|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubimci
7.1.2009 18:59:18   
ZARA
Kaj mislite, zakaj ljudje iščejo ljubimce ali ljubimke? Kaj jih pripravi do tega, da postavijo na kocko vse kar imajo in si najdejo nadomestilo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubimci
7.1.2009 19:16:37   
muki1
A te Bog skuša, ljuba duša?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubimci
7.1.2009 19:18:03   
Camila
Taka družba, nezadovoljstvo v sexualnem življenju, pritiski, naveličenost...

Najbolj žalostno je pa to, da tisti, ki imajo ljubimke/ljubimce tega si ne priznajo, ker za nič na svetu, ne bi šli proč od družine...

To je popestritev v njihovem bednem življenju...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubimci
7.1.2009 19:21:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
A te Bog skuša, ljuba duša?
Ne, ampak me resno zanima. V končni fazi je to lahko tudi iz neke stiske. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubimci
7.1.2009 19:24:17   
uršika***
Adrenalin?????????????

Ej, nebi vedela, če se mi kdaj tolk poslabša, pa sporočim, zakaj se je šlouser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubimci
7.1.2009 19:25:51   
Anonimen
Jaz mislim, da je odločitev za ljubimka/ke več stvari;
- želja po pustolovščini, igračkanje s čustvi drugih oseb
- iskanje ljubezni
- iskanje potrditve
- želja po spolnosti, če jo doma ni ali ne zadostuje
- spontano spoznanje nekoga, ki ti je všeč in te obnori
- nespoštovanje družinskih vrednot
- ko ima človek doma dovolj, sitna mož/žena, otroci, kup skrbi, pa srečaš osebo, ki te začasno popelje nekam sposlušanjem in še s čim drugim...
- maščevanje partnerju
- nekateri so pa itak skozi neresni in nezreli
- nekateri radi sedijo na dveh stolčkih
Menim, da tisti, ki dobi ljubimca/ljubimko se sploh ne zaveda, do česa lahko varanje posledično pripelje. Ko pa pride do tega, pa je večinoma prepozno in tudi grozno.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubimci
7.1.2009 19:28:27   
Felicita
pomoje v večini primerov nezadovoljstvo s seksom in/ali kriza v odnosu (naveličanost, rutina,...).
potem maš pa še izgubo kontrole zaradi pijače, izziv, preveč preživetega časa z osebo (ponavad kaki sodelovci),... razlogov je milijon in še več.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljubimci
7.1.2009 20:23:42   
NevenkaP
Ni nujno, da se nekdo odloči za to. Pač tako pride. Kemija.
Nikoli ne reci nikoli, pa popestritev bednega življenja itd... Seveda je pa ogromno takih, ki dejansko iščejo avanture iz dolgega časa in za popestritev.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ljubimci
7.1.2009 20:40:47   
piule
živemu človeku se lahko vse zgodi,še najbol tisto kar si najman misliš..jaz pa poznam toliko primirov ko eden v paru vara,da skoraj da težko verjamem da obstaja celoživljenska zveza in zvestoba.sam na koncu sa pa vsi-vse,svetniki  delajo...največkrat varaš da dobiš neko samopotrditev in zaradi rutinskega partnerskrga odnosa,ki se ga z časom naveličaš,tako si pričaraš popestritev

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ljubimci
7.1.2009 21:19:54   
tweed
Varajo slabiči, ki ne znajo ali nočejo komunicirat s partnerjem/-ko, radi bi mu/ji povedali, da jih ne ljubijo več (če so jih sploh kdaj), da so se naveličali itd., ne znajo pa tega povedat z besedami oziroma ne želijo tega reševat...
Varajo ljudje, ki so doživeli razočaranje v zvezi, v kateri so...
Varajo ljudje, ki so prepričani, da monogamna zveza pač ni za njih...
Varajo ljudje, ki jim dol visi za čustva drugih oseb...
Varajo ljudje...

Pred kratkim je ena izmed uporabnic napisala, da se vedno najde razlog, pa četudi je čisto banalen ali čisto mimo, ki "opravičuje" to dejanje... Opravičuje ga sicer ne, daje pa boljšo sliko, zakaj... 

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ljubimci
7.1.2009 21:42:19   
muška
Bežanje od domačih problemov bi jaz rekla.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ljubimci
7.1.2009 21:55:53   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kaj mislite, zakaj ljudje iščejo ljubimce ali ljubimke? Kaj jih pripravi do tega, da postavijo na kocko vse kar imajo in si najdejo nadomestilo?



Nimam pojma, ne poznam nikogar ki dobesedno išče. Kak pa to zgleda? A po netu misliš?

