|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:02:07   
Anonimen
Živjo!

Ostala sem brez partnerja, sama s sinom in me zelo zanima, koliko vas je še takih? Da vem, da nisem sama, da bom zmogla, kot ste ve!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:05:05   
Anonimen
In potrebovala bi vaše besede, kako ste ve zmogle, ... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:06:23   
Anonimen
jaz sicer nisem ostala sama, mi je pa zelo hudo zate in za sinčka in vama pošiljam en topel user posted image

Bodi močna!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:09:04   
Udb
Ufff, nočem bit radovedna, ampak kaj se je pa zgodilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:11:24   
Anonimen
Ojoj....user posted image

Gorazdova kaj pa je blo? Pa kar tko...iz danes na jutri?

user posted image No jaz vem da boš zmogla....počasi....ampak boš zmoglauser posted image

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:12:01   
jooly
Kako ostala sama???!! A zdej al že med nosečnostjo?? Ko berem tvoje poste, mi zmeri deluješ tko polna energije, kar predstavljam si te kar naprej nasmejano... in glede na to sm prepričana, da boš zgurala.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:12:22   
Anonimen
Ker ste tukaj vsi dobri do mene, in ker vem, da se vam lahko zaupam, vam na kratko napišem.

Pisala sem že na partnerskih onosih, seveda pod anonimnostjo, ker me je bilo sram. Lahko rečem le to, da žal nisva bila za skupaj, jaz bolj zrela, on bolj otrok. To dvoje nikakor ne pride skupaj. In sedaj opazim, da sina nima rad, kot ga mora imeti vsak oče. Zato sem se odločila, da nehava, samo zaradi sina, da ne bo trpel takšnega očeta, kot je on!

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:15:34   
Maxica
Ojoj, sploh nisem vedela. user posted image Mislim pa, da jih je kar nekaj takih.
Pogumno, naj te ljubezen do sina vodi naprej.
Zate in za sinčkauser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:26:11   
Anonimen
Ojojuser posted image user posted image user posted image  nisem vedla tega. Boš zmogla, samo ko enkrat rečeš konec, naj bo res konec. Mlada si še, zdaj imaš Patrika....volja vedno najde pot.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:43:15   
nania
Naj te ne bo sram, bodi ponosna mamica z vzdignjeno glavo,ki se je odločila, da bo otroku najboljša mama!!!

Tudi sama sem šla čez to, najbolj kaj bodo pa rekli, ali bom zmogla sama, pa  sem si rekla če sem prej lahko, ko ga ni bilo nikoli doma bom sedaj še lažje!

Boš videla sčasoma vse zbledi in postane nepomembno, ostaneta samo še ti in otrok in začneš uživati v življenju!

Želim ti veliko srečeuser posted image !


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:49:16   
Zamima
gorazdova, imaš moj ZS

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu nania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 18:56:41   
Anonimen
Zmogla boš, ker moraš - zaradi Patrika. Bo težko in bo tudi nepopisno lepo.
Z bivšim pa čim prej uredita vse papirje - priznanje očetovstva, preživnina, stiki itd.

Drži se in pazi na prekrasnega sinka ter seveda tudi naseuser posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:00:36   
Pingvinčica
Ojoj, Gorazdova, nisem vedela. Zelo mi je žal zate. Ampak vedi, da če nista za skupaj je boljše tako, zate kot tudi za tvojega zlatega Patricka, ki je tvoj sonček. Če rabiš pogovor, veš kje me najdešuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:04:34   
Anonimen
A pa to sta zdaj pogruntala, ko se je otrok že rodil? Mislim, da nista za skupaj ?

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:05:47   
Anonimen
Punce, hvala za tople besede..

Al bina, to sem jaz že med nosečnostjo pogruntala, samo nisem imela poguma, da bi ga zapustila.. Sem bolj med tistimi naivnimi..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:07:13   
Anonimen
Al bina, to sem jaz že med nosečnostjo pogruntala, samo nisem imela poguma, da bi ga zapustila..


Aha, a zdaj si pa ga al kako? Zdaj sta z otrokom sama v stanovanju on pa pride ali pe ne pogledat otroka?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:12:54   
Shorty_
Gorazdova verjamem da boš zmogla in da vama bo s Patrikom najlepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:17:55   
Anonimen
Zdaj pa sem ga, samo zaradi sina, ker mu ne privoščim trpljenja.. Sedaj sva sama, sem pa pri mojim staršem.. Jaz sem na Ptuju, on iz MB.. Ampak njega otrok ne zanima, kot je že danes dokazal, tako da...

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:18:43   
Anonimen
Ampak njega otrok ne zanima, kot je že danes dokazal, tako da...


No, potem je pa v redu tako kot je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:18:58   
Naty*Taja
Mislim, Al bina dej nehi s temi tvojimi sarkastičnimi pripombami, ker pa res ne znaš najt trenutka! Ma punci verjetno ni lahko in ja vsi delamo napake, verjetno tudi ti!
Gorazdova drži se in verjemi, da boš brez njega, če je res otročji, kot pišeš veliko lažje! Še vedno je lažje z enim kot dvema otrokoma.
Lahko pa kontaktiraš Pleničko - je tudi nekaj podobnega doživela in preživela!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:19:46   
Tejči
Ojla Gorazdova, jaz sem ena tistih, ki smo ostale same. Sedaj bo 3 mesece odkar naju je zapustil. Verjemi, da smo ženske zelo močne, zelo pogumne..bolj kot si misliš. Meni je zelo pomagala družba, prijatelji, nova poznanstva in verjameš ali ne tudi nova radost..ne morem pisati o ljubezni, ker to ni, ljubezen je še vedno pri njem in še tam bo..po moje dolgo. A tudi brez njega se da, je lahko lepo, včasih celo lepše.

Drži se, če pa te kaj zanima, ali karkoli, lahko pišeš na ZS, bom veselauser posted image

Pa še objemček za vaju user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:20:18   
Anonimen
Mislim, Al bina dej nehi s temi tvojimi sarkastičnimi pripombami, ker pa res ne znaš najt trenutka! Ma punci verjetno ni lahko in ja vsi delamo napake, verjetno tudi ti!


Kaj je pa s tabo narobe? Punca se lepo normalno pogovarja z mano, ne vem v čem je problem. Evo, sem že tiho, madona.

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:21:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:26:16   
krfjolca
Gorazdova, žal mi je.
Ampak sigurno je pa bolje, da se je to zgodilo zdaj, ko je otrok majhen, kot kasneje, ko bi tudi on bolje dojemal, kaj se dogaja, in ob tem še bolj trpel.
Tebi pa je zdaj sin pomembna opora in motivacija, da se postaviš na noge in zaživiš z njim kvalitetno življenje.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:30:22   
dory
Tud jst sem svojga zigoloja skenlala...skoda in zal mi je le,da ga nisem prej...se preden se je otrok rodil, sem ostala sama...se zbrala, zorganizirala in ob pomoci starsev sem uspela....ja vsaka,ki ima partnerja pravi, joj kako lahko sama....kako le...saj niti ne vem kako je,ce mas dedca....in vesela sem,da je tako,ker imam danes krasnega triletnika....kaj mi bo en nesposoben dec ob meni, ce lahko vse peljem tudi sama:)

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?