|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 9:12:20   
danaja1
Zdravo punce!
Meni se moja želja, da sem noseča zopet ni uresničila....
Že 11 mesecev se mučiva pa zopet nič!!!! Mogla bi :hudicek: dobit šele 22 ali 23, pa sem jo dobila že v soboto 18!! Misnla sem da bom u nezavest padla, sem pa padla v totalno depresijo. Ne vem več kaj je narobe!!!! Hvala bogu, da imam tako dobrega moža, ampak jaz si sploh ne morem predstavljat da nimava svojga bejbija :((:((:((
Upam, da vse ki jo čakate ne boste dočakale tako kot jaz ampak :modri::modri:!
Srečno vsem!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 9:19:18   
biba77
Danaja1,

ne obupat!!!! Saj bo hitro mimo, pol pa kar v nove boje :sloncek: :sloncek: :sloncek:! Nisi sama!!

:miska:

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 9:25:51   
danaja1
HVALA BIBA!!!
VIDIM DA SI MOJ LETNIK, JAZ SEM RAVNO V SERDO NAPOLNILA 27-LET IN SEM MISLILA DA BOM DOBILA PIKICO ZA ROJSTNI DAN. NE VEM ZAKAJ NAM TO NI DODELJENO TAKOJ KO SMO ZA OTROKA PRIPRAVLJENI IN KO SI GA TAKO ŽELIMO!!!!!!
TI IMAŠ TUDI ŽE NEKAJ STAŽA ČE SE NE MOTIM!
CMOK

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 10:21:24   
biba77
Ja, isti letnik sva.
Jaz sem imela rojstni dan 21.7. in sem seveda tudi gledala, ce bo :modri: za darilo, sama sem namrec takrat imela izostalo M in smo bili ze skoraj sigurni, da bo. No, in mojo M sem dobila v nedeljo (vceraj; prejsnja pa je bila 3.7. - lahko si predstavljes, katere vse "nosecniske znake" sem imela v tem casu).
Saj nam bo vsem uspelo. Jaz grem jutri z prvo napotnico v laboratorij. Za tem imam se 4 napotnice in se dragi eno in kontrolo 29.10., pol pa bomo vidli, kak naprej. No, mogoce pa nama do takrat ze uspe?! Moj staz pa je 18 mes. Hmmmm....
Samo pozitivno razmisljat, :sloncek: in naprej gledat!!!
:miska:

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 11:55:48   
mela
danaja pa tko smo se ze veselile pri meni je ze prejsnji tedn v vodo padlo pa sm misnla da bo pa pr teb 9nebesa!no žal mi je.....

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 12:48:35   
enci
Ojla punce,
sicer nisem isti letnik, no 1 leto manj ..sej ni tako hudo ;). Poskusava ze 1 leto... pa nic!!
Tudi jaz sem imela rojstni dan prejsnji teden ... :((
Ze za mozev rojstni dan sem bila razocarana, za mojega pa tudi. En dan po tem je prisla :hudicek:
Kaj cmo.
Pogumno punce novim bojem naproti!!!
Danaja1 a si na debati o Klimofenu meni rekla, naj ti porocam o postopku (HSG - mislim), ker nisi nic napisala. Jutri grem, pa konec tedna kaj porocam!!

lp
enci :metulj:

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 14:39:51   
danaja1
ENCI!!!!!
JA BI TE PROSILA DA MI SPOROČIŠ KAKO JE BILO NA PREGLEDU!
lp

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 18:19:45   
Anitka
DANAJA1 glavo gor, še prej se izjoči, nato pa brcni to spako v ta zadnjo in gremo v nov boj:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: Držim pesti :miska::miska::miska: da bo 12. mesec obrodil sadove :modri::duda::roza:

Anitka:metulj:

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 20:44:00   
Pia73
Sej bo, sej bo,... V to moramo verjeti, kaj nam pa preostane!!! Držim pesti!!! :miska::miska::miska:

LP Pia73

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu....
20.9.2004 21:09:32   
Drejči
...drage punce (vse tiste, ki se brez upeha:( trudite) želim Vam, da čimprej uspe:duda:..pa da se ta:hudicek: za kar nekaj časa poslovi,...
pridno delat:sloncek::sloncek::sloncek:, mogoče malo bolj sproščeno, pa bo ratalo;),..stiskam pesti:love:

lep večer še naprej
:zajcek:

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?