|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lesena ali steklena miza
24.9.2007 23:11:38   
Piškotka~
Odločiti se moram za mizo za v jedilnico. Tehtam med leseno in stekleno mizo. Napišite mi + in - obeh za lažjo odločitev. Pri stekleni sem malo v dvomih, da bi se poznale razne praske in pa prah. Hvala za pomočuser posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lesena ali steklena miza
24.9.2007 23:16:11   
rija
lesena pa gor steklo...

na stekleni ne moreš divje seksat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lesena ali steklena miza
24.9.2007 23:19:48   
kofetek2010
rija - mi imamo 3 plasti stekla (sredinsko je nalomljeno - smo takšno že kupili) user posted image  


Če bi šla ju3 kupit novo mizo bi sigurno vzela leseno, ker sem se steklene že naveličala. user posted image  


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lesena ali steklena miza
24.9.2007 23:21:13   
rija
ka pa ga potem nisi reklamirala, če ste takšno kupiliuser posted image

ja, ja....sta ga s starim sama nalomila.....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 7:24:39   
puncica
Jst bi imela leseno, zakaj kaj pa vem, lažje jo je pucat user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 7:32:42   
Maxica
Mi imamo stekleno. Men je fajn, verjetno bi se še odločila zanjo, edino pucat jo je treba pa res skoz, ker se vidi vsak prstek gor.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 7:37:04   
Strawberrie Cherrie
Mi bomo imeli leseno. Zdaj pa tudi imamo leseno ;-)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 7:43:47   
a.jda
Mi mamo okoli lesen okvir, drugače pa stekleno, ne bi menjala za nič drugega, se super sčisti in še lepo je za pogledat. Cele lesene ne bi mela

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 7:51:10   
Anonimen
zame pride v poštev definitivno kombinacija. Mal bolj masivnejše lesene noge, gor pa samo steklo. samo lesene ne bi imela, ker vizuelno zmanjša prostor. če pa bi imela grad, pol pa bi mogoče imela celo leseno, vendar gor še vedno obvezno steklo.

zato, če imaš mali prostor, potem stekleno user posted image

pa na stekleni lahk tudi divje seksašuser posted image , te vsaj ni tolk vroče, ker te steklo mal hladiuser posted image

(odgovor članu a.jda)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 7:53:00   
orhideja75
piškotka jaz ti priporočam leseno. čeprav je trenutno po statistiki večja prodaja steklenih. dokler so otroci majhni, se jaz za stekleno ne bi odločila. Ker se poznajo prstki, pa vsak prah,... vidim že po tem, ko imamo v dnevni čez leseno še steklo gor. kot, da ne bi bilo spucano že nekaj časa.
ali pa, če boš imela čez mizo prt. samo v takem primeru pa miza ne pride do izraza.
jaz bi se trenutno odločila za nakup lesene.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 7:53:03   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Mi imamo stekleno. Men je fajn, verjetno bi se še odločila zanjo, edino pucat jo je treba pa res skoz, ker se vidi vsak prstek gor.


Sem delala kot varuška pri eni družini, ki je imela ogromno stekleno jedilno mizo - takrat sem si prisegla, da steklene nikoli ne bom imela - čisto vse se je poznalo gor.

Pa pri njih je imelo vsaj mal smisla, ker so bili diplomati in so imeli občasno kakšne bolj fancy večerje doma - dvomim, da jih bova midva imela kaj dosti user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 11:30:37   
Anonimen
ok punce, se pravi imate leseno mizo, samo zato, ker se ne vidijo packe gor, torej imate vedno svinjsko umazano mizouser posted image . steklena se res vidijo fleki, vendar jo vsaj spucaš in je čista, ješ iz čiste mize in ne z umazane, saj če na njej ne vidiš flekov, je ne spucaš. FUJ, pa ko se ti še v leseno čez leta ta umazanija vžre notuser posted image , tudi lesena se popraska, če glih kvalitetni stekleni težko kako prasko narediš.

ti raje glej iz funkcionalnosti, glede na prostor, glede na drugo pohištvo, kot pa s strani umazanije.


(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 11:35:19   
Anonimen
Jaz imam leseno, samo iz razloga ker me nenormalno nervira zvok steklo ob steklo. Saj vem da obstajajo podstavki in vse, sam da ne moreš pa čist nič gor odložit brez tistga zoprnga zvoka....grrr.
Pa tud lepše so mi lesene mize kot steklene. Steklene mi tko ceneno delujejo, pa ne vem zakaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 11:38:43   
kofetek2010
Tole s svinjarijo meni tud ni jasno?! user posted image  

Jaz jo vsakič, ko se najemo ali če kdo kaj drugega gor dela, našpricam z Ajaxom in zbrišem s papirnato brisačko. Big deal?!

Naša je v zelenem steklu in ful velika, imamo zraven 8 stolov in nič čez pokrito (bog ne daj kak prt!), ker bi pokvarilo videz mize. In cela površina je steklena, nič ni vpeta v kak inox ali kaj drugega, le 4 debele inox noge ima prilepljene.
Se mi zdi, da se na mizo prime dosti manj prahu kot pa na TV in ostalo pohištvo (itak, da bolj, ko je temn les bolj se vidi vsak prahec). user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 12:55:49   
mojsoncek
Mi imamo trenutno eno staro leseno. Ko bodo pa otroci mali "zrasli", bomo pa verjetno kupili stekleno.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 13:50:48   
sazi
imamo stekleno in v hiši, ki jo gradimo bo tudi steklena
super se jo da spucat, odtisi malih prstkov me ne motijo - to je potem res tlaka, ampak mizo imam zato, da z nje jem, da je čista, če je pa gor kak prstni oddtis, pa ne pomeni, da je umazana in se z nje ne da jesti

super prednost pred leseno: naš mali zna prav močno z žlico ali vilico udariti po mizi in na leseni bi se takoj poznale luknjice, steklena pa vse prenese

lesena res lepo izgleda, ampak steklena je pa zame bolj uporabna

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 13:54:06   
Anonimen
mamo stekleno živo rdeče steklo. prask ni, po vsakem obroku jo obrišem pa je. oz pr južn dam prt, drugače ko ni v uporabi je nepokrita k je bistvo da se vidi. sem super zadovoljna. edino k me moti je ja ropotanje kozarcev in krožnikov, zato mamo predvsem pr južn prt k tamale ne znata ravno nežno odlagat zadev :)