Kaj pa vem, naj vsak dela kaj hoče in s kom hoče.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ljubimci
8.1.2009 6:54:50   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
Varajo slabiči, ki ne znajo ali nočejo komunicirat s partnerjem/-ko, radi bi mu/ji povedali, da jih ne ljubijo več (če so jih sploh kdaj), da so se naveličali itd., ne znajo pa tega povedat z besedami oziroma ne želijo tega reševat...
Varajo ljudje, ki jim dol visi za čustva drugih oseb...
Varajo ljudje...

se strinjam. zadnjemu varajo ljudje pa dodajam: zato k majo preveč časa in ga namesto da uporabijo za partnerja, uporabijo za ljubimce.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ljubimci
8.1.2009 7:54:27   
naivka
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Varajo slabiči, ki ne znajo ali nočejo komunicirat s partnerjem/-ko, radi bi mu/ji povedali, da jih ne ljubijo več (če so jih sploh kdaj), da so se naveličali itd., ne znajo pa tega povedat z besedami oziroma ne želijo tega reševat...
Varajo ljudje, ki so doživeli razočaranje v zvezi, v kateri so...
Varajo ljudje, ki so prepričani, da monogamna zveza pač ni za njih...
Varajo ljudje, ki jim dol visi za čustva drugih oseb...
Varajo ljudje...

Pred kratkim je ena izmed uporabnic napisala, da se vedno najde razlog, pa četudi je čisto banalen ali čisto mimo, ki "opravičuje" to dejanje... Opravičuje ga sicer ne, daje pa boljšo sliko, zakaj... 


KER NE LJUBIJO.
KER NE SPOŠTUJEJO.
KER NE CENIJO.
NE PARTNERJA,
NE LJUBICE/MCA
NE SEBE.


(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ljubimci
8.1.2009 8:03:02   
naivka
KDOR IŠČE, TA NAJDE. KEMIJO, ŽELJO...
SAMO OD SEBE SE NIČ NE ZGODI.
ZA VSE JE POTREBNA ODLOČITEV.

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ljubimci
8.1.2009 8:19:45   
cupacups
ne varam , ne odobravam varanja...

lahko pa povem da...je velik razlogov zakaj do tega pride
včasih te sam partner do tega pripelje....ne bom rekla da je partner kriv, ampak ce se z nekom ne da pogovorit, in ce ti noce dajati tisto kar rabis, bos sel to iskat drugam, pa naj si se tako postena oseba...

poznam prijateljico in prijatelja....sta bila par 7 let...za njo jo je zacel varati brez razloga....za njega pa je bilo takole...od tebe sem hotel malo vec zivljenja, pa si se se bolj umirila...od tebe sem hotel malo razvedrila pa si postala se bolj zategnjena...od tebe sem zelel da dobro izgledas pa si se zacela oblacit v crno, sivo, belo....nic barvastega...(ona 25 let..on 31 let)...pa ji je vse povedal, ampak zenski vcasih ni dovolj da ji moski pove, mora dojeti na res najgrsi nacin....zdaj pa se obnasa 19 letnici primerno ....v vseh pogledih.

nevem kaj cloveka pripelje do tega da na kocko postavi vse...al pa preprosto zeli nazaj svoje zivljenje kot ga je nekoc imel.

Res je da se clovek po letih zakona preneha truditi za ljubezen in pozornost svojega partnerja, ker je to ze samoumeuno da to spada v zakon...dalec stran od tega
Vsak bi se moral do konca svojih dni truditi da v oceh partnerja ostane tisto v kar se je zaljubil, pa ceprav samo kancek tega, vsak bi se moral truditi usreciti svojega partnerja vsak dan, pa saj za sreco ni potrebno veliko....ampak zalostno da tisto malo ne vidimo pred seboj.
zato se nekateri zacnejo igrat in na kocko postavijo vse, s tem bodo definitivno pritegnili partnerjevo pozornost :) kajne?
nekateri odpuscajo...ker se zavedajo da so delno sami krivi za to...ne ravno krivi so pa cloveka pripeljali do tega...tudi moja prijateljica je sedaj rekla da prizna da je bila obupna in da je ne cudi da je do tega prislo, pa ceprav se je predala cela, ljubila in dala vse od sebe...ni pa prisluhnila.

vsak zna osreciti cloveka na pravi nacin, samo vprasanje je, ali se mu da...koliko mu partner pomeni...
jaz se trudim vsak dan, da svojega nasmejem, ugodim v majhnih zeljicah...pa je zadovoljen...poslusam , pa ceprav vcasih bedarije,,...ampak kaj cem zato sem tukaj :)..kdo pa ga bo drug poslusal? neka druga? user posted image
ga bom kar jaz user posted image


(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ljubimci
8.1.2009 8:33:29   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Ni nujno, da se nekdo odloči za to. Pač tako pride. Kemija.
Nikoli ne reci nikoli, pa popestritev bednega življenja itd... Seveda je pa ogromno takih, ki dejansko iščejo avanture iz dolgega časa in za popestritev.


se popolnoma strinjam 

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.1.2009 8:44:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ljubimci
8.1.2009 8:52:54   
Lalica1
ZARA, draga moja: Kaj ti je tega vprašanja treba bilo?????

