|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:12:56   
Ajona
Kje imate začimbe, sol in sladkor?
Jaz imam trenutno vse na pultu, na desni strani pri štedilniku, kjer mi je najbolj pri roki. Menjali bomo kuhinjo in bi rada vse to nekam pospravila, da mi bo še vedno pri roki, vendar ne bo na vidnem mestu.
Še vedno bomo omejeni z prostorom, od štedilnika desno bo samo 30 cm, na levo bo delovni pult 60cm.
Prosim za idje oz. kje imate te stvari??

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:15:17   
Shorty_
Sladkor sol in kavo imam na polički na štedilnikom, začimbe pa na polički nasproti štedilnika na nasprotni steniuser posted image

(odgovor članu Ajona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:15:45   
rija
v omari pri štedilniku.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ajona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:38:30   
Hope2
v predalu pri štedilniku

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:40:04   
cukr07
V omari zraven štedilnika.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:41:21   
nuala
V omarici, ki visi direktno nad štedilnikom.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Ajona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:43:57   
bskrle
V omarici nad štedilnikom, sol pa na polički

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:46:28   
baguSka
Začimbe visijo na stojalu desno od štedilnika... V omari desno od nape pa še posebej sol v lončku, olje, kis, sojo, vegeto, poper, lovor... 

(odgovor članu Ajona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:48:20   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

V omarici, ki visi direktno nad štedilnikom.

isto, in to vse začimbe, sladkor, sol, kava, čaj

_____________________________



(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:50:28   
Anonimen
Začimbe na steni visijo, sol in sladkor pa na levi strani pri štedilniku. Omarc mam ful mal ker je majhna kuhinja in nimam kam drugam dat da bi blo še vedno pri roki.

(odgovor članu Luni)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 10:51:20   
baguSka
no, jst mam pa kufe in čaj čist drugje.. user posted image v omari levo od nape.. v kateri imam: sladkor, med, čaj in šalice za kufe in čaj... user posted image vsako poličko zase itak..

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 11:10:43   
Anonimen
V 30 cm izvlečni omarici zraven štedilnika.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 11:17:45   
Ajona
suzy, je ta omara pod pultom ali nad pultom?
razmišljam v tej smeri - nekaj izvlečnega nad pultom, da gre noter škatla za sladkor in kakav od TW, ali pa odprtina v steni, ki bi se zapirala z vratci npr. mat pleksi vratca (ali drsna takšna vratca) samo vprašanje koliko bi se rosilo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 11:19:30   
robinzon
Nad štedilnikom imam vgradno napo in v njej je toliko prostora, da mi je monter zaprl s steno proti motorju nape. Imam tri poličke širine nape in gor vse začimbe. Meni je taka rešitev zelo všeč, ker so začimbe pri roki, je zelo pregledno, ker so  v eni vrsti, pa tudi napa je super, ker jo ni treba vsak teden drgnit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 11:25:24   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

V 30 cm izvlečni omarici zraven štedilnika.


v 15cm široki izvlečni omarici zraven štedilnika user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 11:32:20   
Mišni
V omarici poleg štedilnika, ni tista direktno nad njim, ampak takoj una zraven. Pa vratca se v narobno smer odpirajo, tako da se moram sklanjat okoli njih, ko kaj ven vzamem in dam v lonec na štedilniku, pa potem, ko nazaj pospravim, samo klinc, tako lepše izgleda celotna hukinja. Lepo simetrično, kot vse mora bit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
14.1.2009 12:17:29   
jakaracman
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

V 30 cm izvlečni omarici zraven štedilnika.

Enako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
17.1.2009 16:24:11   
Gina
Na "okrasni" polici levo od šporgeta nad pultom imam sladkor, sol, kakav, kavo, peteršilj, zeleno, vegeto, česen...v takih lepih dozah. Na desni polici imam ostale začimbe glih tako v dozah, ampak jih imam res ogromno.

Prej sem imela začimbe v zgornjem predalu takoj poleg štedilnika, se je zelo obneslo.

Sem ap študirala tudi o varianti, ko se namontira tako stojalo za začimbe na notranjo stran vratc od omare - to prodajajo in je ful praktično, vendar ni prišlo v poštev, zaradi same oblike naše kuhinje ter funkcionalne razporeditve ostalih elementov in tega, čemu služijo in ker teh začimb ne bi mogla imeti čisto zraven štedilnika, to se mi je zdelo pa zelo pomembno, da ne bom skakala daleč do njih. Sicer je pa ta varianta s temi mrežastimi poličkami na vratcih fajn.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
19.1.2009 12:29:37   
Poka
Imam v viseči omari nad štedilnikom, pod njo bi morala bit še napa, ki je sicer ni. Ker sem majhna, plezam po stolik, da sploh dosežem ta drugo polico. Kar ne gre v omaro, je pa v ikea magnetnih škatlicah na hladilniku.

Nisem imela ravno izbire pri razporejanju omar, ker je kuhinja bila v stanovanju pred mano. V novi kuhinji bo pa bolj malo visečih omaric, v glavnem bodo nizki elementi, s kako poličko. Dve bosta sicer viseči in nekaj poličk, ampak po moejm bom imela začimbe v predalu pod tedilnikom ali pa zraven. Nočem pa imet razstavljenih, ker pri men je to potem vedno razmetano.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
19.1.2009 12:32:46   
Rožica I
Ravno prejšnji teden smo šraufali ene poličke na steno iz tega razloga user posted image . In bo sedaj mir (oz. še nekaj kjer bom morala prah ignorirat ....pardon brisat user posted image )!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Ajona)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
20.1.2009 15:11:38   
Lunca1
Jaz imam eno odprto omarco, globoko ene 15 cm z 2 poličkama, desno od štedilnika. Sol, sladkor, riž ... imam pa kar na pultu.

(odgovor članu Ajona)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
22.1.2009 9:15:07   
honey
V 15 cm izvlečni omarici pod pultom zraven štedilnika. Pod ploščo imam 2 velika predala, takoj zraven na levo imam pa to ozko izvlečno omarico. Na zgornji polici imam vse začimbe, spodnja je pa deljena in namenjena za steklenice - notri imam pa kis, olje (navadno in olivno), pa še pijača, ki je pač nimam v hladilniku.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
22.1.2009 13:18:22   
livia
Sol, moko in sladkor imam na desni strani od štedilnika na stekleni polički, ki je v bistvu luč. Začimbe imam pa v predalu levo od štedilnika.

(odgovor članu Ajona)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol
22.1.2009 20:36:52   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Nad štedilnikom imam vgradno napo in v njej je toliko prostora, da mi je monter zaprl s steno proti motorju nape. Imam tri poličke širine nape in gor vse začimbe. Meni je taka rešitev zelo všeč, ker so začimbe pri roki, je zelo pregledno, ker so  v eni vrsti, pa tudi napa je super, ker jo ni treba vsak teden drgnit.

Isto.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?