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lesena ali steklena miza
25.9.2007 14:36:44   
Skaana
Meni je tud steklena bolj všeč, kot lesena. Me pa nekaj zelo moti - ko se nasloniš gor, hlad. Čist drugačen občutek je, če je les...
Torej, če nama bo še šuškov kaj ostalo (kar močno dvomim), bi mela kaj takšnega:
user posted image

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 8:07:31   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz imam leseno, samo iz razloga ker me nenormalno nervira zvok steklo ob steklo. Saj vem da obstajajo podstavki in vse, sam da ne moreš pa čist nič gor odložit brez tistga zoprnga zvoka....grrr.
Pa tud lepše so mi lesene mize kot steklene. Steklene mi tko ceneno delujejo, pa ne vem zakaj.


se podpišem

kar se  pucanja tiče, mizo obrišem vsak dan, tako da se nima kaj v les žaret, pri kosilu pa  dam prt gor.
tud to kar skaana piše me moti, da steklena miza  deluje hladno, ko  nasloniš gor roke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 8:39:11   
pupika
Jaz bi kupila leseno, imamo stekleno v dnevni, pa mali samo malo prime za mizo, pa je že taka, kot da je ne bi pucala že par dni, pa jo kar naprej pucam. Pa če imaš male otroke, je lahko nevarno, ker naš mali je v kuhinji kar nekajkrat z igraččo udaril na mizo, tak da če bi bila steklena bi miza šla, in bi lahko malega poškodovala.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 8:57:06   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

ok punce, se pravi imate leseno mizo, samo zato, ker se ne vidijo packe gor, torej imate vedno svinjsko umazano mizouser posted image .


Glej stekleno verjetno s kakšnim kemičnim čistilom pošpricaš in predvidevam, da vsak dan.  user posted image  

Mi je pa nekako ljubša naša naravna umazanija na leseni mizi, ki jo lahko samo z mokro viledo pobrišem.

Mogoče pretiravam pri teh stvareh - zdaj imam nov parni pomivalec za po tleh, ki deluje samo na osnovi vroče pare in mi je zakon. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 9:00:00   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa vem, jaz tudi pri leseni mizi uporabljam čistila. Ne sicer dnevno, ampak 1tednsko pa vseeno.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 11:47:07   
honey
Jaz imam pa zdaj leseno mizo, na kateri se tudi vse pozna in jo obrišem z vlažno krpo in to je to. Ko si bomo pa malo opomogli od vselitve v novo hiško, bomo pa kupili stekleno mizo - pucat sem jo itak navajena, tako da ne bo panike. Saj se dobijo čistilni robčki za steklo in je. Saj moram šipe v stanovanju tudi dnevno pucat, ker drugače so povsod čokoladni odtisi. Res pa je, da nisem kakšen tip ženske, ki bog ne daj uporabljat čistila. Pač uporabim tisto, kar potrebujem in kar mi je pri roki. Obrišeš in je mir, tako kot moram vsak dan poribati dnevno sobo, jedilnico in kuhinjo po tleh, pa spucam še mizo, preden začnemo jesti in ko končamo. Že zdaj, pa je miza lesena.

Piškotka, ti pa se odloči sama po tistem, kar je tebi všeč. Ker ljudje smo si različni. Meni npr. ni šans, da dam v stanovanje opremo, na kateri se vidi struktura lesa. Še uro, ki sva jo dobila za vselitveno darilo, smo prebarvali, tako da pri nas res ne pride v poštev kaj drugega kot steklena miza in inox stoli, oblečeni v usnje. Pucat moraš pa v vsakem primeru, ni važno, kaj imaš user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 12:25:41   
sazi
Glej stekleno verjetno s kakšnim kemičnim čistilom pošpricaš in predvidevam, da vsak dan.


ne vem, zakaj bi umazanijo s steklene mize čistila s kakim bolj kemičnim čistilom od umazanije na leseni mizi?

glede trdnosti - steklene mize neverjetno veliko prenesejo. Naš malo tolče po njej, pa se še nikoli nisem bala, da bi se razbila.

prta ob kosilu ne maram dajat na mizo, ker malo, ko sam je, kar veliko napca, da bi imeli vsak dan nov prt - ni šans, pa še če je prt na mizi, ga je tako fino vleči dol

pri nas se je na stekleni mizi brez prta. Z možem imava pod krožniki sete, mali pa ima tak krožnik, ki se prilima na steklo z vakumom

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 13:03:04   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Glej stekleno verjetno s kakšnim kemičnim čistilom pošpricaš in predvidevam, da vsak dan.


ne vem, zakaj bi umazanijo s steklene mize čistila s kakim bolj kemičnim čistilom od umazanije na leseni mizi?




Tole je pa čisto iz konteksta vzeto.

Za leseno mizo ne uporabljam čistila .user posted image   Pa se mi ne zdi, da bi bila kaj bolj temna kot pa pred petimi leti.

Zdaj pa vprašanje, kam spadajo prstni odtisi, pod umazanijo ali ne user posted image , ker to mene moti na steklenih mizah.

Sicer pa kot ponavadi, vsak ima svoj okus ...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?