva prehodile celo Loko gor in dol da me nebi doma v kuhinji zagrabil "kuku v hladilnik".
Drugače pa sem danes odpeljala društevno vožnjouser posted image user posted image pa imam cez 3 teden izpit. Komaj že čakam da bom postala mlada voznica.

Nocka punce

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.7.2009 7:42:17   
Pingvinčica
hillmagic - čestitke za društveno vožnjo. Držimo pestke za izpitno vožnjo.
Drugače pa ja jaz se tudi rajš kr ven poberem z ta malima, da me ne privlači sila hladilnika user posted image user posted image user posted image . Se mi pa zdi da je zdajle lažje kot pa pozimi.



< Sporočilo je popravil Pingvinčica -- 14.7.2009 7:44:17 >

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?