|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste ga spoznale
5.1.2008 17:22:21   
Anonimen
Mene pa zanima kje ste spoznale svojega sedanjega partnerja. V kakšnem lokalu, diskoteki , rojstnem dnevu. Ker sem zelo sramežljiva nikoli ne upam narediti prvega koraka in me je strah, da bom na tak način ostala sama. Torej kje ste spoznale svoje partnerje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 17:23:23   
Anonimen
Samska.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 17:25:16   
Strawberrie Cherrie
V lokalu, kjer sva se šla stavit, kateri prej pride tisto nedeljo (to je bilo v sobotouser posted image user posted image user posted image ) s kolesom na Uršljo goro. user posted image sva se pa zmenila ob 8h zjutraj, da se dobiva na določenem mestu, pa nobenega ni bilo, sva oba lepo spala doma. potem sva se pa cel teden gledala kot dva tepčka - sva delala precej skupaj - čez en teden mi je pa prekipelo pa sem mu poslala sms, če misli, da bom šla prej v penzijo, predenj misli ON MENE kulturno na pijačo povabituser posted image user posted image - je trajalo 2uri, da je sploh odpisal, v takem šoku je bil!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 17:26:21   
Naja30
V lokalu, ko sem šla po cigarete user posted image  Sva rekle s prijateljico, ma dejva še nekaj spit, da ne bo zgledal, da sva sam po cigarete prišle. In medtem se je že začelo vzpostavljanje komunikacije s sosednjo mizo. Mi ni treba omenjat, da sva ostale do jutra v tem lokalu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 17:43:32   
Anonimen
Preko interneta.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 17:43:39   
hmm...
Namreč veliko fantov mi je bilo zeloo všeč, pa nisem upala narediti prvega koraka. Ker so me prej vedno zavračali me je tudi zdaj strah, da bo enako.
Hvala za odgovore!user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 17:44:16   
hmm...
JoooJ se opravičujem! Narobe poslala!user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 17:48:38   
Anonimen
Midva sva "highschool sweethearts" pa še soseda sva bla. user posted image

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 17:54:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima kje ste spoznale svojega sedanjega partnerja. V kakšnem lokalu, diskoteki , rojstnem dnevu. Ker sem zelo sramežljiva nikoli ne upam narediti prvega koraka in me je strah, da bom na tak način ostala sama. Torej kje ste spoznale svoje partnerje?


Na ladji - restavraciji na Nilu ... Oba sva bila povabljenca na poroko, jaz preko neveste on preko zenina...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:03:17   
altati
V službi so mi ga dali za šefa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:07:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: altati

V službi so mi ga dali za šefa.


user posted image user posted image Hehe, sem se nasmejala.

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:18:47   
vaney
v 2. letniku srednje šole me je klicala sošolka (njegova soseda in kolegica) iz vlaka iz njegovega telefona in so me nekaj hecal...pa smo se smejali... čez 3 mesece je pa od moje kolegice mlajša sestra vzela moj mobitel (brez moje vednosti) in puščala folku klice in me je klical nazaj čez nekaj časa. jaz sem se mu seveda opravičila in razložila situacijo, pa so začeli padat sms-i, klicci, po 2 tednih prvi zmenek (4km sprehod+sladoled) in zdaj teče 8. letouser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:26:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Samska.user posted image


Me too user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:28:22   
mami_miki
midva sva se na kšihtu spoznala-malo boljeuser posted image ..sva se najprej pol leta poznala, pa, nisva niti kake simpatije kazala en do drugega...no...potem sva se en dan nekaj pogovarjala....

in, kot strela z jasnega-sem vedela, ko je bil doma, da razmišlja o meni...pa nisem mogla verjet, da je to res...

no naslednjič se vidiva: in mi reče:kao, pidi malo sem, pa ful folka okrog, in potem me je na hodniku poljubil...

in tako sva sprva na skrivaj začela, ker sva bila oba vezana...ja...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:29:58   
Anonimen
Predtavljena sva bila...mislim, da kar namensko, da naju spravijo skupaj.
Pa še ratalo jim je user posted image

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:30:22   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Midva sva "highschool sweethearts" pa še soseda sva bla. user posted image


Isto... Nisva bla lih soseda, ampak ista drušna. Skupi sva od leta 1991 - k samostojna Slovenija user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:31:13   
Gina
na plesu v festivalni

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:32:31   
karin412
Po internetu, ona-on.com.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:32:41   
Anonimen
Na Hvaru.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:37:54   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Po internetu, ona-on.com.


jaz pa se nebi z enim z neta dobila...user posted image

z nekaterimi od vas...ženskami, bi se lahko...ampak z moškim pa ne upamuser posted image

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:51:19   
tincci
Jaz in moja prijateljica sva šli na eno razstavo in je povabila tudi njega, k se lih ni imel kam datuser posted image

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:54:13   
frutka_
V diskoteki. Ko me je prvič videl je rekel "to bo enkrat moja žena".user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 18:56:59   
jade1
Njegova in moja služba so skupaj organizirali piknik, pa nisva iz istega foha. No midva sva bila edina trezna, zdaj sva skupaj 6 let pa še en maučk in 3 otroci. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 19:31:55   
Majuska
ma saj je moja sestra tut moža spoznala, pa je zdaj srečno poročena in ima dva mulčka ...

jaz sem mojega spoznala preko skupne prijateljice. sva začela kot prijatelja in kasneje pač pristala skupaj user posted image

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje ste ga spoznale
5.1.2008 19:36:52   
Teni_
V diskoteki, čeprav je veljalo, da tam ziher nič pametnega ne najdeš.user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?