|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Keksi za alergike
9.9.2005 16:09:56   
pina colada
Iščem, če bi kje našla baby kekse za dojenčke, ki so alergični na kr. mleko, se pravi, da bi bli brez mlečnih beljakovin....
A mogoče ktera ve, če sploh (in kje) obstajajo??

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Keksi za alergike
9.9.2005 16:42:05   
Janeja
Mi smo kekse kupovali v Intersparu - od firme Glutano. Če imajo prav baby kekse ne vem, imajo pa kar nekaj vrst različnih ...
Poglej na polici kjer imajo razno dietno hrano.

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Keksi za alergike
9.9.2005 21:09:03   
snorlax
Nekateri keksi brez glutena so tudi brez mleka in jajc. Poišči v Intersparu, DM, Eri... in preberi deklaracije.

L.p.

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Keksi za alergike
10.9.2005 11:21:39   
afnapika
Tudi na policah, kjer prodajajo bio hrano imajo kekse brez mleka, večinoma na sojini osnovi


(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Keksi za alergike
10.9.2005 11:49:55   
pina colada
Ja, ja, en kup štacun sem že prečekirala, preberem vse deklaracije takšnih in drugačnih keksov - bio, brez glutena, sladkorja, jajc, .... pa je povsod dodano ali mleko v prahu, sirotka,.... sicer, kakšni taki s sojo so u redu, ampak zame, ne vem pa, če bi takšne kekse ponudla 7 mesečnemu otroku???? Mislim, da niso ravno primerni...

Zato pa iščem kej podobnega kot ima recimo Hipp te otroške keksiče, samo da bi bli brez mleka in mlečnih nadomestkov!

Pupe, pa vseeno najlepša hvala za pomoč!!!

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Keksi za alergike
12.9.2005 7:30:47   
darjatimci
Tudi jaz takih kot jih iščeš še nisem zasledila nikjer.

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Keksi za alergike
15.9.2005 20:57:53   
mkerec
Tudi jaz nisem nasla keksev za manjse od 6-7 mesecev. Potem pa je ze znal trse kekse lizati, pa kupujem v mercatorju italijansko firmo (ups pozabila ime...) sojine, ki so brez mleka, jajc ali njihovih nadomestkov.


(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Keksi za alergike
17.9.2005 8:47:43   
malinchy
mkerec je napisal/a:

Tudi jaz nisem nasla keksev za manjse od 6-7 mesecev. Potem pa je ze znal trse kekse lizati, pa kupujem v mercatorju italijansko firmo (ups pozabila ime...) sojine, ki so brez mleka, jajc ali njihovih nadomestkov.



Mkerec, če ti ni odveč a bi mi napisala kateri keksi so to, ker jaz jih nisem našla v našem mercatorju

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Keksi za alergike
21.9.2005 0:16:50   
KODA
Naj cenejši so v le clercu.Short Cake Ring.cca569 sit.Pa še dobri so in krhki.Naš ima za grickat najrajši te.Pa prestice.

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Keksi za alergike
4.10.2005 22:53:26   
tjasa10
Baby kekse brez mleka in jajc lahko kupiš v Intersparu,
poglej pri dietni prehrani, v Celju in Mariboru jih imajo.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?