|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   satler pvc okna, vrata..
5.5.2010 8:44:47   
bjondo
Kakšne izkušnje imate s to firmo?Nameravamo zastekliti verando (pvc okna, vhodna vrata, streha-paneli) pa so najcenejši od vseh ki sem iskal.Tako da prosim mnenja.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: satler pvc okna, vrata..
5.5.2010 9:01:03   
nynna
Kaj pa tukaj? http://www.okna-dornik.si/ Za nas je bil on najugodnejši in zelo kvaliteten.

(odgovor članu bjondo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: satler pvc okna, vrata..
5.5.2010 11:03:26   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Kaj pa tukaj? http://www.okna-dornik.si/ Za nas je bil on najugodnejši in zelo kvaliteten.


čez pol leta povej user posted image mi smo ga full dolgo časa čakali. Čeprav lahko rečem pa da so bili resnično najbolj ugodni. Imava pa problem ker full piha skoz njih. pri strani baje kanuf ni dobro narejen in če sediš pri oknu resnično ni okuser posted image

Drugače pa ima kolegica satlerjeva okna in se full pohvali. Pa cena je bila še bolj ugodna, samo midva prej sploh za njih vedela nisva.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: satler pvc okna, vrata..
5.5.2010 15:56:58   
zara13
Moj oče ima okna Satler, z montažo in okni je zelo zadovoljen. Tudi mi smo jih naročili pri njih in jih dobimo čez 2 tedna ;) kako se bodo obnesla pri nas pa še poročam.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?