|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 21:05:30   
Pilar
Jure je star 5 mesecev in vsaj že od tretjega meseca poslušam :" Kmalu boš tud ti to papcal..." ob živce me spravljajo s tem stavkom, pa kdaj bo juhice, pa kruhka, pa kromperčka,....:grrr::grrr::grrr:, včeraj je iz zajemalke, pred mojim nosom, dobil malo juhice, pa saj itak ni bilo nič v zajemalki,....
razkurjena Pilar....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 21:08:44   
ZARA
joj...men kr prtisk pada k moj fotr začne:'Dej ji mal meska,da vidm kako griza??'
Pop*z*ššššš*!!!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.5.2005 21:14:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 21:16:27   
Teni_
Naša je vse. Je pa res, da je odvisno od pediatra. Tejina mi ni nič rekla, da lahko začnem dajat, potem pa me je pri 5. mesecih vprašala, če že kaj drugega je. No, zdaj pa tako ali tako vse. No, če le hoče.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 21:17:15   
Jančika_
Klasika:)-!

Pradedek je malemu pri enem mesecu in pol hotel poturiti čokolado in ko sem protestirala, je rekel, pa saj je diabetična:)-. Prababica je že vsa živčna, ker mali še ne dobi kremšnite. Drugi na srečo ne težijo, ampak ta dva sta pa vztrajna.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 21:17:22   
ZARA
Ja nič!
Sam on bi za vsak obrok gledal,kako ona je meso!
Got it!!??

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 21:19:24   
Pilar
Se mi je zdelo, da nisem osamljen primer,.....

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 21:19:37   
Teni_
No ja, pri enem mesecu in pol pa še res ne. Hvala bogu, pri nas ni noben nič silil.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 22:11:07   
Anonimen
Vidiš, pri meni pa dlje od začudenih pogledov ne gredo... sem preveč :hudicek:.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 22:15:26   
CatJa
Pri nas je bla pa tasca tista, ki je kr naprej tezila: Pa zakaj se tega ne je, pa unga ne je,....
Moj :love: je baje pri 4 mescih ze jetrce jedel :zmeden: Nic hujsga, ko sem komentirala, da je moral uboscek s pravo svinjarijo zaceti (hvalabogu je danes bolj "osvescen" - ko ima mene :)-:)-:)-). Ampak jaz za njene pojme prevec kompliciram in sem po njenem mnenju tk cist zaniiiiic..... Who cares?

Pilar: cez eno uho noter, cez drugo ven!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 22:47:16   
Anonimen
Pri nas pa nobeden ni imel pojma. So že vsi prestari za dojenčke. Noooo, v tem je pa tudi prednost, da imaš star otroke:). Se sploh nobena babica več ne spomni, kako je bilo, kjo so same imele otroke.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kmalu boš tud ti to papal...
25.5.2005 23:17:24   
ribica.
Mene je najbolj razkurlo to, ko je teta od mojega dragega dala naši mali škorjo kruha. In to pri dobrih enih treh ali štirih mesecih, ko ji še niti sama nikol nisem dala kruha. Najbolj na živce mi gre folk, ki misli, da če ima tri froce, da pol tud za mojga najboljš ve kaj rabi!GRRRRRR

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kmalu boš tud ti to papal...
26.5.2005 8:09:52   
BARBARA R.
Tudi meni ni jasno, zakaj ne dojamejo, da so to naši otroci in da jih bomo vzgajali po svoje.
Mi iz moževe strani nimamo takšni težav (je vzgojiteljica), iz moje strani je pa za znoret. Samo za 30 minut jim jo dam v varstvo in že dobim nazaj "nafilano" s takšnimi in drugačnimi Frutki.Nič ne pomaga, da je pred kratkij jedla ali pa da ima čez eno uro večerjo. Kako dopovedati? Na lep način ne gre.

Da ne govorim, ko smo šli obiskati kolegico, ima punčko staro leto in mesec dni. Kristini so tiščali pred nos skledo s čipsom, napolitankami s čokolado prelitimi, smokijem, ..... in kako naj še ne enoletnemu otroku dopovem, da to pa ne. Tako dolgo smo se pregovarjali, da smo spakirali in šli. Pa čeprav se vidimo le 1x ali 2x na leto.

:(:(:( jezna še in še!

:muca:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kmalu boš tud ti to papal...
26.5.2005 9:12:47   
Anonimen
Joj sta mene razkurla našadva, ki se prehranjujeta po tisti dieti za 4 krvne skupine. Namreč, že v porodnišnici sta mi z veliko pomembnostjo v glasu dala vedeti, da bi bilo fino, če bi se takoj pozanimala, katero krvno skupino ima Ana, da ji ne bom kaj napačnega dajala.

Pa sem jima lepo razložila, da iz te moke ne bo kruha. Jedla bo vse.

No ja... Na koncu pa zdaj itak ne je skoraj nič :grrr:

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kmalu boš tud ti to papal...
26.5.2005 10:20:27   
Lenny
Oh, Pilar, kako mi je poznano. Pa še najina sinčka sta soimenjaka.
Mama si je prebrala novejšo literaturo, pa pri pediatru je bila enkrat z nama in je novosti pač sprejela. V.d. tast in tašča pa ..... najprej sta "žrla" mene, ko sem pazila na hrano, da malega ne bi zvijalo. Potem, ko je začel pri štirih mesecih poskušati kašice in nam je to uvajanje lepo steklo, pa bi moral kar na svinjske zrezke in ocvrt krompir preklopiti.
Halo! Smo ukinili sobotna skupna kosila, za ostale pripombe pa čimprej prepih skozi ušesa, drugače se zna pritisk nevarno dvigniti.
Lp

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?