|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.7.2009 7:46:01   
Pingvinčica
Pa še moji podatki za tabelo. Pingvinčica začetna teža 82,5 kg. Želena 68.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.7.2009 10:35:39   
Vesnozaver
dan!

prvi dan uspesno za mano, se 89 to gouser posted image user posted image user posted image user posted image
sem pojedla jabolko, za kosilo bo pa mladi krompircek in solata.....za mozeka pa se hrenovko skuham.
Kako ste kaj ostale?



(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.7.2009 13:53:11   
hillmagic
Pingvinčica res je lazje hujšati poleti, veliko več si lahko zunaj, več sadja je pri roki...
Danes imam beljakovine in delam celi dan. Sem vmes skočila domov pa sem si jajca z kosom kruha popekla. Da je bilo na hitrico. No lahko bi tudi jogurt spila ampak mi je kar pasalo jajca jesti, ker jih nisem ze kar dolgo. Zvecer pa bo eno manj v solati.
Na juho pa večkrat kar pozabim.
Malce sem prijetno utrujena, šla bi malo na sončeka poajat. Pa v slano vodo skočit.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.7.2009 20:13:22   
Vesnozaver
juhu,

hillmagic ja, meni se je danes tudi lustalo morja;) mi je pa lazje bit na dieti zdaj ko sem na porodniski, si lahko skuham v miru.....po drugi strani pa je tudi hladilnik vedno pred ocmiuser posted image
danes sem pa brez vecerje.....smo bli prej na pijaci, pa sem si zalo z okusom narocla, pol pa gledam, pa je sladkor notri, bimbo jaz...user posted image ehja, pac ni vecerje danes, kazen mora bituser posted image


(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.7.2009 20:24:07   
Pingvinčica
Ja jaz bi tud šla na morje. Sam kaj, ko smo letos z družino že bli. Je bolj kot ne verjetno konec za to poletje. Gremo pa verjetno decembra v Egipt, če bo vse po sreči. Pa moja dva bom še poskusla nahecat, da bi šli za par dni nekam. Tamali dve sta čist nori na vodo.
Moji dve sta stari Tia 4 leta in Nina 16m, koliko pa kaj vaši zakladki?

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.7.2009 20:25:08   
Pingvinčica
Vesnozaver - jaz sem tudi včeri eno vodo z okusom spila. Zarad ene vode pa res ne bo katastrofa.user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.7.2009 23:42:18   
hillmagic
Nič bat Ena voda nič hudega, si si pa dala vzgojno kazen user posted image  kar kruta. user posted image . Midve sva bili en dan v Fiesi pa je bilo super Moja punca je uživala. Čez vikend greva na KRK z prijateljico, ker imajo hišo (dve) v Klimnem. Pol bo pa treba delat. Tako da enih hudih počitnic si niti ne moreva privoščit. Bom pa šla "delat" v Anglijo Pa ne bo kako težko delo, tako da bodo kot počitnice, pa še mojo punco imam lahko zraven. Pazila bom sinčka od kolegice pa še mojo zraven.


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.7.2009 10:55:48   
Vesnozaver
dan!

pizmovec aja, jaz pa jem nektarine, njamsi, sem prav dobro pocutim, ker nisem jedla vecerje, jees:))
pingvincica nas zakladek Aljaž je star 4,5 m.

mi smo tudi ze bili na morju, mogoce se bomo sli za kaksen vikend ce bodo finance dopuščale in pa ce bo ati dobil dopust.
hillmagic super za morje, pa fajn za prijateljico, ki ma hiso pa da vas povabi, jaz bi tudi mela tako prijateljicouser posted image

danes za kosilo testenine z melancanom, za vecerjo pa juhuhuhuhuhuu sladoled:)))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.7.2009 17:16:07   
hillmagic
uuuu vesnozaver, si mi dala super idejo za jutri za kosilo, pa tudi večerjouser posted image .

