|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lastnice traxxov
12.10.2007 16:06:26   
tančica
Ali mogoče uporabljate tisto trdo košaro, ki je bila na začetku mišljena za novorojenčka tudi za zimsko vrečo? Jaz sem tiste kartone pobrala ven, vendar mi ni nič všeč kako to zgleda na vozičku ali pa prav ne dam gor? Ali more biti vreča že pri glavi gor??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lastnice traxxov
12.10.2007 16:16:19   
alja01
Na našem vozičku (trax) je zimska vreča mehka in smo jo uorabljali že od vsega začetka ko se je naša user posted image rodila, je bila pa cela v njej,sedaj jo bomo pa tud kmal namestili v voziček.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lastnice traxxov
12.10.2007 21:42:16   
Brbs
aha, ravno s tem se bomo mi tudi vsak čas ubadali.
Jaz sem tudi ven pobrala vse trde platnice, ampak na voziček je pa še nisem dala, mislim da ne bi smelo bit problema.
Se mi pa zdi ogromna!

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lastnice traxxov
12.10.2007 21:44:23   
Brbs
glede na velikost pomoje pokrije cel voziček (od glave do nog) in ni samo vreča za noge, kot piše vsepovsod. Morda bomo jutri probali, me firbec matra.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lastnice traxxov
12.10.2007 21:59:57   
Nogavica
Tudi mi jo bomo uporabili za zimsko vrečo, ampak je še nisem "razstavila", tako da še ne vem, kako bo izpadlo.
Oprosti, ker ti nisem pomagala z nasvetom user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lastnice traxxov
12.10.2007 22:34:35   
Sisy
jst mam Traxxa jaguar 3 pa imam košaro in zimsko vrečo...mi pa ni jasno kaj mislite s tem da košaro uporabiš za vrečo user posted image   prosim razsvetlite me user posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lastnice traxxov
12.10.2007 23:14:11   
krfjolca
Jaz sem lani nekaj čarala, pobrala trde dele ven, pa mi je čudno izgledalo. Ne vem user posted image
Če kateri uspe, naj prosim nalima sliko.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lastnice traxxov
13.10.2007 15:38:07   
tančica
ja jest sm probala dat gor na voziček in zgleda prou smešno, ful je velika.

Sisy, to je tista trda košara z ročaji, tiste kartone pobereš ven in je kvazi "mehka".

Punce dejte sprobat pa povejte kuko zgleda?

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lastnice traxxov
13.10.2007 19:01:27   
Anonimen
Hmmm... user posted image user posted image user posted image A ve to mislite mehko košaro??? Tam lahko tisti spodnji del, na katerem otrok leži (karton) vzameš ven in to je pol vreča? Ker trda košara je tista okorna, ko se namontira kr na vozek. Tam nimaš kej slačit dol user posted image

Mi mamo kr tisto vrečo za noge in je kr ok, v naslednjih dneh jo mislimo začet uporabljat, odvisno od vremena! Drugače pa imamo tudi mi Traxx jaguar 3! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tančica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lastnice traxxov
13.10.2007 19:04:42   
Anonimen
Sem poskušala prilepit sliko, pa ne gre... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lastnice traxxov
13.10.2007 20:18:20   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Ker trda košara je tista okorna, ko se namontira kr na vozek. Tam nimaš kej slačit dol user posted image



sej ravno to men ni jasno...

mi mamo trdo,veliko košaro za na voz namontirat in se mi niti približno ne sanja kako jo bi bilo sploh mogoče spremenit v zimsko vrečo user posted image

Drgač pa za zimsko vrečo poglejte na ebay-so ful ugodne cene sam ne vem če jih še majo...

Midva sva prek ebaya za 220 EUR kupila: voziček z športnim delom,košaro,zimsko vrečo in pregrinjalo za dež...Kar dobra kupčija kajne user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lastnice traxxov
13.10.2007 21:16:39   
tančica
Ja mate prou, narobe sem se izrazla. Gre v bistvu za trdo vrečo in ne košaro. Če se ne motim sta dve, ena je zimska in ena poletna. Jaz mislim zimsko, tisto ki ima kartone spodaj za ležišče in tudi pri straneh. Ker ne znam priložit slike, si poglejte na tem linku http://www.bolha.com/oglas2222016 katero mislim.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lastnice traxxov
13.10.2007 22:25:16   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: tančica

Ja mate prou, narobe sem se izrazla. Gre v bistvu za trdo vrečo in ne košaro. Če se ne motim sta dve, ena je zimska in ena poletna. Jaz mislim zimsko, tisto ki ima kartone spodaj za ležišče in tudi pri straneh. Ker ne znam priložit slike, si poglejte na tem linku http://www.bolha.com/oglas2222016 katero mislim.


