|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koker španjel
7.8.2008 13:18:51   
mala81
Pozdravljeni-e!

Ker smo na žalost ostali brez psa (je bil prestar, saj je doživel starost 13 let), zelo vneto iščemo "nadomestek".

Zanimam se namreč za koker španjela. Za kakršnokoli informacijo bi bila zelo hvaležna. Rodovnik ni pogoj.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:21:45   
Anonimen
Rodovnik ni pogoj.


Kaj pa je pol pogoj? Da izgleda kot koker španjel? Da je čim cenejši? Al kaj?

Mislim če želite določeno pasmo se pač kupi rodovniškega psa. Če vam je pa vseeno, sam da izgleda tako, potem iščite kkšne mešančke.

O preprodajalcih "čistokrvnih" psov brez rodovnika je bilo pa že veliko napisanega.

(odgovor članu mala81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:29:45   
mala81
Sem pričakovala da bo padel "en pameten nasvet".

Prodajajo se mladički (ne želim kupiti psa od preprodajalca), katerih starši imajo rodovnik, mladički pa jih pri prodaji nimajo. Verjetno je papirologija za rodovnik dražja (ne vem, ker se s tem ne ukvarjam), zato pa sem pač pisala sem gor. Ampak vedno se nekje najde kak ki ti soli pamet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:34:02   
Natty5284
Karin že nekaj časa opazujem tukaj gor, da kr zlepa napadaš ljudi, ki želijo samo odgovor na svoje vprašanje...Potem raje ne odgovarjaj če nimaš pametnega nasveta...Pač jim ni pomemben rodovnik...ne vem v čem je problem...Tud jaz imam psa brez rodovnika...je pa lepši kot bilokateri rodovniški te pasme...samo toliko v vednost...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:37:53   
Anonimen
Zakaj pa nimajo rodovnika? Mislim če ga starši imajo.
Saj stroške potem s prodajo kužkov pokrijejo.

In rodovnik ni samo papir.

(odgovor članu Natty5284)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:38:18   
mala81
Natty 5284 hvala.
 
Veš, sem nekako pričakovala, da se bo vsaj ena uporabnica odzvala na tak način, kot se je Karin. Ne vem v čem je problem. Kot si napisala, želim samo kakšno pametno informacijo ne pa takšne pametnjakoviče.

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:39:15   
Anonimen
je pa lepši kot bilokateri rodovniški te pasme...samo toliko v vednost...


Čist verjamemuser posted image

Sam mene bi pa še vedno zanimalo zakaj nimajo rodovnika, če je to kao samo nek papiruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:41:36   
mala81
Karin no comment.
 
Veš, imaš pa dober podpis!

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:43:17   
mala81
Ja Karin zame je rodovnik samo papir, ki ga plačaš 200 EUR. Jaz ne mislim hodit s psom na razstave, zato tega papirja ne potrebujem. Za pridobitev potnega lista in druge dokumente, pa tega papirja ne potrebuješ.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:43:55   
CHICA 83
mala, jaz ti svetujem, da pogledaš na salomonov oglasnik, pa na bolho.
mi smo pred 2 mesecema ravnotako mrzlično iskali kokija, tko, da jo zdaj mamo doma, je pa rodovniška, pa nam to ni bilo pomembno. Opozorila pa bi te na določene preprodajalce, če bo pes cenejši od 400 evrov ga ne kupuj, ker je verjetno od preprodajalcev, meni se je skorj to zgodl, me je vprašu katerega želim, angleškega ameriškega, king charles, pa ker spol, pa barvo, pa mi je blo ful sumljivo, pa sem šla njegovo tel. št preverit na net pa je bil zelo znan preprodajalec.
lp upam, da čim prej dobiš svojka kokija, ker to so res njboljši psi.

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:46:08   
malania
Svetujem ti, da pogledaš v kakšno zavetišče, lahko pa pogledaš tudi na internet.
Ena izmed takih spletnih strani, ki se mi zdi kar uporabna je tudi ta: TUKAJ

Lahko pa se ti bo oglasil tudi kdo, ki ima doma mešančke podobne psu, ki ga želiš.

Srečno.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:46:15   
Arwenko
Prosim lepo, rodovnik stane 17,33 EUR ali 20 eur ce zaokrozimo, vsa ostalo "papirologija" kot jo imenujete je pa samo v korist psa. Vsi mladički staršev, ki imajo rodovnik imajo tudi rodovnike, izjema je samo da starši nimajo opravljenega vzrejnega dovoljenja - to pa pomeni, da imajo bodisi fiziološke napake, zdravstvene težave, hujše karakterne napake - a si resnično želite imet potomca psov katerih starši nimajo vzrejnega dovoljenja recimo ker so preveč agresivni? Ali pa nimajo vzrejnega dovoljenja ker imajo zanič kolke? Še enkrat premislite raje.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:46:51   
Anonimen
Tudi jaz no commentuser posted image
Namreč mi je zanimivo da pri nakupu avta k je kos pleha ljudje zahtevajo dokumente, pri živem bitju jim je pa vseeno.

Fajn si je prebrat kaj o tem kaj rodovnik sploh je.

Da je pa cena rodovnika 200€ mi je pa za umret smešno. Pa kaj res verjamete vsemu kar nekdo ki po možnosti k po tekočem traku štepa mladičke in z njimi mastno služi saj stroškov verjetno nima ker jih vozi na preglede, verjamete?

