|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko popijejo
19.4.2006 17:27:16   
romta
Naš mišek je star malo več kot eno leto. Pije samo vodo in v glavnem samo iz kozarca, flaško ne mara in jo ima samo kadar kam gremo in takrat pije iz nje ker pač ni drugega. Imam občutek da ne popije prav veliko tekočine, čeprav mu ponujamo za pit. Poznam veliko otrok ki popijejo ogromno, vsaj proti našemu otroku. Koliko pa popijejo vaši?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko popijejo
19.4.2006 17:54:08   
StBarbara
Naš, ko je bil star okrog enega leta je popil kakšne 2 dcl vode, edino kar se je še dojil veliko.


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu romta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko popijejo
19.4.2006 22:48:50   
Katrin
Mi smo stari 13 mesecev. Poleg dojenja se mi zdi, da naša user posted image  popije kar veliko vode (tudi samo iz kozarca) - bi rekla tam nekje od 2 do 4 dcl (kak dan več, kak dan manj). Sedaj že kar sama pokaže na kozarec, da bi pila...

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko popijejo
19.4.2006 22:53:45   
tins
Mi tudi nič ne popijemouser posted image user posted image .
Stara je 11 mesecev, ni več dojena in spije okrog 1 dcluser posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko popijejo
20.4.2006 5:15:56   
dm#101
naša 1,5 letnica spije nekje okoli 2 dcl nesladkanega čaja ali vode iz kozarca. Pozimi je bilo še manj. Pa ji skoz ponujam. Če bi bila žejna, bi najbrž že pila več.

(odgovor članu romta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko popijejo
20.4.2006 10:09:55   
Taj
Vsi drugačni, vsi enakopravniuser posted image .Naš 16m user posted image  je pravi pivec. Popije najmanj 6 dcl vode dnevno, včasih še več. Je pa res, da tudi mi2 popijeva veliko vode in sva precej pozorna na to že od vsega začetka.Zato sva mu tudi, ko je bil manjši, večkrat ponudila vodo ali ga nanjo spomnila, sedaj pa mu je to prišlo že v navado in potrebo (po tem, ko se je začel intenzivno premikati, je to naravna posledica). 

Pametno je spomniti, ne pa siliti.

Lep sončen dan!user posted image

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu romta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko popijejo
20.4.2006 10:18:05   
Baby
Moja skoraj 2 letnica pa popije od 1 litra - 1,5 litra (čaja, 100% sokov mešanih z vodo)

(odgovor članu Taj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko popijejo
21.4.2006 15:27:10   
romta
Hvala, ste me potolažile. Saj spije kake dva deci na dan, tud sam že pokaže, včasih ga je pa treba spomnit. Od prijateljice sinček pije po flaši in v petih minutah sprazne flaško s kakšnim deci in pol. In to večkrat na dan, zato se mi je zdelo da naš pije ful manj, ampak vidim da tako kot je je kar OK.
Hvala in lep vikend!user posted image

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?