|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja Nobilia
15.1.2008 13:38:49   
sasa30
Na proizvajalčevi internetni strani sem si izrisala kuhinjo ter skico poslala trem različnim slovenskim dobaviteljem. Razlika v cenah me je zelo presenetila:
- v LJ 3.800 €
- v KR 5.000 €
- v CE 2.800 €

Je kdo naročal kuhinjo v salonu v CE? Ni mi jasno, zakaj taka razlika v cenah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinja Nobilia
15.1.2008 17:04:56   
labika
Nič se ne sekiraj, kupi jo v Celju.
Lahko zvem koliko metrov kuhinje in kje v Ce je to (jz bi tut mela) user posted image
hvala

(odgovor članu sasa30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinja Nobilia
15.1.2008 19:21:33   
sasa30
Spodaj 5m, zgoraj 2m. To je salon kuhinj Varia. Sem tudi brala na enem izmed forumov o gradnji, da je to daleč najcenejši salon. Ne morem razumeti, kako so lahko tako velika odstopanja user posted image . Upam samo, da ni kakšen nateg...

(odgovor članu labika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinja Nobilia
15.1.2008 20:58:39   
labika
Preveri še enkrat in opravi dober nakup!

(odgovor članu sasa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhinja Nobilia
18.1.2008 22:25:09   
Gina
V Lj. ima nobilio rutar, pa GA, pa v trzinu Kerin Povirk. Že med temi tremi so razlike v ceni. Potem ti pa da vsak uvoznik na to ceno še dodatni popust. Pridi k njim z izračunom, pa jim ga predloži, pa vprašaj, če ti dajo popust. Zihr ti ga bodo povsod dali. Samo razlika je v višini popusta. Meni je nobilia všeč.

(odgovor članu labika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhinja Nobilia
23.1.2008 20:19:28   
študentka Mici
Pejd pogledat v LJ na rudnik v diskont dipo, tam se mi zdijo cene kar sprejemljive. Sam ne vem kolk si pripravljena odštet. Lp

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhinja Nobilia
24.1.2008 10:00:53   
Annny
Sicer nimam izkušenj, ampak malo dvomim v kvaliteto Dipoja...ali imam predsodke?user posted image

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhinja Nobilia
24.1.2008 17:18:00   
LoCa
js niti mrtva ne bi šla v dipota, sploh pa ne po kuhinjo. bla enkrat zarad firbca in ne grem več. 

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhinja Nobilia
12.2.2008 11:13:24   
freestyler
Daj, sporoči mi mere in želje, bom videl, kaj lahko storim.

Moraš se pa dobro prepričat v detajle ponudbe, kakšne elemente
so ti dali kje noter in ali so fronte povsod enake. Druga stvar pa je,
da ni nujno pri vseh všteta montaza in dostava, tudi to nekaj velja,
ne?

Me prav zanima v čem je razlika...

Lp.
J.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhinja Nobilia
12.2.2008 11:17:56   
freestyler
Aja, glede Dipo-ja pa močno odsvetujem kakšne resne nakupe tam, saj je tisto bolj "odpadno" pohištvo, kot kaj drugega. Večino je izdelkov, ki so bili reklamirani, ostalo pa je drugo ali celo tretjerazredna kvaliteta izdelkov. Kuhinja pa mora biti kvalitetna in vzdržljiva, ker je od vsega pohištva v hiši daleč najbolj izpostvljena vročini, pari, vlagi, umazaniji in posledično tudi čiščenju z agresivnimi čistili.  

(odgovor članu freestyler)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhinja Nobilia
14.2.2008 0:41:25   
medika 13
jaz imam Nobilijino kuhinjo - ful zadovoljna ... kupljena v Celju ... prodajalci zelo prijazni, si vzamejo čas ... vse ok

midva sva dala izračunat ceno tudi v trgovini v Astriji in v Rutarju MB ... v Avstriji je bila cena zelo podobana tej v Celju, Rutarjeva pa ful višja

Upam, da boš zadovoljna uporabnica kuhinje Nobilia!


