|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 14:21:32   
Metika
Vedno misliš, da se to dogaja le drugim. Da se tebi ne more zgoditi. Sploh ko minejo tisti trije kritični meseci. Potem pa ta šok...

V 17. tednu mi je nenadoma sredi noči odtekla voda. Naslednji dan v bolnišnici zdravnica ugotovi, da je ostalo zelo malo plodovnice in da upanja za mojega otročička skoraj ni. Mislila sem, da se mi podira svet. Pustijo me ležati še en dan (bila je nedelja), v ponedeljek pa postane jasno, da se moram odločiti za končanje nosečnosti. Zanimivo, bilo je le 4 dni nazaj, zdi se mi kot cela večnost. Kot bi govorila o nekom drugem, ne o sebi. Razlog: verjetno kakšno vnetje, nič predvidljivega, takega, kar bi lahko preprečili ali karkoli naredili, da se ne bi zgodilo. Igra narave pač. Kako smo majhni in nemočni, ko ne moremo kontrolirati svoje usode!

Stalno mislim na svojo punčko, že pravega malega človečka, s katero ni bilo popolnoma nič narobe, odpovedal je sistem. Rane se počasi celijo, včasih sem že čisto optimistična, drugič me vsaka malenkost spravi v jok, trajalo bo pač še nekaj časa. Na novo moram zastaviti cilje in planirati prihodnost, najbolj me razveseli misel, da se že čez tri mesece lahko lotiva spet in samo upam lahko, da bo vse vredu.

O tem se stalno pogovarjam z mžem, z bližnjimi, ne vem zakaj sem čutila potrebo, da povem tudi poplnim tujcem. Mogoče bi rada slišala, da nisva edina, ki se jima je to zgodila v tej fazi nosečnosti in na tak način.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.6.2006 14:33:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Metika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 14:33:43   
modrooka
user posted image  zate...

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 14:36:06   
BLAŽIKA
user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 14:38:10   
benika
Joj...hudo mi je.user posted image user posted image user posted image  

Naj te čuva mali user posted image  in ko bo čas, naj bedi nad tvojo novo pikico.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 14:38:12   
Špela100
Zelo, zelo mi je žal, bodi močna in čez tri mesece v nov boj, čeprav se ti zdi to še daleč in morda ne moreš še gledati naprej.
Ne glede na to kako se počutiš ali jočeš ali si optimistična, gledaš naprej ali nazaj, ali pa enostavno gledaš v steno in ne znaš ne naprej ne nazaj...vedi, da je vse prav kar čutiš in do tega imaš vso pravico.

piši še kaj pa čeprav smo tukaj le " tujke"

Špela100
en splav 8t5d
drugi splav 10t


z mislijo na tvojo user posted image

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 14:40:47   
lucika
user posted image te zdaj čuva. drzi se, najlepše te še čaka nekje; sigurno pride.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 17:15:02   
lana38
Nisi sama, vse polno nas je. S to razliko, da so mojemu user posted image  odkrili Downov sindom v 17. tednu, kar so mi v 19. tednu sporočili in v 20. tednu sem nosečnost prekinila. Tudi jaz nisem pričakovala, da bo kaj narobe z mojo punčko. Zdaj je od tega že 3 mesece in pol. Trudiva se že za tretjega user posted image . Imava že enega sina, ki je zdrav in star 9 let. Prvič sva čakala leto in pol preden sem zanosila, drugič 15 mesecev. Zdaj bi naj uspelo v 6 mesecih, če ne grem jeseni na histeroskopijo, ker sem imela neka komplikacije  na UPN, sem bila potem trikrat na abraziji, preden so vse očistili. Preživljala sem grozne trenutke, ki se jih ne da opisati, pa sem se s pomočjo punc na RR nekako pobrala, tako da sem sedaj v glavnem OK in gledam pač naprej. Življenje teče dalje, čeprav še vedno boli, pozabila pa tako ne bom nikoli.
Lahko se nam pridružiš na forumu "Upajmo skupaj" tema "Upanje po splavu". Tam se zbiramo me, ki smo kakorkoli izgubile svoje user posted image  in se podpiramo, ter govorimo o nas...
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 18:04:09   
k1
metika, tudi moje sožalje. ampak tako kot ti je že ena rekla, čez 3 mesece kar pogumno v akcijo. in naj ti bo to v "tolažbo", da bo otrok, ki se bo rodil, imel ob sebi vedno angelčka, ki ga bo spremljal. moja ima dva.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 19:28:48   
Jančika_
Metika, zelo mi žal. Želim ti, da bi se čimprej bolje počutila in verjamem, da boš čez nekaj časa optimistično zrla v prihodnost. Čeprav žalost za vedno ostane nekje globoko v tebi... Drži seuser posted image !