Podpis je pa tudi meni všeč, hvalauser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 7.8.2008 13:48:54 >

(odgovor članu mala81)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:47:07   
mala81
chica 83 sem se ravnokar dogovorila za ogled legla naslednji teden. Vem kako je ena znanka kupila psa. Preprodajalec ji ga je prinesel na parkirišče. Mislim halo?

Ne na tak način ne želim kupit psa. In z lastnico, s katero sem ravnokar govorila sva zmenjeni, da lahko pridem na ogled preden se odločimo.

< Sporočilo je popravil mala81 -- 7.8.2008 13:48:50 >

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:47:41   
Arwenko
rodovnik stane 20 EUR, samo da bo še enkrat jasno.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:51:00   
Natty5284
Zakaj pa nimajo rodovnika? Mislim če ga starši imajo.


Ne vem od kod ti ta informacija...od staršev mojega kužka ima rodovnik samo oče...kolikor pa je meni znano, ga bi naj imela oba starša da ga lahko dobi tudi mladič...in ja, rodovnik je zame samo en papir...nepomemben (ker psa ne bom razstavljala,ker je to zame mučenje živali)...za katerega bom pri pasmi beli višavski terier plačala 1200 eur...za informacijo....kot pravim, moje je brez rodovnika ima pa prav tako vse, ali pa še več kot ima en z rodovnikom...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koker španjel
7.8.2008 13:57:20   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala81

chica 83 sem se ravnokar dogovorila za ogled legla naslednji teden. Vem kako je ena znanka kupila psa. Preprodajalec ji ga je prinesel na parkirišče. Mislim halo?

Ne na tak način ne želim kupit psa. In z lastnico, s katero sem ravnokar govorila sva zmenjeni, da lahko pridem na ogled preden se odločimo.


A potem si se za rodovniškega psa odločila?

Ker točno to, kar trdiš ti, je kakšni 2 leti nazaj trdila ribicaRR, ki je zdaj medartorka tega foruma.
Kupila je potem nerodovniškega psa, beagla, vse po enakem sistemu in enaki logiki, kot je tvoja. Kuža ima veliko zdravstvenih teav, tako da je spoznala, da se je motila. Vzrediteolji, ki so prej imeli podobne vzroke, zakaj psi nimajo rodonika, kot jih navajaš ti, se ji na klice sploh več niso javljali. Upam, da ne bo pri tebi zgodba enaka.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koker španjel
7.8.2008 14:00:29   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Natty5284

Zakaj pa nimajo rodovnika? Mislim če ga starši imajo.


Ne vem od kod ti ta informacija...od staršev mojega kužka ima rodovnik samo oče...kolikor pa je meni znano, ga bi naj imela oba starša da ga lahko dobi tudi mladič...in ja, rodovnik je zame samo en papir...nepomemben (ker psa ne bom razstavljala,ker je to zame mučenje živali)...za katerega bom pri pasmi beli višavski terier plačala 1200 eur...za informacijo....kot pravim, moje je brez rodovnika ima pa prav tako vse, ali pa še več kot ima en z rodovnikom...


Višavci so itak že čisto izrojeni, zato je pri tej pasmi še toliko bolj pomemben rodovnik.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koker španjel
7.8.2008 14:04:05   
Anonimen
za katerega bom pri pasmi beli višavski terier plačala 1200 eur.


Žival je pač strošek. Tudi kasneje(hrana, cepljenje, ampule, veterinar, mogoče poškodbe, prirojene napake, deformacije...)

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koker španjel
7.8.2008 14:04:18   
CHICA 83
SUPER mala, upam, da bo kuža to kar si si predstavljala, jaz sem jo našla, na netu, kasnje pa sem ugotovila, da je prodajalec ravno moja sošolka, tako, da sem imela srečo. Ti samo preveri kolke pa bo vse ok, pa nekje sem slišala, da te mora pes pogledat v oči, da potem veš, da nima neke bolezni oči, ne sme odmikati pogleda- ne vem, če je res sem pa slišala.
Drugače sem pa jaz našo kar dolgo iskala, je moglo biti kar kašne 3 mesece.

lp srečno

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koker španjel
7.8.2008 14:06:18   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: CHICA 83
Ti samo preveri kolke pa bo vse ok,


Kako pa to narediš?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koker španjel
7.8.2008 14:10:08   
CHICA 83
menda moraš pričku nekako nategniti zadnje noge, tako, da ko se on vleže mu jih samo potegneš nazaj. in če zacvili potem so kolki poškodovani, seveda pa ne smeš biti pregrob.

lp

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koker španjel
7.8.2008 14:11:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: CHICA 83

menda moraš pričku nekako nategniti zadnje noge, tako, da ko se on vleže mu jih samo potegneš nazaj. in če zacvili potem so kolki poškodovani, seveda pa ne smeš biti pregrob.

lp


Ojoj. Zelo strokovno, ni kaj, Upam, da res ne bo kdo šel tega delat.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koker španjel
7.8.2008 14:15:37   
CHICA 83
Ja maš prav, boljše je če nekoga vzameš ssabo k to obvlada, men je to naredila kolegica, k se bolj spozna.

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koker španjel
7.8.2008 14:17:51   
Natty5284
menda moraš pričku nekako nategniti zadnje noge, tako, da ko se on vleže mu jih samo potegneš nazaj. in če zacvili potem so kolki poškodovani, seveda pa ne smeš biti pregrob.

lp


Ojoj. Zelo strokovno, ni kaj, Upam, da res ne bo kdo šel tega delat.

_____________________________



user posted image

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?