Sedaj se bomo spet oglašali zagovorniki enega življenjskega dejstva in zagovorniki druge teorije...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ljubimci
8.1.2009 9:16:24   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: cupacups
poznam prijateljico in prijatelja....sta bila par 7 let...za njo jo je zacel varati brez razloga....za njega pa je bilo takole...od tebe sem hotel malo vec zivljenja, pa si se se bolj umirila...od tebe sem hotel malo razvedrila pa si postala se bolj zategnjena...od tebe sem zelel da dobro izgledas pa si se zacela oblacit v crno, sivo, belo....nic barvastega...(ona 25 let..on 31 let)...pa ji je vse povedal, ampak zenski vcasih ni dovolj da ji moski pove, mora dojeti na res najgrsi nacin....zdaj pa se obnasa 19 letnici primerno ....v vseh pogledih

Še vedno mu ne dam za prav. namesto da se je trudil okoli svoje ženske, je raje nategoval drugo... prosim lepo. nisem kriva če me vara in on ne če se jaz natikam drugemu

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ljubimci
8.1.2009 9:33:49   
Kepica83
Hm no da vam jaz povem zakaj sem jaz varala. Ampak takrat ko smo še bli zeleni za uhami. Vsekakor takratnega fanta nisem pol tako ljubila kot ljubim sedaj mojega. Ampak jaz vem zakaj sem večinoma varala. On je bil tak tip človeka s katerim se ni dalo pogovarjat. In to je mene zeelooo mučilo. In varala sem ga samo iz tega razloga, da grem z "prijateljem" na pijačo, v kino, kakšen poljub na ustnice kakšen sms za lahko noč in dobro juutro, samo zato da nebi mislila na takratnega fanta in se sekirala. Ker on je bil tak da če mu kaj ni odgovarjalo se tudi po več dni ni javil. Ni odgovarjal na klice, na smse itd. Jaz pa sem se tak zamotla. Nisem pa ga varala z vsakim. Varala sem ga samo z določeno osebo, katera je meni nekoč bila zelo pri srcu oz. še mi je ves čas bila. Takrat sem še bila nezrela in se nisem vedla soočat z tovrstnimi problemi. Predvsem pa nisem vedla biti sama in tega sem se bala. No sedaj je popolnoma druga pesem. Sedaj ljubim z vsem srcem in mi kaj takega sploh ne pade ne pamet. Držim se tega: ne delaj partnerju tega kar nočeš da bi on storil tebi. Pa tudi sama vem biti in to je zelo pomembno. Sem pa takrat verjetno tudi potrebovala kakšno potrditev sama sebi. Ampak takrat je bilo še samo vprašanje časa kako dolgo še boma skupaj. In zato sem ga kmalu za tem poslala rakom žvižgat. Pa ne zaradi ljubimca, sploh ne. Ampak zato ker sem vidla da ta zveza nima prihodnosti. Pa tudi z ljubimcem sem takrat vse prekinla.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ljubimci
8.1.2009 9:45:14   
Anonimen
Zato ker majo prepolne riti vsega.....sam oni bi pa še več.....
Zato ker nimajo jajc priznat da niso srečni v vezi.
Zato ker jim dol visi za partnerja.
Zato ker ne znajo drugač problemov reševat.
Zato ker nimajo samospoštovanja.
Zato ker pač ne znajo sami sebe nadzorovat, ker so jim njihove potrebe najpomembnejše na svetu, ker mislijo da se vse okol njih vrti.

TO so eni od razlogov v moji glavi.
In ja....zame so vsi k varajo reve.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ljubimci
8.1.2009 9:50:51   
Lalica1
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ljubimci
8.1.2009 10:03:10   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Zato ker majo prepolne riti vsega.....sam oni bi pa še več.....
Zato ker nimajo samospoštovanja.
In ja....zame so vsi k varajo reve.

se strinjam z napisanim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ljubimci
8.1.2009 11:07:37   
tina a
Zanimiva tema, še bolj zanimivi odgovori.

Čist taprave opredelitve zakaj sem varala, ko sem to naredila ne morem dati. Dejstvo pa je, da med mano in bivšim možem zadeve niso špilale. In da sem bila zanj samo vreča za izpraznjenje - takrat ko je on to hotu, kadar je on to hotu in kakor je on to hotu. In izgubila sem vso samozavest, samopodobo ... sebe.

Ko sem spoznala zdajšnjega se med nama ni nič posebnega zgodilo. Najprej sva bila samo kolega, nato prijatelja ... in čez čas ljubimca. Pri njemu sem dobila (in še vedno dobivam) vse tisto kar sem pri partnerju pogrešala in iskala.

Ni izgovora, prav tako ni razlage. Določene osebe varajo zaradi adrenalina in ega, določene pa zato, da jih ima nekdo rad.

Nisem zagovornik varanja, kljub temu da sem to naredila. Prav tako si ne želim še kdaj doživeti podobno izkušnjo saj smo bili v tej zgodbi prizadeti vsi vpleteni.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?