|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja
30.4.2008 12:06:43   
ElaM
Kakšna se vam zdi ta kuhinja?
user posted image

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinja
30.4.2008 12:09:12   
snake
ni mi všeč preveč moderna

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinja
30.4.2008 12:20:13   
anckabancka
Meni je všeč oblika, samo barve so mi preveč monotone. Bi imela kaj bolj živahnega zraven. 

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinja
30.4.2008 12:25:19   
Anonimen
Mi je všeč, optimalna raporeditev, edino stenske steklene obloge so mi kar nekaj user posted image . Nedomišljene za moj okus user posted image .

Drgač mi je pa fajn, ker ni videt nabasana.

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhinja
30.4.2008 12:25:44   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Meni je všeč oblika, samo barve so mi preveč monotone. Bi imela kaj bolj živahnega zraven. 


Ravno zato sprašujem, kakšne barve drobnarije bi pasale vanjo? Mogoče rumene, oranžne? So pa barve v resnici bolj žive, kot je videti na sliki, predvsem modra pod steklom.


_____________________________

:)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhinja
30.4.2008 12:50:07   
anckabancka
Jaz bi dodala kakšne detajle v močni oranžni barvi.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhinja
30.4.2008 16:33:07   
mala maja
če bi bilo steklo po steni namesto modro oranžno-živo oranžno bi bila meni še kar všečuser posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhinja
30.4.2008 18:30:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

če bi bilo steklo po steni namesto modro oranžno-živo oranžno bi bila meni še kar všečuser posted image


se strinjam

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhinja
30.4.2008 18:32:53   
želva
lepa, enostavna,mogoče res mal "življenja"manjka( preveč pospravljenauser posted image ), ampak me mine, ker vem od katerega proizvajalca jeuser posted image , imam eno podobno šlamparijo doma.No, upam, da teb funkcionirauser posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhinja
30.4.2008 19:01:04   
ElaM
Joj, punce nehajte s to oranžno, ker sem hotela, da bo stena rumena ali oranžna, pa je potem znanka-slikarka, ki se spozna na barvni krog rekla, da bo najbolje zgledala modra.
Saj v živo so barve veliko bolj svetle, kot na sliki.
Dodatke bom pa res kupila v oranžni.

Želva, jaz sem zaenkrat zadovoljna. Upam, da tako ostane, drugače se jim slabo piše.user posted image  Glede pospravljenosti, pa ne bi.user posted image

< Sporočilo je popravil ElaM -- 30.4.2008 19:02:19 >


_____________________________

:)

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhinja
30.4.2008 20:01:01   
želva
ElaM, zgleda, da imava dost podoben okus.Glede imen, vzdevkovuser posted image , pa kuhinj.moja je tud bela in siva, sam se mi linije omaric sploh ne ujemajo, pa dveh enakih omarah sem dobila 2 ročaja različne velikosti, pa pult se mi je že napihnil-sem v enem mesecu reklamirala, na eni omarici se mi folija dol lepi, svašta ti povem..proizvajalec pa isti, sam sem mela tud monterja, k mu je mogu moj pult rezat, drgač ne vem kaj bi ratal

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhinja
30.4.2008 20:02:10   
lex
jaz imam v sorodstvu arhitektko, ki je pri meni oplela tisti trenutek ko mi ni znala povedat katero barvo naj dam na steno, s tem da imam kuhinjo v barvi bukve. Mi je predlagala rdečo antiko, pa je oranžna veliko boljša. Še sreča, da je nisva poslušala.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuhinja
30.4.2008 20:06:31   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: želva

ElaM, zgleda, da imava dost podoben okus.Glede imen, vzdevkovuser posted image , pa kuhinj.moja je tud bela in siva, sam se mi linije omaric sploh ne ujemajo, pa dveh enakih omarah sem dobila 2 ročaja različne velikosti, pa pult se mi je že napihnil-sem v enem mesecu reklamirala, na eni omarici se mi folija dol lepi, svašta ti povem..proizvajalec pa isti, sam sem mela tud monterja, k mu je mogu moj pult rezat, drgač ne vem kaj bi ratal


Želva, pa še podobne otroke imava.user posted image
Nama so poslali narobe odrezan pult, sem ga še isti moment reklamirala, ostalo pa je klapalo. trkam.

_____________________________

:)

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhinja
1.5.2008 11:55:23   
janjja
Kar se tiče močnih barv je tako, letos moderne drugo leto pa čisto out (boljše je kako steno bolj živo dat kot kuhinjo, ki jo pol gledaš 20 let. Moje mnenje - mi smo jo pravkar kupili in čakamo nanjo (Panles, model Amadea in nam jo bodo prilagodili po meri).

Tvoja kuhinja mi je sicer čisto všeč le tiste zgornje visoke omare so mi bolj tako, se mi zdi da se taki elementi ne uporabljajo več najbolj. Steklo pa zdaj itak vsi dajejo na steno in ne več ploščic, samo v tem primeru se mi ne zdi barvno usklajeno.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhinja
1.5.2008 12:55:54   
ElaM
Hvala za mnenja, ste mi dale mislit s tole oranžno, ker je bila moja prvotna želja, pa sem bila preglasovana. Sem mojemu že težila, če bi lahko prebarvala in je rekel, če bom lažje živela, da lahko.user posted image  Steklo imava montirano s profili, ni položen na silikon, tako da se lahko barve pod steklom menjajo.
Drugače mi je postavitev fajn in ne bi nič spreminjala, visoka, viseča  omarica je kotna in ni bilo opcije, da bi bila nizka.user posted image   

