|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lj. porodnišnica
28.2.2007 22:41:01   
rojena pod srečno zv
Zanima me kaj pomeni oddelek A, oddelek B,...
Pa tiste, ki ste rodile v Lj. bi se ponovno odločile za Lj. porodnišnico?

_____________________________

... PDP 12.11.2007 ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lj. porodnišnica
28.2.2007 22:45:21   
eya
Mislim, da nič posebnega, pač za lažjo orientacijo so oddelki poimenovani, naj bi bili pa enaki.

Jaz sem bila v Lj porodnišnici zadovoljna in bi šla ponovno tja rodit.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lj. porodnišnica
28.2.2007 23:00:55   
***pika***
Mislim, da so na A oddelku po carskih rezih, ostalo pa je običajno.

Jaz sem bila v LJ zadovolja, je pa res, da nisem kak poseben komplikator :-) Kakšne imajo zagotovo veliko pripomb - je pa tako, da enim itak ni nič dobro.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lj. porodnišnica
1.3.2007 8:48:09   
Naja31
Oddelek A je intenzivna nega.
Jaz sem bila na B oddelku.
Nekatere sestre so bile res zlata vredne, na žalost pa je večina bila zelo neprijaznih. Jaz sem se tiste prve dni po porodu počutila zelo izgubljeno, nesposobno za mamo, nekatere sestre pa so mi ta občutek samo še krepile, namesto, da bi pomagale.

Po porodu sem si rekla, da če grem še kdaj roditi, ni šans, da grem v Lj porodnišnico. Zdaj mi je pa že bolj ali manj vseeno.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 1.3.2007 8:49:09 >

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lj. porodnišnica
4.3.2007 10:06:04   
Pikca
Med oddelki so lahko tudi razlike, se mi zdi, da je precej odvisno od glavne sestre. Jaz sem bila l. 2004 na C oddelku in sem bila zadovoljna s sestrami, večinoma so ble prijazne in pripravljene pomagat. Ne vem pa, če so še vedno iste tam...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lj. porodnišnica
5.3.2007 9:27:03   
emaa
Oddelek A je za po CR, intenzivna nega. Tam so bil meni sestre daleč najboljše, na C oddelku pa kakor katera, pa odvisno od dneva. Je pa res, da so meni ful pomagale, ker so malega mirkale, ko sem hodila k Davidu, tako da na splošno ne morem nič reč čez sestre, so mi bile vedno v pomoč.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lj. porodnišnica
7.3.2007 0:06:46   
lidijat
Jaz sem bila pred šestimi leti na C oddelku, sestre Ok, razen ena je bila malo bolj sitna, drugič pa sem bila na B oddelku, osebje super. Mislim pa, da je povsod kakšna oseba ali pa stvar, ki bi nas lahko zmotila in nam ne bila všeč. Bi šla še rodit v Lj, ampak sva se z možem odločila, da ne bomo več rojevali (zarečen kruh pa to,..).

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lj. porodnišnica
13.3.2007 20:14:10   
Sandra*
Rodila sem v Ljubljani, čeprav mi je Kranj bliže, v drugo, ne vem sicer kdaj, bom šla ponovno v lj.

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lj. porodnišnica
13.3.2007 23:17:17   
rozi81
Lj porodnišnica - super izkušnja, odlične sestre in definitivno bi šla ali pa mogoče bom še kdaj šla spet tja rodit!

lps

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lj. porodnišnica
14.3.2007 19:31:45   
Anonimen
Pred 10. meseci sem rodila v Lj., bila na oddelku C, nimam nobenih pripomb, večina je bila prijaznih in strokovnih, kakšen tečen pa se vedno najde povsod, neglede na bolnišnico. Pomagali so mi v vsemu, za kar sem jih prosila. Jih grem znova pogledat, samo vprašanje kdaj user posted image

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lj. porodnišnica
14.3.2007 20:37:59   
sazi
bila sem na oddelku C. Bivanje tam mi je požrlo precej živcev, ampak bolj zato, ker sva imela z malim oba veliko težav in bila tam 9 dni. Naslednjič imam namen spet roditi v LJ. Nisem komplikator in ne želim neke hude organizacije, ki se lahko potem podre, pa še sinko in mož bi se potem morala ne vem kam vozit na obiske (kar bo zelo pomembno, če bom spet imela težave in bom dlje notri).
Pa še zavest, da se vse kar je zakompliciranega itak vedno rešuje v LJ, sem raje kar tu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lj. porodnišnica
15.3.2007 13:34:53   
janja
Jaz grem definitivno nazaj v LJ. Prvič sem bila zelo zadovoljna, sestre prijazne in na razpolago. Sicer pa je tako, odvisno kakšen karakter si in na koga naletiš. Jaz sem imela težak porod, a pozitivne izkušnje.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lj. porodnišnica
16.3.2007 10:27:36   
Tekica
Ja, seveda, definitivno v LJ. Bila sem na oddelku D in sem bila zadovoljna.