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 19:35:00   
cmokec
Metika, user posted image user posted image user posted image  sožalje.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Konec sanj v 17.tednu
30.6.2006 22:13:31   
Magi*
Metika, prejmi tudi moje iskreno sožalje. veš, včasih je lažje izpovedati se popolnim tujcem. saj je vseeno zakaj, glavno je, da ti olajša dušo in srce.

ne morem si predstavljati kako ti je zdaj, verjamem da si zelo žalostna. a takšno je to naše življenje. ko že mislimo, da ga imamo pod kontrolo, nas opomni kako majhen in nebogljen delček univerzuma smo.

drži se, izjokaj svojo bolečino, pogovarjaj se in pazi nase.

lp, Magi 

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Konec sanj v 17.tednu
1.7.2006 18:55:06   
buča
nimam besed,da bi te dovolj potolažila.Kmalu bo 4 leta,ko sem v petem mesecu izgubila fantka....saj bo...user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Konec sanj v 17.tednu
1.7.2006 22:58:48   
Metika
Hvala vsem za spodbudne besede in tolažbo. Fizično se že kar vredu počutim, razpoloženje pa še precej niha. Bo trajalo, da se stvari v glavi postavijo na pravo mesto. Na srečo imam 2-letno punčko, ki me zabava in zaposluje in moža, ki me razume in s katerim že več govoriva o planih za naprej kot pa o tem, kar se je zgodilo in česar ne moreva spremeniti.
Lepo poletje vam želim!

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Konec sanj v 17.tednu
2.7.2006 9:52:37   
lana38
Metika!
Tako je prev. Tudi jaz sem v sinu in patrnerju našla veliko oporo. Sploh nisem vedela, kako je razumevajoč, dokler se nama to ni zgodilo, pa sva skupaj že 17 let. Torej res drži, da človeka spoznaš, šele ko si v težavah.
No, važno, da že prebolevaš. Vse ostalo pa bo čas prinesel.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Konec sanj v 17.tednu
2.7.2006 14:34:49   
Milamay
Metika!

Hudo mi je, ko spet berem eno tako zgodbo in globoko sočustvujem s tabo. Pri meni je ravno danes 3 tedne, kar sem v 22 tednu izgubila punčko. Tudi pri meni je podobno kot pri tebi - imam 2-letnega fantka, ki me polno zaposli in preusmeri misli drugam in na srečo zelo pozornega in čustvenega moža, ki mi stoji ob strani.
Dobro pa je to, da z možem že mislita na prihodnost. Kar se je zgodilo, se je, tega res ne moremo spremeniti. Veseliti se moramo današnjega dne in prihodnosti.

Vse dobro ti želim.

Milamay

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Konec sanj v 17.tednu
4.7.2006 9:09:22   
Anonimen
Ljuba mamica s tako lepim imenom, ne bodi dolgo žalostna, objemi svojo malo deklico in kmalu nasvidenje na zgornjem forumu!

(odgovor članu Milamay)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Konec sanj v 17.tednu
6.7.2006 13:04:23   
KODA
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Konec sanj v 17.tednu
9.7.2006 20:40:46   
Grizo
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?