|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubo in Ani...
15.11.2008 22:29:09   
zima07
Ojla, punce!

Zadnjič sem v knjižnici na polici novitet odkrila full fajn knjigo, pravzaprav vodnik po Ljubljani, pisan posebej za starše in njihove otroke...full fino je, da piše, za koga so določene znamenitosti primerne, koliko stane ogled kakšne znamenitosti, celo koordinate za navigacijo so pisane zraven...v knjigi so pa namesto fotografij ilustracije, ki so jih risali otroci... Katera pozna to knjigo??

Aja...Na njihovi internetni strani sem pa našla povezavo, na kateri lahko najdete vse kulturne dogodke primerne za majhne otroke, ki se bodo odvijali v naslednjih dveh dneh...Noro....user posted image user posted image

LJUBOINANI


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubo in Ani...
15.11.2008 23:07:18   
kaya2007
lepo user posted image  zdaj morajo samo še organizirat kakšno prireditev več za otroke in jim namenit še kakšen drug prostor razen šoping centrov, za preživljanje deževnih dni.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubo in Ani...
15.11.2008 23:42:31   
zima07
No, saj je kar nekaj dogodkov...

Jutri...KLIK

user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubo in Ani...
22.11.2008 22:28:40   
naja74
Super knjiga. Sem jo naročila. Brez težav. Priporočam.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubo in Ani...
23.11.2008 10:03:43   
Lianna
Jaz pa knjige ne pirporočam. Meni se ne zdi dobra. Sem jo že nekaj časa nazaj prebrala in je kar nekaj zadev, ki me moti.

(odgovor članu naja74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubo in Ani...
23.11.2008 18:16:15   
zima07
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Jaz pa knjige ne pirporočam. Meni se ne zdi dobra. Sem jo že nekaj časa nazaj prebrala in je kar nekaj zadev, ki me moti.


Naprimer?...user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubo in Ani...
23.11.2008 19:05:14   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: zima07

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Jaz pa knjige ne pirporočam. Meni se ne zdi dobra. Sem jo že nekaj časa nazaj prebrala in je kar nekaj zadev, ki me moti.


Naprimer?...user posted image



Na žalost nimam knjige pri sebi, da bi ti napisala konkretne primere. Nas je pa kar nekaj bralo to knjigo in nam ni bila ok.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljubo in Ani...
23.11.2008 21:05:56   
zima07
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: zima07

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Jaz pa knjige ne pirporočam. Meni se ne zdi dobra. Sem jo že nekaj časa nazaj prebrala in je kar nekaj zadev, ki me moti.


Naprimer?...user posted image



Na žalost nimam knjige pri sebi, da bi ti napisala konkretne primere. Nas je pa kar nekaj bralo to knjigo in nam ni bila ok.


Jaz sem jo sicer šele dobila, ampak moram reči, da se (zaenkrat) ne strinjamuser posted image ...Full mi je všeč koncept, način in vsebina...se mi zdi, da je zelo uporabno...Ne vem,  že celo življenje živim v Ljubljani, pa sem marsikatero stvar prvič slišala (prebrala)...

Kaj več bom poročala, ko jo celo predelam user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?