|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Laparoskopija
20.8.2005 15:14:46   
marrusa
Pozdravljene!
Danes sem ravnokar prišla domov iz bolnišnice.
Imela sem laparoskopijo,odstranili so mi pregrado in odstranili so mi endometriotična žarišča.Zdravnik,ki me je operiral je rekel,da je sedaj vse v redu in da moram čimprej zanosit.Drug zdravnik,ki pa me je danes odpustil,pa je rekel,da ne smem zanosit najmanj tri mesece.Sedaj pa res ne vem ali naj poskušam v nasljednjem ciklusu ali naj počakam tri mesece?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Laparoskopija
20.8.2005 15:17:47   
mihi78
saj veš, da vsak govori po svoje :grrr:
tudi moji prijateljici so po laparoskopiji svetovali čimprejšnjo zanositev.
LP upam, da se bo hitro prijelo :rozica:

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Laparoskopija
20.8.2005 15:45:17   
Anonimen
Meni so rekli, da naj počakam en ciklus (maternična pregrada, laparoskopija). In sem tudi zanosila takoj po prvi M.

Kako pa endometriotična žarišča vplivajo na zanositev pa žal ne vem.

(odgovor članu marrusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Laparoskopija
20.8.2005 15:54:58   
marrusa
Tudi jst bom počakala en ciklus,potem pa veselo na delo:sloncek: in upam,da bo ratal.

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Laparoskopija
20.8.2005 16:30:39   
saša24
pozdravljena marrusa!

kje so ti delali laparoskopijo? ker namreč mene tudi čaka, verjetno v mesecu oktobru.....js hodim v mb, tako da bom tam tudi imela poseg..

pa prosila bi te, če lahko malo opišeš sam poseg in okrevanje, pa kako dolgo soi bila v bolnišnici in kako je z bolniško....?


lep pozdrav.. pa želim ti čimprej :duda::duda::duda::duda:

lp sasa24

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Laparoskopija
20.8.2005 16:47:27   
marrusa
Saša,laparo in histeroskopijo so mi delali v Trbovljah.Na operacijo sem prišla takoj saj ni nobene čakalne vrste.Ta mesec sem se odločila za operacijo in takoj prišla na vrsto.V bolnišnici sem bila štiri dni,prvi dan so mi dali odvajalo,vzeli kri,urin...,nasljednji dan pa so me operirali.Ugotovili so pregrado in odstranili so mi endometriotična žarišča.Po operaciji sem bila še en dan v bolnišnici zaradi antibiotikov,ki sem jih dobila v žilo,četrti dan pa sem odšla domov.Zelo sem vesela,da je laparoskopija za mano,saj imam sedaj,ko so me pošlihtali,upanje,da bom kmalu srečka:nosecka:.
Zakaj pa si ti šele v oktobru na vrsti?
Meni je žal,da se že nisem prej odločila,saj se mi zdi,da je škoda vsakega ciklusa.

Lp,Maruša

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Laparoskopija
20.8.2005 17:17:33   
sašaš

Oj!

Meni so po odstranitvi pregrade rekli, da vsaj 3 cikluse ne smem zanosit - sem pa imela zelo veliko pregrado (4 cm).

A ti je mogoče kakšen od teh dveh dr. razložil, zakaj naj bi morala čimprej zanosit oz. zakaj bi morala počakati 3 cikluse? :zmeden2:

Lp :muca:

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Laparoskopija
20.8.2005 17:27:32   
marrusa
Zdravnik,ki me je operiral je rekel,da lahko v nasljednem mesecu že delati na pikici,ker imam v šestih mesecih največ možnosti.Drug zdravnik pa je rekel,da naj počakam najmanj tri mesece,verjetno zaradi pregrade.

Lp,Maruša

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Laparoskopija
21.8.2005 10:14:58   
saša24
marrusa!
30.9. sem naročena da nesem izvid od ultrazvoka maternice... potem pa je rekla, da me čaka laparo. tako da jaz predvidevam da bo nekje oktobra... me pa zelo muči to čakanje... sploh ne vem kako bom zdržala do 30.9. mi je pa res žal vsakega izgubljenega ciklusa in zdi se mi da leto mine kot bi rekel keks....... ampak imam upanje, da sem v dobrih rokah in da mi bo uspelo...


in želim, da se nam vsem na rr uresniči želja po :duda:

sasa24

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Laparoskopija
21.8.2005 16:59:51   
lizbona
živjo,
jaz sem ravno tako imela endometriozo in laparoskopijo lani oktobra in sta mi oba - zdravnik, ki me je operiral in potem tudi moja osebna G, rekla, da lahko začnem delat na otroku TAKOJ po prvi menstruaciji oz. da je celo priporočljivo, če pa nimam tega namena, pa naj začnem jemat kontracepcijske tablete, saj je to dvoje edini način, da se endometrioza ne ponovi...
no, jaz nisem začela jemati tabletk, niti nisem delala na :duda: do aprila letos, zanosila sem pa v juliju...
želim ti vse najboljše pa hitro okrevaj:miska:
lp