< Sporočilo je popravil ElaM -- 1.5.2008 12:56:41 >


_____________________________

:)

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhinja
1.5.2008 13:24:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Kakšna se vam zdi ta kuhinja?
user posted image


kuhinja pač. nič posebnega. mrtva. pa tiste piksne tak lepo zložene (začimbe ali kaj?) na vrhu elementov so mi totalno mimouser posted image

in nekaj mi ni jasno? kje bi ve oranžno barvale....? a pod tole steklo? in tisto modro je verjetno steklo.....pa zraven oranžnouser posted image  ker če steklo zeleni, barvati spodaj oranžno user posted image  daj nek kolaž papir pod steklo, pa boš videla, kaj dobiš.....

jaz bi kvečjemu steno nad/za elementi pobarvala močno turkiz, v enakem tonu, kot je steklo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kuhinja
1.5.2008 13:39:26   
ElaM
Rija, ne steklo je prozorno, samo na sliki se res vidi zelenkasto, navadno steklo pač. Ta modra je pa pobarvana stena pod steklom. Zate vem, da imaš full okus, a misliš, če bi npr. barvala z modro, da ne bi zgledalo preveč divje? Je pa še ena ideja.
Slika je dokaj nerealna, kuhinja zgleda full temna, pa v bistvu ni.


< Sporočilo je popravil ElaM -- 1.5.2008 13:41:07 >


_____________________________

:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kuhinja
1.5.2008 13:49:58   
rija
torej maš pod steklom dve modri barvi? eno svetlejšo, eno močnejšo?

no, meni zgleda kuhinja kar zelo svetla.....kot rečeno: pospravila bi vse te pisne nekam not, potem pobarvala divje.....po dveh letih se naveličaš itak katerekoli barve potem pobarvaš drugo.....kupiš 5 novih kuhinjskih krp, dva praholovca v tej barvi in to je to.....

oranžna je lepa, pa tudi paše na mnogokaj....ampak obstajajo tudi druge lepe barve user posted image

jaz imam oranžno, pa bi zdaj dala recimo eno umazano lila/melancano.....kot rečeno, vsega se itak naveličaš....

< Sporočilo je popravil rija -- 1.5.2008 13:53:18 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kuhinja
1.5.2008 13:54:52   
ElaM
ne steklo je navadno, kaljeno steklo. Stena pod njim je pa bela in turkizna. Na sliki pa res tisto, kar je belo zgleda zelenkasto.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kuhinja
1.5.2008 14:00:05   
rija
ne vem, očitno ma steklo vedarle zelen ton....user posted image


moje je navadno, pa se nič ne blešči na zeleno...evo, tak zgleda pri nas....

user posted image

user posted image



kot pravim, probaj en močno oranž kolaž potisnit pod steklo boš videla.....

meni ta modra niti ni slaba, kljub temu, da nisem pristaš modre.

kak pa je ostali prostor, glede na to, da vidim, da kuhinja ni zadelanauser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 1.5.2008 14:04:46 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kuhinja
1.5.2008 14:08:31   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne vem, očitno ma steklo vedarle zelen ton....user posted image


moje je navadno, pa se nič ne blešči na zeleno...evo, tak zgleda pri nas....

user posted image



kot pravim, probaj en močno oranž kolaž potisnit pod steklo boš videla.....

meni ta modra niti ni slaba, kljub temu, da nisem pristaš modre.

kak pa je ostali prostor, glede na to, da vidim, da kuhinja ni zadelanauser posted image


Kako to misliš zadelana?

Odprt prostor je, skupaj kuhinja in jedilnica. V jedilnici je samo miza in stoli. Odprto.

Sem mojemu povedala tvojo idejo, da bi pobarvala do vrha modro in je navdušen. Spet ne bo nič z mojo oranžno.user posted image
Meni osebno je kuhinja fajn, ampak res ji  manjka življenja in zato sprašujem, kako bi zadevo rešila.

A ti imaš tam tudi steklo, kjer je stena bela? K je res čudno zakaj meni potegne na zeleno, ko jo fotkam?
Ta oranžna, kot jo imaš ti, je meni všeč. Mamo tak hodnik in so me potem za kuhinjo pregovorili, naj bo modra.

< Sporočilo je popravil ElaM -- 1.5.2008 14:10:00 >


_____________________________

:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kuhinja
1.5.2008 14:16:15   
rija
ja, to sem mislila. kakšne barve pa so v jedilnici?

ne, jaz mam steklo samo pri štedilniku, pri pomivalnem je itak podolgovato okno.....

pri nas ni dileme, ker je totalno cela hiša v treh barvah.....in se navezujejo iz prostora v prostor, ker je vse odprto.....edino eno sobo smo malo za gušte naredili drugačnouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kuhinja
1.5.2008 14:27:54   
ElaM
jedilnica je v beli, no večkrat umazano beliuser posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kuhinja
1.5.2008 14:32:17   
rija
pa še tam naredi nekaj z modro....

pa da ne boš mislila, tudi pri nas je že umazano oranžna user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kuhinja
4.5.2008 22:49:01   
Drnula
Meni zgeda bolj podobna laboratoriju, nekako hladna. Hja, jaz sem bolj za les, tako da se ve kakšno bo potem mnenje user posted image
Sicer nič posebnega, malo je razgibana, ne pretirano. Tista stekla mi niso preveč všeč, pa siv pult tudi ne. Kakšna roža je za dodat pa bo takoj bolje. Jaz bi se absolutno odločala za tople barve zraven.



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?