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.7.2009 18:00:45   
ajtak
hej
joj ne se o morju pogovarjat user posted image

danes mam oh dan, za kosilo je bla pizza, za vecerjo me pa caka pomarancna rezina in dl vina user posted image

drugace sva bla pa danes s tamalim v peskovniku in sva skor eno uro delala poticke, js sm jih delala n pa podiral- super je blo!!

aja v pon. zacnem uradno z dopustom  torek pa zacnemo nas euro-trip user posted image . Gremo mal slovaska, poljska, ceska...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.7.2009 20:04:28   
RAKICA1
ojla punce da se še jaz malo oglasim ko sem glih dobila malo časa meni gre pa tko tko skoz mam neko letenje in nimam isto prehranjevanje jem kadar imam čas upam samo da bom kaj dol zgubila
čestitke vsem novim user posted image user posted image user posted image  in tistim ki se pridno držite ostalle vas bom dala v tabelo čim bom imela malo več časa upam da mi nezameriteuser posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.7.2009 20:10:24   
Pingvinčica
Evo mene.

Za mano je spet sadni dan. Zaenkrat uspešno. Smo se šli popoldne kopat in so moji pol pico jedli, pa sem zdržala. user posted image user posted image user posted image Jutri pa lahko jem meseka njami.
Ajtak - lep dopust vam želim pa velik slikc naredte, da boš pol še nam mal lušte delala.
Hillmagic - ja jaz tudi ne bi mela nč proti takšni prijateljici.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.7.2009 21:16:45   
Taanikaa
čer

sem prav vesela da sem vas našla...bi se vam pridružila čer smemuser posted image ..sem na ločevalni od 11.6.,danes je za mano beljakovinski dan..jedla sem govedno +zeleno solato'malo kruha črnega in na koncu popila čisto juho 2dcl,za večerjo isto,brez juhe..
imam 71 kg,rada bi jih spravila dol,kolikor bo pač šlo,upam da čim več...evo zdej pa motivirat druga drugo!!!!user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.7.2009 22:43:24   
hillmagic
UUU super nas je pa res ze ene 14 ki smo na ločevalni ta hip (sugurno je še kje kakšna). JA SUPER SMO PUNCE. Res to je prav za pohvalit. Bi bilo fino narediti eno tabelico. Sem se ze jaz neki trudila pa sem full lepo v wordu naredila in copy past na forum pa je bilo kr neki. Ni bilo tako kot v wordu, pa sem potem sporočilo popravila da niste videla kaj sem ušpičilauser posted image .
Ajtak pomoje se boste prav luštno imeli.
Danes je sekala vročina a ne. Ufff

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.7.2009 23:57:22   
jagodinka
No pa naj se vam se jaz pridruzim.... od 9.7. sem na locevalni dieti...
zacela sem z 87, 5 kg.... cilj je nekje - 15 kg... sicer bom pa vsakega izgubljenega kilograma vesela...
Jutri imam sadni dan, ta mi ne gre najbolje od "ust", ampak bo treba potrpeti...
Se tipkamo...

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 0:06:46   
jagodinka
Aha se to... tehtala se še nisem... se bom 25.7. in takrat sporočim rezultate...
Nočko...

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 8:11:04   
Vesnozaver
tanika in jagodinka dobrodosle!user posted image

takole, danes pa sadni dan....hb da bo danes vroc dan, mi itak ne bo za jest....sem si kupla lubenico, pa domace breskve mam, ce bo pa sila, pa bananouser posted image

vceraj mi je taaaako pasal sladoled kot ze dolgo ne, sem pojedla tri kepice pirana (nugat in punc), njamsi.

aja pa se to: vceraj se je dragi tehtal, pol pa se seveda nisem mogla upret in grem se jaz in pokaze se kr 90 kil!!!!!!!!!adijo marijo, lahko bi vsaj kako deko manj.....sicer  sem se zvecer tehtala, ampak vseeno.....sem kr malo user posted image , saj ne pricakujem cudezev, ampak cisto nic v treh dneh? ehja, bom se v petek, pa bomo videli....saj ob petkih je tu tehtanje al kako?se najrajsi do ponedeljka ne bi, ko bo en teden mimo....