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu freestyler)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhinja Nobilia
13.6.2009 20:47:47   
silvo2009
Prijatelj mi pravil da je kupil pri Studio Varia v Celju, kjer so ga na...... Dobil je vse naro..... Pol pa še niso hoteli popr.... Včasih ni cena vse. Pazite. Pa tiudi oni v Mozirju so isti. Nič avansa. Pa še slike da ti narišejo ti ne dajo. Ti salonarji sploh ne vedo kaj prodajajo. Zato pazite.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuhinja Nobilia
23.6.2009 8:48:43   
primac
Ni pošteno, da nekdo od konkurence piše takšne neumnosti, ker sam nima nič posla. Če bi imel kaj jajc bi stranko tudi napisal, ker tako kot si napisal ti Silvo, ki si mimogrede pol pismen, je res razvidno, da si konkurenca. Osebno poznam ljudi v STUDIU Varia v Celju in nič od tega NI RES. Če bi pa že bilo, bi pa tudi napisal kdo in kaj na pa PRIJATELJ MI PRAVILuser posted image  PA TIUDI user posted image  PA ŠE SLIKE DA TI NARIŠEJO TI NE DAJOuser posted image user posted image

(odgovor članu silvo2009)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhinja Nobilia
7.3.2010 18:36:19   
dalara
Tudi midva zbirava predračune za kuhinje. Bila sva že v 8 salonih, pa vam moram povedati, da tako prijazno  kot so naju sprejeli v salonu Varia naju še nikjer niso. Trgovec nama je natančno pokazal vse elemente, ki naj bi jih imela v kuhinji, vse aparate (tudi kuhali smo na indukcijski in stekllokeramični plošči). Izrisal je tri variante in iskal najcenejšo in najugodnejšo. Tudi cena je najbolj sprejemljiva, tako da bova verjetno vzela kuhinjo Nobilia v Salonu Varia v Celju. Upam, da bova z montažo in dostavo tako zadovoljna, kot sva bila s postrežbo.

< Sporočilo je popravil dalara -- 7.3.2010 18:37:52 >

(odgovor članu primac)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhinja Nobilia
8.3.2010 12:38:00   
vanilla
Midva imava kuhinjo Nobilia - zelo zadovoljna.
Naj pa povem samo, da se povsod da handlat. In če vam kdo pač nardi nek predračun ga ne sprejmite kar tako in plačajte.... Malo se spogajajte za popuste. Moj mož je tako ceno zbil pri Rutarju, da glava peče. Enostavno se ni pustil... oni kao tut ne... Ampak na koncu smo dobili to, kar smo hotli. Pa je bil predračun zelo prenapihnjen.

(odgovor članu dalara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhinja Nobilia
3.5.2010 13:47:27   
kristjan1
user posted image Midva pa sva kuhinjo kupila v novem salonu kuhinj v Šenčurju v Cubis centru. Zelo lep salon, postrežba na nivoju, zelo prijazni trgovci. Izris po najinih željah in zmožnostih.Imajo tudi delujočo kuhinjo z miele aparati. Imajo kuhinje Alno, obilia in Schuller. Priporočava!!!

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
3.5.2010 14:22:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristjan1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kuhinja Nobilia
4.5.2010 17:09:29   
robinzon
Včeraj sem bila prvič v Cubisu v Šenčurju in moj prvi vtis je bil, da nastaja en dober center za notranjo opremo. Za cene raje nisem gledala. Zadnjič je ena spraševala za čisto bel stenski kamen, videla sem dva različna vzorca popolnoma bele barve.

Poleg zgoraj naštetih kuhinj imajo verjetno še dan kuchen, sklepam po reklami na tovornjaku, kateri je večkrat parkiran pred trgovino in ima gor od DK reklamo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?