|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preveč ljubosumna
17.1.2008 9:33:50   
tmms
Spet ena preveč ljubosumna verjetno. Včeraj mi je mož povedal da mora službeno na pot za 1 dan in zraven gre tudi sodelavka. Jaz pa sem tako ljubosumna, strah me je da bi se zgodilo kaj med njima. Poročena sva že nekaj let in imava dva prečudovita otroka, skratka urejena družina. Strah me je da bi se to spremenilo ker prevare nebi odpustila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 9:39:10   
kovač
Kakšen je trenutno odnos med vama? Če je bolj dolgčas, ga danes zapelji, pa fino se uredi in bodi nagajiva do odhoda. Pa reci mu, da ko pride nazaj, da ga čaka presenečenje.user posted image

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 9:44:29   
*alja*
Če te misli prevarat, te bo kje drugje tudi, ne sam na službeni poti. Za prevaro je čas tudi med malico al pa čik pauzo. Tako da ta pot ni nič posebnega. Človek ki ne misli varat nebo varal na službeni poti in nikjer drugje. Tist ki pa misli je pa to že itak naredil. Tako da vse je v zaupanju in odnosu med vama.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 9:46:30   
Anonimen
Dobrooo ga poseksaj preden gre na pot, ampak res dobro.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 9:48:41   
sneguljčica
Ja, jaz bi tudi rekla, da mu jih fajn sprazniuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 9:49:32   
kovač
Ja ful bod dobre volje do odhoda in nagajiva in ja fajn se dajta dol, pa ne mu dat vedet, da zarad tega ker gre na pot.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 9:49:57   
madela
Te popolnoma razumem. Tudi jaz sem zelo ljubosumne narave in bi težko sprejela tako novico. Sicer je bil že odsoten tudi po 2-3 dni(službeno)vendar so bili sami moški skupaj. Pa vendar se vedno bojim,da mi kdo "vzame" to kar imam.
Ker veš,da na službeno pot mora,poskuši čimmanj razmišljat negativno. Če veš,da ti je zvest in da ni človek,ki bi letal iz cveta na cvet,potem samo sebi delaš škodo in v bistvu se lahko zgodi,da boš zaradi svoje nejevolje povzročila prepir tik pred njegovim odhodom. Tako sem jaz naredila in potem sem bila tako jezna na sebe in seveda posledično še bolj v skrbeh.
Privošita si romantičen večer in mu ne vlivaj slabe vesti,ker mora na pot.
Mislim nate.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 9:56:40   
BaNeLa
Jaz sem sama velikokrat šla na sl.pot in še zdaj hodim, tudi sodelavci so zraven....NIKOLI ni prišlo do najmanjše želje, da bi s kom kaj imela in nikoli tudi nisem dajala takih znakov....To se verjetno vidi....tudi sodelavci niso bili nikoli vsiljivi in vedno smo bili na normalnem nivoju - profesionalno ko se dela in sproščeno (debate, veliko smeha, zmerno alkohola) po tem brez kakšnih zapeljevanj.

Tudi če moj kam gre, pa naj bo to zabava ali pa službeno, nikoli ne pomislim, da bi kaj imel s kakšno sodelavko, ker mu zaupam....in ker je med nama vse OK, oba verjameva, da se kaj takega ne bo zgodilo....ker si zaupava.

Tako, da se ne sekiraj, in če lahko, svojemu zaupaj.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:00:36   
vaney
meni se pa to zapeljevanje večer preh odhodom preveč očitno (sploh, če nisi tega že prej delala). kaj ga boš vedno, preden bo kam šel, zvečer doma obnorela, zato, da ne bo mislil na varanje naslednji dan? mislim, da boš sebi in njemu največjo uslugo naredila, če se obnašaš normalno, se posloviš od njega, mu poveš, da ga imate vsi trije zelo radi in komaj čakate, da se vrne. in ne pozabi mu rečt, da naj se ima lepo-to ponavadi bolj deluje kot "pazi, kaj delaš" in podobno. no, vsaj jaz imam rajši take pristope...

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:03:26   
Anonimen
no, vsaj jaz imam rajši take pristope...


Ti si ženska al moški?  Ker tu se je treba osrdotočit kaj ima on rad in kakšni pristopi so njemu všeč.


Če pa avtorica posta prej ni poseksala partnerja (in bi zdaj bilo preveč očitno), pa ne vidim zakaj bi mu zamerila, če poseksa on katero drugo?

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:03:34   
Anonimen
Se kar v celoti strinjam z Vaney..

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:03:44   
Lepotica
Ampk ene ste pa res neresne s svojimi odgovori. Sicer pa strinjam se s tem, da če je med vama vse ok, če se v redu razumete in ste taka družina kot pišeš da ste, se ne rabiš sekirat. Najbrž tudi on že komej čaka, da se vrne nazaj k tebi domov in ga sodelavka ne zanima. Brez skrbi.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:04:39   
Anonimen
Nivess, tudi, če ga poseksa, lahko on seksa drugi dan z drugo... Kje si pa videla, da je komu seks na en dan dovolj? Vsi bi kar še in še..

