|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kristalni otroci?
8.2.2006 12:38:06   
dory
Berem naslednje linke od "kristalckov" pa me zanima kaksno je vase mnenje?

www.lightworker.com al pa www.kryon.com


In pa na kratko sem zasledila tole :to so otroci, ki se bodo začeli bolj množično rojevati zdaj (naj bi bili otroci Indigo otrok). Najbolj značilno zanje je, da imajo izredno notranjo moč, hkrati pa so zelo ranljivi. Poleg tega je pri njih popolnoma ohranjena jasnovidnost, telepatija,...Tako imenovani "skavtki", ki so prišli na Zemljo samo tipat teren na Zemlji, pa so že kakšni dve ali tri leta med nami.


user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 12:42:41   
ZARA
Sploh ne bom brala, ker zadnja leta tako predalčkajo te uboge otroke, da je kar noro...kristalni, pa indigo, pa vsak drugi ima že HA, pa ???? se bodo še spomnili...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 13:08:10   
Anonimen
Zame je to le drugi izraz za nevzgojenost.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 13:11:05   
urška
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al bina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 13:11:29   
Anonimen
Tudi meni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 14:34:00   
urši*
men pa ne user posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 15:08:58   
mamči
Koliko je meni znano, so indigo otroci že nekaj let med nami. Za njih je pa značilna izjemna bistrost, nadarjenost, vedoželjnost...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 15:15:50   
Anonimen
AH JE JE DJAWA A UMRWA user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 15:41:06   
Anonimen
A vam povem, zakaj sem jaz v dvomih, če ni mogoče kaj res?

Zadnjič sem brala od al bine sporočilo, da je Vito trekel, da res ne more v mesto peš, ker je tako zmatran, da bo kar razpadel. Ampak brala, potiho. Pa reče čez nekaj dni Tibor medd igro - skakanjem po kavču, da bo kar razpadel ... O.K. slučajno. V redu.
Bilo je malo pred novim letom. Premišljujem, da bi šla v Mercator po eno pleteno košaro, tako lepo, okrancljano, za darila notri dat. Videla sem jo dopoldne, ko sem šla med službo malo ven. Potem sem šla po Tiborja v vrtec in brez da bi mu kaj rekla, zavila na drugo cesto, kot če bi šla proti domu. A greva po košaro?, me vpraša. Po kakšno košarko? ga presenečeno vprašam. Pa po taaaaako, za darila, reče Tibor. Slučajnouser posted image ?
Zadnjič se je igral z mobitelom. In ker je ugotovil, da lahko nanj piše tudi številke, jih je začel veselo pisati, potem pa mi je "izdelek" prinesel pokazat. Prvi štiri številke so bile 1708, to so številke mojega rojstnega dne. Slučajnouser posted image ?
Da o tem, da mi je v kuhinjo hodil predstavljati deklice, s katerimi se je igral v sobi, in so stale poleg njega, ne govorim. Pa še nekaj takih stvari je bilo, pa se jih zdajle ne spomnim. Sploh res več ne vem, kaj naj si mislim, zato o tem več ne premišljujem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 15:43:11   
Anonimen
No, potem imate mogoče pri vas skavtka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 15:48:39   
Anonimen
Ja, saj trenutno je tudi malo zelen.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 16:37:40   
puma
Indigo otroci so med nami že kar nekaj let, takoimenovani kristalčki pa so na poti oz.so redki primeri. In ne gre tukaj za nevzgojenost ampak so ti otroci res nekaj posebnega. Tako kot se dandanes razvija tehnologija, tako napredni so tudi otroci. Sem si že prebrala omenjena linka in grem še enkrat,saj mi je izredno zanimiva tema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 16:56:27   
piščanc
kakor jih vzgojimo, taki tudi so. pa če so poimenovani indigo, kristalni...al pa kremenčkovi


svet se spreminja in tudi vzgoja otrok, nas in tako naprej, pa še se bo




_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu puma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 19:08:01   
Anonimen
Seveda, evolucija gre naprej in tudi ljudje se prilagajamo novim razmeram. Ampak zato še ne pomeni, da bodo naši otroci z drugih planetov.

Joj, kaj je meni to absurdno user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 22:53:33   
Pikica76
A mi lahko katera razloži za kaj gre? Nič mi ni jasno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kristalni otroci?
8.2.2006 23:03:23   
Gina
Meni so ti izrazi čist mim. Dejstvo pa je nekaj drugega, da so današnji otroci mnogo bolj bistri, razgledani in odprti do sveta. Nekateri so tudi zelo čuteči. Če si pa zelo čuteč in zelo odprt in ti možgani delajo 1000 na uro, si pa ali jasnoviden ali pa vsaj telepatski. NO, Splišni, jaz mislim, da je tvoj Tibor po vsej verjetnosti vsaj malo tak. Potem je pa vseeno, ali rečemo, da so otroci indigo ali kristalni..... v glavnem, so izjemno sposobni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kristalni otroci?
9.2.2006 19:02:47   
vidja
Otroci (vsak otrok) so vedno bili nekaj posebnega in tudi danes je vsak otrok nekaj posebnega. Res pa je, da se vedno več govori o tem, kaj vse že majhni otroci zaznavajo, čutijo. Še vedno pa se najdejo ljudje, ki govorijo, da otroci ničesar ne razumejo, da se je itak brezveze z njim pogovarjat kaj drugega kot guci-guci. In po moje je to kar se je spremenilo, naše gledanje na otroke.

Vsak človek je zase svet, čuden, svetal in lep...

To je moje mnenje.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?