|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končnoooo mi je uspelo
15.10.2009 19:47:18   
ziva1
Punce, danes sem prvič zagledala dve močni user posted image , še zdaj ne morem verjeti da je res. No zdaj pa k moji zgodbi. Prejšnji četrtek sem dobila rjav izcedek, ki je trajal 4 dni. Izcedek se je pojavil pet dni pred predvideno M. In ker so moje M šibke, sem mislila da je to taprava M. V torek sem bila na ultrazvoku v neplodnostni kjer mi spremljajo moj naravni ciklus, me je zdravnica vprašala, če sem delala test nosečnosti (ker sem imela odebeljeno sluznico) pa sem rekla da ne, zato sem ga naredila v ambulanti in je bil negativen.  Ker se res počutim malo čudno, sem danes naredila test in glej ga zlomka, je pozitivenuser posted image , sej kr ne morem verjeti. Malo me pa skrbi da ne bi bilo kaj narobe, glede na te izcedke. V ponedeljek imam ponoven UZ in upam, da mi zdravnica potrdi nosečnost. A mislite, da se bo že kaj videlo glede na to da sem imela prejšno M 17.9.. Joj, še vedno ne morem verjeti, komaj čakam ponedeljek user posted image , sej vem da sem smešna, komaj sem dočakala user posted image , zdaj pa kar ne morem verjeti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Končnoooo mi je uspelo
15.10.2009 19:52:50   
katra55
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam! Pa lepo in zdravo nosečnost!

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Končnoooo mi je uspelo
15.10.2009 20:04:20   
Gina
Čestitke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Končnoooo mi je uspelo
15.10.2009 20:06:58   
tejči28
Čestitam,lepo nosečnost ti želim! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Končnoooo mi je uspelo
15.10.2009 20:19:40   
Ana009
Pri meni je bilo isto... prvi test negativen, za vsak slucaj sla na UZ, kjer je kazalo odebeljeno sluznico... sem mislila, da ni nic, ampak bila noseca - zdaj imamo doma 2letnico :) da ne govorim, da sem mislila, da ni nic, nobenih znakov nisem imela, cez nekaj tednov sem bila na pregledu pri G in ugovotila, da sem ze v 19 tednu :)

sno, kakorkoli, srecno!!

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 6:46:58   
tassi1
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 8:21:45   
ursa30
živa1, super, lepa novička, te že nekaj časa spremljam in vem da sta se trudila že dlje časa..tako da..iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 8:55:54   
Rakica_80
Čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 9:06:52   
Rielka
Ziva1 kaj vidim,bravouser posted image
Se spomnis,2 al3 dni nazaj sva kramljale o tem,in zdej tooooo.Juhuuu.Zelim ti srecnih user posted image !V ponedeljek porocaj kako odpravis,itak da bo vse ok! 
Srecnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 9:36:01   
ziva1
user posted image ja se spomnim nata, sej nisem mogla verjeti, sem še danes zjutraj en test naredila in je bil pozitiven, tako da sem srečna user posted image .

hvala punce za čestitke, ursa tudi jaz sem vseskozi spremljala tebe in vem, da prihajaš zdaj ti za mano user posted image

(odgovor članu Rielka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 9:43:20   
talika81
ziva1, iskrene čestitke. želi ti lepo in mirno user posted image  ... user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 10:19:58   
BarbiG
Ziva, iskrene čestitke še z moje strani. Uživaj v user posted image .

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 10:26:49   
miklarom
živa - čestitkeuser posted image user posted image user posted image lepo, zdravo in mirnouser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 11:33:25   
Inčika
Čestitke še od mene user posted image user posted image user posted image

Lepo nosečnost ti želim user posted image


_____________________________

"Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja."

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 13:00:26   
limonita
ziva1, čestitam! In, kakšen je recept?

(odgovor članu Inčika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 13:37:42   
ziva1
user posted image ni recepta limonita, ne vem kaj naj ti rečem, razen tega da sem še sama presenečena, ker je bil ta mesec kar se cartanja tiče najbolj porazen, ker se nama ni več dalo user posted image in nekako sva se že sprijaznila, da nama bodo v MB že pomagali, da se ne bova več matrala oz. se cartala na datume oz. plodne dneve ampak sva se raje imela rada, ko nama je pasalo. Pa se dostikrat na mesec cartama, ampak v času kao plodnih dni sva bila bolj pozorna, da ja nisva kakšenega sfalila user posted image , pa nama ni pomagalo.

Kar pa se tiče znakov, pa nisem imela nobenih, nobenih znakov, nekatere pišejo da imajo povečano sluz, jaz lahko rečem, da sem spodaj bolj suha kot ponavadi, malo boleče dojke, vendar so me tolikokrat tudi pred user posted image bolele, tako da tile znakci so tak tak, je pa tudi verjetno odvisno od posameznice.

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Končnoooo mi je uspelo
16.10.2009 13:48:45   
bambi14
čestitke,

nisem si mogla kaj, da ne bi odprla posta.
Mi imamo doma 14 mescov staro navihanko s pomočjo MB strokovnjakov v neplodnosti,......hvala vam za vse v MB.

No sedaj pa sem v 24 tednu,.....naravno,....ker ko ne misliš na to,..kar gre in ne me vprašat kako sem bila začudena zaradi 2 črtic, kr nisem mogla verjet,.....v drugo bo user posted image in naša bo pri letu in pol postala big sister-hihiihiiiii


Tako, da babike saj bo, ne izgubit upanja in recept: POSKUSITE SE SPROSTIT!!!!!

Pa lep dan,...

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Končo mi je uspelo
16.10.2009 17:23:49   
Katrin
Iskrene čestitke in lepo nosečnost user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Končo mi je uspelo
17.10.2009 12:12:39   
cukica
Čestitke in vse dobro še naprej,...

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Končo mi je uspelo
19.10.2009 14:55:25   
ziva1
nata, bila na UZ-ju, nosečnost je potrjena, samo plodeka še ni bilo videti, je še prezgodaj, verjamem da bo vse ok, tebi pa tudi držim pestke, da tudi sama zagledaš čimprej +, tako kot sem ti rekla, v tretje gre rado user posted image
hvala še enkrat vsem za čestitke

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Končo mi je uspelo
19.10.2009 15:53:30   
Rielka
Ziva se enkrat cestitkeuser posted image user posted image user posted image .
Ja, upam da bom tudi jaz zagledala kmalu ta magicni+!
Uzivaj user posted image  in user posted image srecno!!!

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Končo mi je uspelo
19.10.2009 17:06:08   
Anonimen
Čestitke še tu! user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Rielka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Končo mi je uspelo
19.10.2009 17:07:11   
Mateja4
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?