_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lj. porodnišnica
19.3.2007 20:22:33   
Anonimen
Jaz sem bila čisto zadovoljna v LJ, ko sem rabila pomoč, sem jo dobila. No, drugič pa ne grem več v LJ, kar ne živimo več tam in je predaleč.

(odgovor članu Tekica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lj. porodnišnica
23.3.2007 21:52:40   
Naja30
Ne živim več v Lj, ampak tudi naslednjič bom šla tja rodit. Sem bila na C oddelku in je bilo ok. Veliko sem prebrala o ljubljanski porodnišnici na raznih forumih. Strah me je bilo, kako bo in kako so vsi neprijazni itd. Pa sem se pač obnašala normalno, bila prijazna in sem tudi dobila takšen odziv. Če pa je že katera od sester kazala svojo slabo voljo, pa sem si mislila, da bom itak po 3h dneh šla in bo vse za mano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lj. porodnišnica
8.4.2007 21:21:32   
TONČI.
Rodila v Lj. . Bljižje Kr, ampak ne hvala. Naslednjič zopet Lj. . Bila sem pa v B oddelku. Sestre, ja kakor kakšna.

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lj. porodnišnica
10.4.2007 21:54:07   
glista
Živ,

rodila sem v LJ, bila sem na D oddelku in lahko samo pohvalim vse od sester, tehnikov (bratcevuser posted image user posted image ) do čistilk. Super je bilo. Tudi hrana mi je bila zelo dobra - imela sem pa vseskozi dieto, ker sem diabetik.
Do KR porodnišnice imam cca 200 m, pa ne bi šla nikoli tja rodit - bi raje rodila sama doma.  Zaradi diabetesa sem imela v šestem mesecu nosečnosti komplikacije, pa so hoteli, da rodim. Sem dobesedno ušla od tam in k svoji G, da so potem zdravili mene, ne pa zahtevali, da predčasno rodim otročka, ki se mu je povsem dobro godilo. Samo jaz sem bila čisto narobe.
Lep pozdrav,
Pija.


(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lj. porodnišnica
24.5.2007 13:38:07   
Ajvy
Mene samo zanima, če mi lahko lepo prosim iz izkušenj odgovorite, če res tako težijo oz. se delajo norca. če nisi spodaj pobrit?? Slišala sem že ene par krepkih na ta račun, pa me samo zanimajo vaše izkušnje.. lepo prosim..

(odgovor članu glista)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lj. porodnišnica
24.5.2007 13:51:07   
Mehičanka
Glede britja...A to misliš, če ne prideš že pobrit al kako? Mene je tam pobril porodničar in nič kompliciral. Prav prijazen je bil...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lj. porodnišnica
24.5.2007 17:37:31   
happy mam
Sem sicer iz MS, pa sem rodila v LJUBLJANI in bi še enkrat!

_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lj. porodnišnica
24.5.2007 20:21:45   
Anonimen
prvič v Lj, oddelka se ne sponmin, mislim da je bi A, vse super, zadovoljni!

Sedaj načelno še enkrat v LJ, razen če ne bo kaj nepredvidljivega user posted image  (če ne bom na kakšni službeni poti ali dopustu, pa bo treba hitro...)

(odgovor članu happy mam)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lj. porodnišnica
24.5.2007 22:55:58   
Ajvy
Ja glede tega, da ne prideš pobrit.. jst upam, da ne bojo, ker jst tega ponavadi ne počnem ( vse se mi takoj vname in potem sem kakor kavboj), in tudi tik pred porodom najbrž ne bom- sem pa slišala, da majo take pikre izjave za tiste , ki so ne pobrite 

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lj. porodnišnica
25.5.2007 10:26:31   
TONČI.
Nobenih izjav nebi smeli dajati. Meni niso nič rekli, pa tud nisem bila čist pobrita. Kaj jih pa briga, ene si brijemo, ene pa ne. Samo to je, da te ne pobrijejo povsod. Ampak samo tam, kjer lahko pride do okužb oz. zaradi šivanja.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lj. porodnišnica
25.5.2007 13:07:29   
Ajvy
Hvala za pomiritev..  user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lj. porodnišnica
26.5.2007 23:47:50   
***pika***
Ne, nič se ne delajo norca. Meni je rekla: No, zdaj bova pa malo frizurco naredili user posted image  Skratka, po moje jim je prav vseeno - saj na dan vidijo ful riti - takih in drugačnih.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?