ahaaaaa to pa ja..zdej razumem user posted image  ampak to ni košara ampak torba za nošenje otroka user posted image

a to se da v vrečo spremenit...hm a ni bolš kr vrečo kupit? po mojem mora bit tale zadeva ful prevelika in preštorasta če jo spremenite v vrečo...no to je le moje mnenje....user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lastnice traxxov
14.10.2007 9:36:11   
tančica
Ja Sisy pomoje da maš prou, tale zadeva zna bit preštorasta, ampak že takrat ko sem kupovala ta voziček (lani decembra) je ni bilo nikjer za dobit, tko da vprašanje če se jo še vedno lahko kje dobi. Morm zadevo še enkrat sprobat, če ne bomo pa meli kšno dekco, al bom pa še ovčko kupla a kva...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lastnice traxxov
14.10.2007 11:10:19   
Sisy
Tančica-a pa si pogledala na ebay? Po mojem bi mogl met še kakšno user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lastnice traxxov
14.10.2007 11:34:26   
tančica
Nism še, bom pobrskala

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lastnice traxxov
14.10.2007 16:45:38   
tinaaja
Sem kupila quinnijevo, ker mi je ta varianta z mehko kosaro cist bednuser posted image . taka siroka in nic kaj prilegajoca se otroku, ga ne ovije kot deka. Imamo jaguarja 3 lime in smo vzeli tole vreco
user posted image

vsec mi je, da se tudi zgoraj zategne, da ce piha ali je mraz, da bebico notri nekako zamotas. Jaz sem ful zadovoljna!

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 14.10.2007 16:49:39 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lastnice traxxov
14.10.2007 17:04:33   
Maggie
Ja, jst sem jo tud namontirala in res izgleda čist čudn user posted image

Za doma, pred hišo bo čist ok, za kam it bom pa verjetno tud jst nabavla kar ovčko in dekco.

Pa saj verjetno se pozimi ne dela kakih dolgih prog z vozičkom al kako?... Ne vem... Sem že razmišljala, da bi kupla letno za na traxxa, pa potem nisem, zdaj pa ne vem če jih še imajo in če je sploh kaj boljša od te zimske, če je otrok v sedečem položaju.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lastnice traxxov
14.10.2007 20:27:13   
Brbs
Mi smo jo danes namontirali in zgleda čisto ok. Jutri gremo sprobat. Je pa res med večjimi vrečami, pač paske potegneš skozi in jo lepo pritrdiš na sedišče/ležišče vozička.
Ona quinnijeva je morda res sama po sebi lepša, ampak original je pa original, ki paše k vozičku. Se sicer ne da tako lepo zategnit zgoraj (da otročku gleda samo glava ven, ampak je pa kar visoka, tako da ima otrok samo rokice ven, pa še te lahko daš v vrečo, če želiš. 

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lastnice traxxov
14.10.2007 20:37:09   
tančica
brbs, dej poslikej in pokaži prosiiim. me prou zanima kuko zgleda pr teb

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lastnice traxxov
14.10.2007 23:11:38   
frufru
Govorite o torbi za nošenje otročka in ne trdi košari. Jaz sem imela samo zimsko vrečo in se je super obneslo. Ima luknje, da se jo s pasovi lahko fiksira na sedalni del. Mali je bil lepo zaščiten, ker se sprednji del vreče lahko dvigne, tako da ga sploh ne more prepihat. Sem jo danes spet gor namontirala, pa mi je bilo kljub mrazu vroče, tako da je imel nogice samo v žabicah, zgornji del, ki je ven gledal, pa je imel oblečeno za mrazuser posted image Sisy jaz bi na tvojem mestu pogledala malko po netu, mogoče jih še majo na www.kikiwelt.de

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 11:55:32   
tančica
Mater, mi ni pa ni všeč kako tale vreča pride gor,je res ogromna. Tale mi je všeč, pomoje bi pasala na lime voziček http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169623. Sam kva je pa dragauser posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 11:57:53   
tančica
Tinaaja, a pa lahko pasove čez potegneš čez to Quinijevo vrečo?

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 12:49:22   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

user posted image Sisy jaz bi na tvojem mestu pogledala malko po netu, mogoče jih še majo na www.kikiwelt.de


ne sej jst mam zimsko vrečo,mislim da jo Tančica rabi .....

Veš kaj me pa zanima-a je ta zimska vreča res tok topla da spodaj otročka oblečeš samo v žabice? Men se ne zdi tok debela da bi bl samo žabice dost,kaj pa vem...user posted image  Sicer jo pa morm pa še sploh preizkusit,jo sploh še ven nism vzela...

Aja pa še to-a je zimska vreča mišljena samo za v športni del (naša je šele 2 meseca stara pa jo še ne dajemo v športni del) al jo lahko daš tut v košaro?

aja pa še nekaj sem se spomnila-a ti opereš celo zimsko vrečo al se da notranji del kako snet?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 16:49:20   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: tančica

Tinaaja, a pa lahko pasove čez potegneš čez to Quinijevo vrečo?


ja komot. una vreca na linku je tudi kul, ampak matrial mi je bil bolj hmm uporaben od te moje slike zgoraj. Npr ce malo rosi, se mi je zdela ta tvoja buzzova veliko bolj delikatna kot moja od speedyja. In fuuul pase gor na moj lime jaguar vozicek, meni veliko boljs kot original. Tako po izgledu kot materialu. O ceni quinnijeve pa ne bi user posted image Mi2 sva uporabila bone /dobropis v BC, tko da je bilo mal ceneje.. Mi pa ni prav nic zal.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?