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Laparoskopija
21.8.2005 19:05:05   
stuhica

Jest sem sicer imela IMN ampak sta mi oba G in
odpustni v bolnici in moj G sta mi predlagala da naj počakam 3 cikluse oz. to G štejejo za tri mesece,ker predvidevajo da so ciklusi uredu! mogoče je pa le dobro vsaj večkrat sem slišala da je po teh ginekoloških operacijah pametno počakati vsaj 3 mesece! Nisem pa doktor tko da ne vem najbolje da presodiš kar sama!
lp od stuhice



(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Laparoskopija
22.8.2005 9:00:40   
gaja17

Pozdravljena!

Tudi sama sem imela laparoskopijo, samo meni so odrstanili edomentriotična žariška in ciste z jajčnikov! Bila sem operirana 8.5.2005 in sem po dveh mesecih zanosila. Verjetno je zdravnik mislil, da boš v roku treh mesecev zanosila, no vsaj tako je meni rekel in res je bilo tako. Boš videla, da boš tudi ti zelo hitro srečka :nosecka:

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Laparoskopija
22.8.2005 9:02:32   
gaja17
Aja pa še to tudi jaz sem bila operirana v Trbovljah in me je operiral dr. Jurca, kdo pa tebe?

Lep pozdrav

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Laparoskopija
22.8.2005 10:41:23   
marrusa
gaja,mene je operiral dr.Pogačnik.Ali si ti tudi morala v ciklusu pred operacijo jemati kontracepcijske tablete in če si jih ali si jih jemala cel ciklus,še po operaciji?Jst sem začela včeraj malo krvaveti,pa ne vem ,če je to normalno,ker sem takoj po operaciji prenehala s kontracepcijskimi tabletami.

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Laparoskopija
22.8.2005 11:29:56   
gaja17

Ni mi bilopotrebno jemati kontracepcijskih tablet, tako da okoli tega pa res ne vem čisto nič.

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Laparoskopija
22.8.2005 11:30:31   
gaja17

Ni mi bilopotrebno jemati kontracepcijskih tablet, tako da okoli tega pa res ne vem čisto nič.

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Laparoskopija
22.8.2005 11:37:53   
marrusa
koliko časa pa si morala počakati z spolnimi odnosi?

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Laparoskopija
22.8.2005 18:45:34   
emaa
marrussa, jaz sem imela laparo in histero 28.4. v Trbovljah, pa so mi rekli, da ni treba nič čakat ne za spolne odnose, ne za :duda:, pa sva s spolnimi odnosi počakala 14 dni po operaciji.

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Laparoskopija
22.8.2005 19:42:00   
marrusa
jst bom tudi počakala 14 dni,potem pa začnema delati na:duda:.
emamair,kaj pa so ti ugotovili na laparoskopiji?

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Laparoskopija
22.8.2005 21:04:21   
maba
Drage dame pozdravljene!

Tudi sama sem ena izmed tistih, ki čaka na laparoskopijo (4 mesece). Dobro pa je to, da vem kaj me čaka in da je po omenjeni opreraciji vsaj možno upati...

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Laparoskopija
22.8.2005 21:07:36   
maba
Drage dame pozdravljene!

Tudi sama sem ena izmed tistih, ki čaka na laparoskopijo (4 mesece). Dobro pa je to, da vem kaj me čaka in da je po omenjeni opreraciji vsaj možno upati na :duda:

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Laparoskopija
23.8.2005 8:54:08   
emaa
meni so našli pregrado, jo odstranili, pri laparo, pa so našli zarastline na desnem jajčniku, jajcevod zraščen z maternico, ter hidrosalpinks. To pomeni, da se mi je jajcevodzaprl, v njem se je nabrala tekočina, ki je pronicala v maternico, ter ubila vsako jajčece, ki se je hotelo vgnezditi. Sem imela pa vse to na desni strani, zaradi razlitega slepiča v otroštvu. Zdaj mi je klomifena zmanjkalo, pa upam, da res deluje tudi kasneje, ker svojih ovulacij tudi nimam.

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Otroci brez varstva
kili kili

Ali bi vozil-a otroka v varstvo v Kamnik ,če bi ga v prihodnosti kdaj odprli?

Ja (19%)

Ni pomembno kje je samo, da dobim varstvo (2%)

Mogoče (7%)

Nevem (14%)

Ne (43%)

Nikoli (16%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!