|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubezen, ki je ne delim....
3.5.2006 16:53:10   
Anonimen
nima vrednosti.

Oziroma cela misel: "Ljubezen, ki je ne delite, nima vrednosti. "

Ob tej misli sem se zamislila user posted image
Ko sem jo prvič prebrala kot da mi hoče nekaj povedati.
1.To nekaj je to da moja ljubezen do prijatelja nima vrednosti, ker je ne delim z njim. user posted image  Rada bi stala ob njem, slonela na njegovi rami,...

2. Da to ni samo ljubezen do partnerja oz.prijatelja, da je to tudi ljubezen do vse okolice, narave,... Prave vrednosti ljubezni se zavemo zunaj, v naravi, v okolici,...

Kaj za vas pomeni pojem deliti ljubezen? user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubezen, ki je ne delim....
3.5.2006 17:02:10   
baguSka
Jah to je res zlo posplošen pojem. Zame recimo ljubezen resnično ni vredna, ko je ne delim z drugimi. To se zgodi za moje pojme v primeru, ko je človek zaprt sam vase in je nedostopen do ljudi in okolice nasploh. Ne daje in ne sprejema. Takrat ljubezen nima pomena in ni nič vredna. Ko jo deliš z drugimi in z okolico, takrat si ljubiš in si ljubljen.. To je zame deliti ljubezen z drugimi in takrat ima ta ljubezen neko vrednost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubezen, ki je ne delim....
3.5.2006 18:21:23   
dory
Mene je zivljenje izucilo zato ne delim ljubezni kar tako...imam ozek seznam tistih, katerim bi dala vse in za katere bi naredila vse....in to je to...pa se zaradi ne pocutim,da bi bla omejena ali da kaj ne bi imelo vrednosti...sicer sem pa tok bizi z vsem skupej,da nimam niti cajt razmisljat kaj nej s tisto ljubeznijo,ki je ne delim...moje zivljenje ni vec filozofija in analiza, ampak vse prej kot to...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubezen, ki je ne delim....
3.5.2006 20:49:33   
Vesna
zakaj eni iščejo in tuhatjo in mislijo,da imaj preproste stvari tako gloooooboke korenine.zakaj komplicirat s to ljubeznijo toliko,kakšna je prava,v kakšni obliki,kako zavita,kako zamotana,kako izpeljana?
za vsakega je drugačna,vsak jo po svoje doživlja in tako je prav,začne se pa pri sebi.
aja pa še odgovor.zame pomeni deliti ljubezen,deliti sebe,svojo dobro voljo,pozitivno energijo,do vseh ne samo do partnerja.


< Sporočilo je popravil Vesna -- 3.5.2006 20:51:18 >

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubezen, ki je ne delim....
3.5.2006 21:02:06   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Kaj za vas pomeni pojem deliti ljubezen? user posted image




Jaz ljubezni de delim, jaz jo dajem in sprejemam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubezen, ki je ne delim....
3.5.2006 22:17:56   
mojamura
če nimaš rad sebe ne moreš imeti rad druge
...menim da besedna zveza 'deliti ljubezen'' pomeni, biti sposoben na dajanje in sprejemanje-nesebično.
šele v tem stadiju lahko resnično ljubimo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?