P.S. : Ti tvojemu ne bi zamerila, če bi se spraznil na drugi??? Si res sveta ja..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:05:09   
Lepotica
Hjoj nivess maš čudne. Če ga ne bo poseksala preden gre, je to opravičilo za to, da on poseksa drugo???

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:07:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

meni se pa to zapeljevanje večer preh odhodom preveč očitno (sploh, če nisi tega že prej delala). kaj ga boš vedno, preden bo kam šel, zvečer doma obnorela, zato, da ne bo mislil na varanje naslednji dan? mislim, da boš sebi in njemu največjo uslugo naredila, če se obnašaš normalno, se posloviš od njega, mu poveš, da ga imate vsi trije zelo radi in komaj čakate, da se vrne. in ne pozabi mu rečt, da naj se ima lepo-to ponavadi bolj deluje kot "pazi, kaj delaš" in podobno. no, vsaj jaz imam rajši take pristope...


Se strinjam.
Sam jst res ne vem od kje vam ideja da bo naskoču sodelavko glih na potovanjuuser posted image
K da jo med malco ne moreuser posted image
A če be šle ve na potovanje s sodelavcem bi ga naskočile? Al zakaj sklepate da bi vaš dedc pa sodelavko?
Res ne štekam od kje to ljubosumjeuser posted image

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:07:35   
vaney
nivess, zaenkrat sem še ženska...in mislim, da imamo zaenkrat še vsi pravico povedat svoje mnenje, ne??? jaz pa govorim iz svojih izkušenj in ne tvojih, tako da se ne rabiš strinjat z mano. in nikjer ni rečeno, da če ga večer preh odhodom ne bo posexala njegova žena, da bo zaradi tega takoj naslednji dan on ženo. mislim, halo, a res lahko gledaš odnose med možem in ženo samo skozi sex? žalostno.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:09:38   
Anonimen
Joj, joj..saj ne vem kje naj začnem?? Boljše da sploh ne. Koliko površnega branja...

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:10:24   
Lepotica
Ti kr začni. Al pa nehej neumnosti pisat.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:16:28   
Anonimen
karin24 : sprašuješ se od kod ljubosumje. Poglej, preberi si odgovor od madele, nekje vmes je zapisala nekaj takega..vendar se vedno bojim, da mi kdo vzame kar je mojega. v tem lastninjenju partnerja se skriva ljubosumje. Dokler misliš, da je partner tvoja last do takrat si ljubusumen.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:16:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Spet ena preveč ljubosumna verjetno. Včeraj mi je mož povedal da mora službeno na pot za 1 dan in zraven gre tudi sodelavka. Jaz pa sem tako ljubosumna, strah me je da bi se zgodilo kaj med njima. Poročena sva že nekaj let in imava dva prečudovita otroka, skratka urejena družina. Strah me je da bi se to spremenilo ker prevare nebi odpustila.



Oprostite, ampak kaj pametnega lahko napišeš na to? Največ kar ona lahko naredi, da ga lepo poseksa in da v prvi vrsti uživa ONA . A ve vse seksate samo zaradi partnerja? Če pa bi bilo preveč "očitno" da ga poseksa preden gre, pa je res žalostno in se je za zamislit malo a ne? Jaz pa res ne bi moškemu zamerla, da seksa drugje, če doma ne seksa. Nti mojemu, valjda da ne.

(odgovor članu tmms)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:16:33   
Anonimen
Kot da moški ki je en večer prej seksal doma ne more naslednji dan seksat tudi kje drugjeuser posted image . No, vsaj moj lahko to naredi vsak dan, če mu le damuser posted image .
Drugače pa če bi te želel prevarati res ne rabi na sližbeno pot za to čakat, to se lahko urdi že med malico če se hoče.
In kot si sama napisala, preveč si ljubosumna, meni bi se gladko strgalo s takim partnerjem. In če ga kar naprej obtožuješ da te vara te bo prej ali slej, težila boš v obeh primerih, kje je potem razlikauser posted image .

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:18:13   
Anonimen
Kot da moški ki je en večer prej seksal doma ne more naslednji dan seksat tudi kje drugjeuser posted image .


Če se tega ne bi zavedala, bi pa mogla bit še bolj trčena kot sem. Ja kje pa sem napisala, da ga naj poseksa zato, da on ne bo seksal naslednji dan??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:19:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

karin24 : sprašuješ se od kod ljubosumje. Poglej, preberi si odgovor od madele, nekje vmes je zapisala nekaj takega..vendar se vedno bojim, da mi kdo vzame kar je mojega. v tem lastninjenju partnerja se skriva ljubosumje. Dokler misliš, da je partner tvoja last do takrat si ljubusumen.


Ja sm prebrala, pa komentar že pisala, pa sm se zadržala.....se trudim bit prjazna v 2008user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:19:49   
srki
Sploh ne razumete, kaj hoče nivess povedat. Pa saj ni ona edina, ki je to napisala, citirate pa samo njo.

Škoda, da se sekiraš zaradi tega, če te hoče prevarat, te lahko tuid v službi, ali kjerkoli drugje. Če je vajin odnos OK, to sama najbolje veš, potem so skrbi odveč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 10:21:45   
Lepotica
Če ene očitno ne moti, da so partnerji intimni z drugimi, mene bi to motilo. In zanima me kako bi odreagirale, če bi do tega dejansko prišlo.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?