(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 8:50:24   
Taanikaa
jutro

Vesnozaver,jst sem se včeraj zvečer tehtala pa mi ni nič manj pokazalo,sem šla pa prej na vago pa mi je kilo manj pokazalo..sem se odločila da se bom tehtala vsake 10 dni,ravno z razlogom,ker če mi nebi nič manj pokazalo bi bila razočarana inbi znala prej obupat..sicer pa piše v moji različici da tudi če v 10 dneh ne pokaže nič manj kil,naj ne obupamo,ker potem nenadoma lahko zgubimo kr 4..brezveze na vagi stat non stop...jst imam danes škrobni dan,jedla bom krompir+ketchup+paradižnikovo solato-isto večerja,samo manj,za zajtrk sem pojedla 2 pomaranči...Vesnozaver a boš kej z oreščki kombinirala?..jst ko sem imela sadni dan sem jedla za kosilo juho zelenjavno,pa sem jo zlo malo pojedla,mi nekak ni šlo,pa vmes oreščki,večerjala sem pa sadno solato..ker sem bila v službi in ker prazen žakelj ne stoji pokonci,sem jedla preko celega dne po malem kak grižljaj sadja,oreščke,ni šlo drugače..

sem misla it ven malo s tamalim pa je že zdej tko vroče da sem se odločila da grema raje popoldan po njegovem spanju malo v kak šoping v kak center,bo fino hladilouser posted image

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 16.7.2009 8:56:10 >

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 9:13:46   
Vesnozaver
juhu,

ne bom nic oresckov danes jedla, mogoce se mi bodo zalustali na kak drug saden dan. Lubenice se bom napokalauser posted image
ja, saj jaz sem tud rekla, da sem bom nekje enkrat na teden tehtala, pa saj pravim, pol pa se je mozek vceraj, pa sem te mogla stopit gor....grrrr....ehja, gremo naprej, kaj cmo:)
midva z sinekom sva tud kr noter,ce pa je taka vrocina.....

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 9:20:36   
Taanikaa
jst sem danes prosta pa če bi imela saden dan,bi se tud lubenic napokalauser posted image ..prav lušte si mi zdej nardilauser posted image ..ja pismo je vroče fulllll,midva sma zaroletana noter,čez vikend bo pa ohladitev pa mal dežja,ko smo doma,ni feeeerrrruser posted image
drgač pa mene tud mika vaga,bi sekr non stop vagala,sam kaj ko bom pol sam slabe voljeuser posted image ,moj možek pa ni te narave da bi se sploh kdaj vagal,tak da me ne more to premamit,sem jo pa ravno prej skrila v en tak predal da jo ne vidim,ker prej sem gledala v njouser posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 12:22:13   
jagodinka
No jaz sem se najedla breskev... prav pase danes, ko je taka vrocina... Kar se pa tehtanja tice, je pa to eno samo psihiranje. Zato sem jaz mozu rekla, naj mi tehtnico skrije in naj jo potegne iz "skrivališča" vsakih 14 dni.
Ker drugace bi se kar naprej tehtala in verjetno bil arazočarana, ker tko itro pa kile pac ne grejo dol...
Lep pozdrav!

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 14:39:39   
Pinnky
Pozdravljene! zanima me če pri ločevalni dieti ko moramo samo vodo piti...a je lahko ta voda tudi z okusom ali ne??user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 21:07:19   
Vesnozaver
vecer!

sadni dan za mano juhuhuhuuser posted image user posted image user posted image user posted image
jutri pa mesek, njamsi:)
se javim zjutraj, lp

(odgovor članu Pinnky)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 21:18:36   
Pingvinčica
Pozdravljene! zanima me če pri ločevalni dieti ko moramo samo vodo piti...a je lahko ta voda tudi z okusom ali ne??user posted image


Pinnky - ja pomoje sam navadna voda. Sem se pa jaz že tud pregrešila.

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.7.2009 21:19:16   
Pingvinčica
vecer!

sadni dan za mano juhuhuhuuser posted image user posted image user posted image user posted image
jutri pa mesek, njamsi:)
se javim zjutraj, lp



Čestitam. user posted image user posted image user posted image user posted image Le tako naprej.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?