|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ketero nalivno pero????
8.10.2007 14:16:30   
hrabra miška
Moj starejši sin hodi v tretji razred in so sedaj začeli pisat z nalivnim peresom. Ker je tako malo haudre,mi vsak dan pride domov moder od bombice,ker nalivnik drži čisto pri špički. A mislite da bi bilo boljše da mu kupim nalivno pero za levičarje,ker ni na peresce,ali naj počakam,da se bo navadiluser posted image Pa ta nalivnik ki ga ima sedaj niti ni bil tako poceni,bil je 6€.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ketero nalivno pero????
8.10.2007 14:31:29   
ona
Naš tudi hodi v 3 razred in so že lani začeli uporabljat nalivno pero in smo prav morali kupit tistega za levičarje,ki ga seveda še letos uporablja!
po moje je tisto tapravo pero za malo starejše otrokeuser posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ketero nalivno pero????
8.10.2007 15:00:04   
paris
Jaz bi vprašala učiteljico, ker včasih učiteljica zahteva "pravi" nalivnik, če pa ji je vseeno, pa bi jaz vsekakor kupila "levičarskega", ker se z njim res veliko lažje piše.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ketero nalivno pero????
8.10.2007 15:02:15   
žigolino
Moja se je lani prav prijokala domov,ker so imeli vsi nalivnike za levičarje.Tudi ona je bila vsa pocapana od bombice,pa še učiteljica zraven,prej ko so ga" zalaufale".Smo mogli še isti dan po levičarskega in ga še ima za letos.Ja kaj čmo,drugi otroci imajo že bratce al sestre v višjem razredu in imajo več izkušenj.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ketero nalivno pero????
8.10.2007 15:06:27   
hrabra miška
Hvala punce,šibava po nalivnik za levičarjeuser posted image ,če ga pa ne bo smel imet, ga bomo pa uporabljal kje drugjeuser posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ketero nalivno pero????
8.10.2007 15:14:32   
aluš
Ja pri nas je učiteljica sama rekla, da priporoča levičarskega. Ker za navadno pero mora imeti fajn občutek, če pa mal bolj "rije" pa pritiska, je pa že katastrofa. Tako, da mi tudi skozi uporabljamo levičarskega (smo v petem devetletke). Samo nekaj mi pa ni jasno. Kaj hudirja, a mi smo pa lahko brez težav user posted image  z navadnimi pisal, ker ni bilo levičarskih. Se potem kar mal zamislim, pa koliko je še takih "scrkljanih" for. Kaj čmo, svet gre naprej pa tehnika tudi, mi pa za njo.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ketero nalivno pero????
8.10.2007 15:26:24   
ajrin
Naš največji (sedaj tretješolec) prav tako uporablja pero za levičarje, kajti navadno pero je lansko šolsko leto v enem mesecu zakrivil, tako da je bilo neuporabno, pa tudi ni bilo prav poceni (Stadlerjevo). Seveda pa sem prej učiteljico vprašala, če levičarskega lahko uporablja.
In tudi večina njegovih sošolcev ga ima!!!
LP Irena

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ketero nalivno pero????
9.10.2007 13:52:35   
hrabra miška
user posted image user posted image user posted image Prvič da je prišel domov brez tinte na rokah. In lahko ga uporablja v šoli.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu ajrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ketero nalivno pero????
19.10.2007 10:24:18   
Anonimen
kakšno pa je to levičarsko pero?user posted image
moja šolarka uporablja tako PERO 
se pa dobi za levičarje in desničarje.ful dobro,ne packa,nimaš umazanih prstov,pa še brisat se ga da,kot navadno pero.

< Sporočilo je popravil NIKKI -- 19.10.2007 10:34:42 >

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ketero nalivno pero????
24.10.2007 20:59:51   
TaRe*
jaz sem ravno danes kupila tale stabilo za desničarje,samo iz firbca,da vidim kako čudo je to.
Moja sicer nima problemov z nalivnim.Mi je pa čudno,da lahko tole zadevo uporabljajo namesto nalivnega...to nima nobene veze z peresom,to se meni zdi,kot tanek flomaster....ja,ampak kot je ena rekla...nas pa niso nič crkljali,ne.Nalivno pero do 7 razreda,pa če si bil še po riti usran od bombice ni nobenega brigalo.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ketero nalivno pero????
24.10.2007 21:30:45   
lenika
Meni pa ni tale levičarski čisto nič všeč, ker otroci veliko grše pišejo z njim.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ketero nalivno pero????
24.10.2007 22:13:23   
Barbs
Tako, kot je Lenika rekla.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ketero nalivno pero????
26.10.2007 10:34:00   
aluš
Tudi jaz se strinjam, pisava z levičarskim je nikakva. No, ne vem al pa ne. Saj ne vem če bi imel navadnega če bi bilo kaj boljše, ali bi bilo za povr še vse spacano.

Sploh je pa pri nas prišla nova moda. Masa (podobna telim levičarskim nalivkam), ki ima zadaj radirko, da pobrišeš in še 1x čez napišeš če se zmotiš. Svašta. Ampak, mami gre s tehniko naprej in je to kupila mulcu. Rezultat: piše lepše, pol manj je spacano (ker poradira in čez napiše ko se zmoti, prej s "tintenkilarjem" oz. brisalcem se mu je vedno mal razlilo).  Samo še ne vem, kaj bodo učiteljice v šoli "prijavile" glede tega. Bom vprašala na govorilnih, ki so po praznikih.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ketero nalivno pero????
27.10.2007 12:29:48   
karmy
zakaj pa potrebujejo pravo nalivno pero? jzt bi mojmu dala kar navaden kemični svinčnik...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ketero nalivno pero????
29.10.2007 21:08:34   
lenika
Nalivno pero je boljše od kemičnega svinčnika zato, ker lepše teče in je lažje z njim neprekinjeno pisat. Pisava je neprimerno lepša. Tudi sama lepše pišem z nalivnim peresom.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ketero nalivno pero????
11.11.2007 9:26:11   
mala zirafa
Pelican z okroglo špico, da lepo drsi.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ketero nalivno pero????
11.11.2007 9:30:36   
Marogica
Tudi mene zanima, zakaj uporabljate za desničarje nalivno pero za levičarjeuser posted image  Po tej logiki bi moj ta starejpi, ki je levičar, moral uporabljati nalivno pero za desničarjeuser posted image  Sicer imam še dve leti časa, me pa res zanima v čem je finta, razen da lepše pišejo. Torej razlika v funkcionalnosti peresa je....kakšna?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ketero nalivno pero????
11.11.2007 13:51:43   
kaycha
ja bombice in konica so druge...
levicarski je "suh", ni tekoca tinta  in se zato ne packa
npr. http://www.partner.si/SLIKE/4004675039415.JPG 
desnicarski se pa packa in "zliva" ven. sama nikoli nisem znala pisat z nalivnikom (desnicarskim)
ampak zdaj obstajajo v bistvu bolj kemiki, z okroglo konico, brez tist spicke na koncu kot pri navadnih desnicarjih, ki pa imajo enake bombice kot desnicarski nalivniki, ampak ni tako tezko pisat

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?