|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kika
30.10.2005 19:55:44   
Dejča
Jutri gre naša družinica v Graz in bomo malo pogledali po Ikei, Toysu ipd., pa me zanima, če se splača skočiti tudi v Kiko. Ali imajo dobro izbiro otroške opreme (pohištva)? Kako pa so cenovno? Je to blizu Ikee? Ali je morda še katera trgovina z otroškim pohištvom blizu? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kika
30.10.2005 19:58:18   
rija
V kiki imaš zelo veliko izbiro otroške opreme, je pa res, da lahko kupiš "firme" in te so drage. Tudi izbira otroškega pohištva je ogromna.
Dobiš vse za dom. Ne primerjaj pa cen z ikeo. Primerjave namreč ni.
Kika je po mojem naslov, če želiš kupiti izdelke priznanih designerjev in firm. Se pa splača pogledati in dobiti kakšno idejo...
Lepo nakupovanje.
Je blizu ikee: v krožnem prometu boš na levi strani videla kiko, greš pa en izhod naprej. Bodi previdna, ker če zluftaš, se boš znašla v 10 km dolgem predoru pod grazem... 

< Sporočilo je popravil rija -- 30.10.2005 19:59:36 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kika
30.10.2005 22:17:26   
Dejča
Hvala za odgovor - otroško bova dala delati in vsaka ideja prav pride. Lep večer, mene že daje ura.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kika
30.10.2005 22:53:56   
polona2
Nasproti Ikee, oz. malo pred njo na drugi strani ceste, je Mobelix, če me spomin ne vara. Vsekakor sem jaz Ikea freak in vztrajam pri tem, da je Ikea najboljša, v ponudbi in prijaznih cenah.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?