|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kofetki s "prijateljicami"
30.7.2009 9:50:57   
Anneda

Zanimajo me vaša mnenja, tako ženska kot moška v konkretnem primeru. Ker zdaj pa ne vem ali sem jaz čudna, ker se meni zdi tole- ma ne vem kaj naj rečem, bom raje tiho...

Mož in žena, poročena 11 let, 2 otroka. On vabi na kofetke druge ženske, pri tem pa ženi vse prekriva (briše sms, skriva mobitel, se dobiva med delovnim časom). Žena to nekako izve, ko enkrat pozabi telefon. In njegov odgovor je, da gre le za prijateljice in, da ji je hotel prihraniti te informacije, češ da je ona preveč ljubosumen tip. Ona zahteva izpisek, ker mu ne verjame, da so to zgolj prijateljice. Na izpisku ugotovi, da so bile te ženske klicane po večkrat na dan, klici pa precej dolgi. Pove, da ji to ni všeč in naj prekine s tem. Pa je nekaj časa ok, pa nato spet še kar nadaljuje s tem skrivanjem. Že najde kakšno novo "prijateljico".

Meni se poraja nekaj vprašanj:

- kako takemu človeku zaupati?
- ali moški res potrebujejo te skrivne prijateljice (vprašanje namenjeno predvsem moškim)?
- je sploh možno, da gre res samo za prijateljice?
- kje je tu spoštovanje do žene, ker meni se zdi očitno, da sedi na dveh stolih: tisti pri ženi pomeni varnost, pri prijateljicah pa zabavo in sprostitev?

Aja še to: tem prijateljicam baje razlaga, da se z ženo ločujeta. V resnici pa že kar nekaj časa hodita na terapijo in se pogovarjata o še enem otroku. Zakaj potem ta dvoličnost? Ker meni ločitev in še en otrok ne gresta skupaj.

Vsako mnenje bo dobrodošlo.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
30.7.2009 9:57:31   
Anonimen
Dokler ne bo žena  fajn zaropotala, bo on lepo nadaljeval s tem. Jaz vem, da tega ne bi prinesla. Bi še nekak razumela, da je vmes ena ženska, ampak da jih ima več...to bi pa bilo že preveč hudo zame.

(odgovor članu Anneda)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
30.7.2009 10:03:46   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Dokler ne bo žena  fajn zaropotala, bo on lepo nadaljeval s tem. Jaz vem, da tega ne bi prinesla. Bi še nekak razumela, da je vmes ena ženska, ampak da jih ima več...to bi pa bilo že preveč hudo zame.



se strinjam...že ko začne nekaj prikrivat...se je treba vprašat..

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
30.7.2009 10:08:53   
gita10
V takšnih stvareh je zelo teško imeti svoje mnenje, čeprav me moti, da nekdo razlaga okrog, da se ločuje - pa se ne.
Drugače pa me bolj moti ljubosumnost, kot pa prijatelji nasprotnega spola. Jaz sem imela prijatelja iz otroških let s katerim sva se čula tudi po večkrat na dan in nikakor nisva mogla en brez drugage- pa med nama več kot prijateljstvo ni bilo nikoli. Na žalost sem ga zaradi prehitre vožnje pred dvemi leti izgubila. In če moj mož in njegova žena ne bi razumela najinega prijateljstva bi lahko imeli vsak dan ogenj v strehi.  Tudi moj mož ima kar nekaj prijateljic s katerimi gre na kavo in se z njimi pogovarja po telefonu in jaz zaradi tega nikoli ne popizdevam- sama verjamem, da bom v najinem odnosu že ugotovila, če je kaj narobe. Sem pa se enkrat šla detektiva- pa imela na koncu dolgi nos in tega ne bi nikoli več počela.
Mogoče sem malo preveč odprta ampak dokler je doma vse tako kot mora biti me moževe prijateljie ne bi motile.

To, da pa hodiš na terepijo in rešuješ zakon v istem trenutku pa še načrtuješ še enega otroka je pa zgodba zase in se mi je ne da komentirati.

