|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje je najcenejši aptamil?
3.2.2008 9:01:36   
žarnica
Nazadnje sem dala za škatlo Aptamila2 11,49 eur v Mullerju (to je bilo 2 tedna nazaj). Brala sem o podražitvah mleka, zdaj me pa zanima kam se najbolj splača ponj?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
3.2.2008 10:11:53   
melani99
cene vseh adaptiranih mlek se res razlikujejo od trgovine do trgovine, tudi v lekarnah niso cene enotne. Kolikor sem se jaz pozanimala, sem najceneje vedno dobila v ind. prodajalni KOLINSKA (Rog. Slatina), ne vem od kod si, če imaš kje v bližini njihovo prodajalno.

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
3.2.2008 10:16:38   
Afnica
V Kolinski so ga podražili in stane nekaj čez 13 eur.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
3.2.2008 10:46:57   
žarnica
Se mi zdi,da sem zadnjič nekje na forumu zasledila,da stane že 15 eur v eni trgovini (ne spomnim se kateri).
Ah,jutri tako grem v Mullerja,pa bom videla koliko tam stane (tam mi je všeč pakiranjeuser posted image ),če ne pa v KOlinsko.

Hvala

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
3.2.2008 11:12:37   
scubadiver
Kdaj pa se je podražil? Sem ravno gledala račun sem kupila 3 v mullerju 31.1. po 11.49 EUR. Sem imela torej srečo da sem se ravno ujela staro ceno? Škoda da jih nisem kupila še več kot 3 user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
3.2.2008 11:39:17   
Lunca1
Jaz sem ga včeraj kupila v Mullerju in je bil še vedno malo več kot 11 EUR.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
3.2.2008 12:04:03   
žarnica
o.super,pol Muller drži ceno. ""Pol bom pa jutri kar zalogo naredila.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
3.2.2008 14:52:37   
Anonimen
Adaptirano mleko Aptamil 1 se je podražil v vseh trgovinah zaradi nove formule (v BC je šel na 15 eurov in še nekaj), zdaj se imenuje Aptamil immunofortis, iz Mullerja pa ostaja zaenkrat isti - ima že novo formulo, LCP Milupan,  800 g, 11,49 EUR.  Če se bo pa podražil zaradi tega, ker se vse draži, pa ne vem. Edino to vem, da so v Kolinski Ljubljana cene iste, kot drugje, pa Merkator ima menda tudi navite. LP

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
4.2.2008 10:17:34   
felicia
ja vse trgovine od spara do lcelrca majo zdej po novem ceno 15 eur, sem lih aptamil 3 hotla kupit pa vidim da po novem moram nazaj na 2 ker je po novem dvojka od 6 do 12 mesecev trojka pa od 12 mescev naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
7.2.2008 22:10:04   
Pia77
A je res, da je Aptamil najcenejši v Lidlu?

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
11.2.2008 10:07:51   
scubadiver
Za Lidl ne vem ker ga vedno kupujem v Mullerju, kjer je bla cena v soboto še vedno 11.49 EUR za Aptamil 1.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje je najcenejši aptamil?
11.2.2008 18:26:48   
bamby
V Kolinski je novo pakiranje tudi 15€ (to je velikost dveh prejšnjih škatel).

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?