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
30.7.2009 10:11:05   
ALWAYS LARA
mene bi bolj kot to da bni imel prijateljice motilo to da jih prekriva. s tem pove da ima neke čuidne namene sploh če še zravn razlaga da se ločuje??!! halo! takomu človeku res ne bi glih zaupala

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
30.7.2009 10:13:13   
donat
grem pa jaz malo kofetkat s PRIJATELJIMI pa bomo vidli kako bo reagiraluser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
30.7.2009 15:09:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anneda)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
30.7.2009 18:30:45   
Vijoličarka
Ljudje so takih in drugačnih karakterjev. Eni ne morejo živeti brez reda in resnice in če vsake najmanjše stvari ne razčistijo, drugim je prikrivanje način življenja, ker se jim zdi tako najbolj zdravo, udobno in primerneje.

Recimo, mene koleriki in raznorazni zahtevneži ne spravijo pol toliko ob živce, kot ljudje, ki kar nekaj bluzijo, že na začetku podajo neko zavajajočo informacijo in ko nastane zmešnjava, v stilu 'bo že kako in kaj se sploh razburjaš' poniknejo nekam v kot in počakajo, da vse urediš, nato vsi pametni priplavajo, da je bila vsa sekerancija brez veze. Pa ko jih najdeš na laži, imajo cel kup raznoraznih pojasnil in življenjskih modrosti v žepu.

Tvoj primer me je spomnil na par, ki ga bežno poznam in je sestavljen iz ene precej oblastne in paranoične žene in enega precej medlega moža. Žena bi se rada pogovarjala in razčiščevala, on pa 'hvata krivine'. Rad je z njo, ker ona uredi vse neprijetne opravke, zbranta vse, kar se njemu ne da, hkrati pa želi svojo svobodo. Tako vandra okoli in se junači, da bo 'babo vsak čas dal na čevelj', ima kup prijateljic in tudi kakšen skok čez plot se najde. Ona pa nori in ga nadzira, sploh ker ga je že našla v precej neprijetnem položaju, iz katerega se je komaj izmotal.

Pač, njemu odgovarja tak način življenja. Dokler baba ne izve, dokler lahko babi uide in se petelini, potem je lahko ob njej polit kuža.

Tako sta pravzaprav idealen par. Ona ne zna ven iz paranoje in oblasti, on se pa laže in muli. In funkcionirata.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
31.7.2009 10:35:34   
sneguljčica
Tudi meni se sploh ne zdi problem, da ima prijateljice, pa da se sliši z njimi večkrat na dan in klepeta po več časa, bolj mi je bedno to, da to skriva.
Strinjam se s tem, da je to nespoštljivo do žene - glede na to, da govori, da se ločuje, se očitno res dela norca iz nje.
Sem pa že srečala take ljudi, ki so zraven žene prave copate, sprehajajo se z roko v roki, za valentinovo pušlc, za rojstni dan zlatnina - v družbi brez žene pa koketirajo z vsako, ki jim prekriža pot. Pa se je zgodilo, da je en hotel podražit ženo, kako ima pridnega moža, da ga je videl s šopkom v roki. Žena je samo vprašala kakšne barve je bil šopek. Pa odgovori rdeč - ona pa v jok in gre, ker njej je namreč prinesel rumenega. Pa še vedno hodita okrog z roko v roki, ona pa pravi, da se zaveda, da v ljubezni nima sreče, ga pa zato ožema finančno in si kupuje avtomobile, delajo razkošno hišo, zaposlena je pri njemu, ampak ne dela (otroci so že veliki)... on pa ima vedno zraven še kakšno ljubico. Spremenil se ne bo nikoli.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
31.7.2009 10:41:11   
rija
še najbolj me je zbodlo to, da istočano, ko hodita na terapijo, verjetno zakosko, načrtujeta tudi otroka.

to mi pove veliiko....preveč v bistvu....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
31.7.2009 10:44:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anneda

Aja še to: tem prijateljicam baje razlaga, da se z ženo ločujeta. V resnici pa že kar nekaj časa hodita na terapijo in se pogovarjata o še enem otroku. Zakaj potem ta dvoličnost? Ker meni ločitev in še en otrok ne gresta skupaj.


Ocitno terapija se ne prinasa rezultatov.
In vec kot ocitno je (bila) potrebna.

(odgovor članu Anneda)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
31.7.2009 11:28:15   
Anneda
No verjetno sem malo preslabo pojasnila zadevo, no pa saj je težko celo zgodbo povedat v parih stavkih. Na terapijo hodita že več kot leto dni in kazalo je, da je pomagalo in je končno dojel bistvo tega laganja in prikrivanja. Zato sta se pač začela pogovarjat o 3 otroku. Otrok res ni bil mišljen kot rešitev veze, saj je ona čakala dolga leta, da bo on prišel k sebi in nehal s tem flirtanjem. No in ko je po terapiji tako dobro kazalo, ga je zopet čisto slučajno dobila, da nadaljuje s tem. In spet se ji je vse sesulo v prah. Kako je lahko nekdo tak igralec?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
31.7.2009 13:01:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anneda)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
8.8.2009 5:37:26   
RayBan

IZVIRNO SPOROČILO: Anneda


in sprostitev?

Aja še to: tem prijateljicam baje razlaga, da se z ženo ločujeta. V resnici pa že kar nekaj časa hodita na terapijo in se pogovarjata o še enem otroku. Zakaj potem ta dvoličnost? Ker meni ločitev in še en otrok ne gresta skupaj.

Vsako mnenje bo dobrodošlo.




Ker že sprašuješ za mnenje: na terapijo hodita ker je žena tako hotela, reševat zakon. In sem 100% da tudi za drugega otroka navija žena, da ga bo s tem zadržala.
Njemu dol visi, ampak dokler druge ne najde, se bo pač pomatral. Potem pa ....beri post od ta.nja - zapustil me je zaradi druge ženske......

Ženske....dokler boste dedcem pustile da se bodo obnašali kot s testosteronom nabiti mladci, bodo to tudi izkoriščali. Nihče vam ne bo dal nagrade, če boste špilale sestro usmiljenko, še vaši otroci ne, na katere se tako rade sklicujete, ko se ne znate postavit na lastne noge.

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
8.8.2009 12:46:15   
Anonimen
Po moje se dela norca iz žene in iz teh "njegovih prijateljic". 

(odgovor članu RayBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
8.8.2009 20:23:52   
ThinkPink
Ta moški ima pač težave sam s sabo, ne ve, kaj bi rad. Po eni strani bi rad fural družinsko življenje, ali mu pač paše, da ga žena pedena, po drugi, pa bi rad malo avanture še s kakšno "prijateljico". Četudi bi to res bile samo prijateljice in četudi je ne bi varal, se mi zdi vseeno nesprejemljivo, da to skriva. Mislim, meni to veliko pove. Kadar je vse čisto - se ne skriva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
8.8.2009 21:04:52   
Marogica
Škoda denarja za terapijo in predvsem naj odmislita še enega otroka, ker le-ta ne bo rešitev...kar pomeni, da bodo kmalu trije otroci brez očeta odraščali.

Glej, čisto enostavno....To dopisovanje, dobivanje s "prijateljicami" ne pomeni ničesar drugega kot iskanje sexa drugod. Vsi ostali argumenti moškega so čisto nakladanje in laganje parterki ter njemu samemu.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
9.8.2009 9:33:28   
zoja10
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Škoda denarja za terapijo in predvsem naj odmislita še enega otroka, ker le-ta ne bo rešitev...kar pomeni, da bodo kmalu trije otroci brez očeta odraščali.

Glej, čisto enostavno....To dopisovanje, dobivanje s "prijateljicami" ne pomeni ničesar drugega kot iskanje sexa drugod. Vsi ostali argumenti moškega so čisto nakladanje in laganje parterki ter njemu samemu.


podpisuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kofetki s "prijateljicami"
12.8.2009 22:07:12   
ShopGirl
Terapija plus planiranje še enga otroka? Ob vsem tem pa še dobivanje s "prijateljicami" na skrivaj?
 
A ti res rabiš odgovor al ga v bistvu že vešuser posted image  Ker tole je totalno zafuran primer.
 
1. če rabiš terapijo, priznaš težave
2. če priznaš da maš težave, ne rineš še v večje s še enim otrokom - ta naj bi kao vse popravil al kaj
3. če skrivaš potem lažeš, če so v vezi laži potem ni zaupanja
4. brez zaupanja ni stabilnosti
5. brez stabilnosti se pa vse podre!
 
Upam, da ga našutira v rit - pol pa ne bo treba več skrivat telefonskih klicev in seksat na skrivaj, sam kaj ko mu pol več ne bo zanimivo. Bogi (kmet en).

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?