|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ločevalna dieta
19.2.2008 14:25:33   
Sergia
Se mi katera pridruži pri ločevalni dieti? Začnem 01.03.!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ločevalna dieta
19.2.2008 15:09:32   
mayy
Pridruži se nam na bomo zmogle, bomo ja. Tam hujšamo tudi po ločevalni dieti.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ločevalna dieta
19.2.2008 15:38:25   
Anonimen
Jaz sem ravno včeraj začela.user posted image

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ločevalna dieta
20.2.2008 6:13:39   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: Sergia

Se mi katera pridruži pri ločevalni dieti? Začnem 01.03.!


user posted image user posted image user posted image Tudi sama hujšam po ločevalni. Pričela sem 02.02. Torej "laufam" mesec pred tvojim začetkom.
Korajžno!
Meni se je splošno počutje bistveno popravilo in tudi kak kg sem že dala dol (po občutku) kajti tehtala se še nisem. Čakam na vodni dan.user posted image user posted image user posted image


___________________________________
Začetek 02.02.
začetni kg: 75
željena teža ob koncu: 60
Ponosna sem ker ne grešim.......

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ločevalna dieta
20.2.2008 14:06:46   
Peteršilj
kak si sledijo dnevi pri ločevalni dieti?

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ločevalna dieta
20.2.2008 15:18:49   
lonja
Helou,

tudi sama sem od 01.02. na ločevalni, zgubila do sedaj 3,5 kg, danes imam sadni dan, se pa že danes veselim meseka jutri.

Dnevi pri ločevalni pa so naslednji: beljakovine, škrob, OH in sadje. In potem 7 krogov in 29 dan je vodni dan...

Obilo sreče!user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ločevalna dieta
20.2.2008 18:27:24   
Natyy
Lonja - čestitam, si dan pred mano. Jaz pa imam jutru sadni dan. Danes na OH dan pa me čaka še tortica njam.

Kot je napisala Lonja

  1. Beljakovinski dan
  2. škrob
  3. Oglikovi hidrati
  4. Sadni dan

29 dan je vodni nato se vse ponovi. V 90 dneh pridejo tako trije vodni dnevi.



(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ločevalna dieta
21.2.2008 8:24:44   
Peteršilj
jaz sem včeraj začela, zdaj pa me zanima ali lahko jem juhe pri kosilu in pa solate ?

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ločevalna dieta
21.2.2008 9:18:49   
Natyy
Juhe pri ločevalni dieti so priporočljive. V knjigi 90 dnevna ločevalna dieta je predpisano, da bi naj po kosilu popil 3 dcl čiste juhe. Pri B dnevu je to lahko goveja, lahko je piščančja ali zelenjavna. Na Š in OH dan pa naj bi bila zelenjavna  - lahko skuhaš argo kocko vendar tisto z zelenjavo. Juhe naj bi se jedle (beri pile) na koncu zato, ker so težje prebavljive. Sama sicer po juhi le redkokdaj posegam ker nimam želje.

Solata je zelenjava in jo lahko ješ vsak dan ( paradižnik, radič, zelje, zelena solata. paprika ...) Ne smeš pa si delat solate iz krompirja, fižola, graha in koruze -  to je škrob in se lahko je na ŠKROBNI dan)

In pa čestitam ti, vstrajaj in rezultat ne bo izostal.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ločevalna dieta
21.2.2008 9:33:54   
lonja
Natyy, je ful zanimivo, ker sva si glede hujšanja zadali popolnoma enake cilje, čeprav vem, da bo to zelo težko dosegljivo. Bi bila sreča, če bi do 65 kg spravila.

Sem šla včeraj kr spat, pri sadnem dnevu ratam zvečer grozljivo lačna. Upam, da se ti danes držiš...

Lep dan in veliko uspeha. Kolk si šla pa do zdej dol, če ni skrivnost?

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ločevalna dieta
21.2.2008 10:06:40   
mayy
Pridružita se nama na Bomo zmogle, bomo ja. Tam nas je veliko.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ločevalna dieta
21.2.2008 11:51:24   
Natyy
Lonja moj najljubši dan je sadni dan, tako, da se mi ga sploh ni teško držat. Nobene preterane lakote ne čutim. Si pa vsak sadni dan pripravim nekaj toplega (čežana, kompot), tako, da me ne zebe obenem me pa še nasiti. Aja Čežane in kompote pripravljem brez sladkorja.

Do sedaj se še nisem tehtala, saj sem sama sebi obljubila, da se do jutra po svojem prvem vodnem dnevu ne bom. In pri tem vztrajam. Sem pa shujšala, kar opazim po oblačilah, kajti prej mi je bilo vse na tesno, sedaj mi pa že kakšna stvar malo laufa. Danes sem oblekla hlače, ki jih od decembra nisem mogla zapret. Torej gratuje mi. Bom pa javila v začetku marca koliko sem oklestila svojo postavo

Cilj je po ločevalni kar realen. V knjigi sem prebrala, da lahko shujšaš od 18 - 25 kg, odvisno od tega koliko odvečnih kg imaš in pa od tega kako striktno se držiš diete.
Sama sem do sebe zelo stroga. Jem le tisto kar na kak določen dan smem. Popolnoma sem črtala z jedilnika tudi kruh, tako, da ga niti tam, kjer bi ga lahko, ne jem. Edino testo, ki ga konzumiram je na OH dan, to je zelenjavna pizza in biskvit v sladici zvečer.

Mayy, tudi na "Bomo zmogle, bomo ja" se tu pa tam, odkar sem pričela z ločevalno oglašam.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ločevalna dieta
25.2.2008 21:47:35   
mojca75
Evo mene tudi zraven! Jaz tudi 1.3 začnem. Sem enkrat že lepo shujšala, pol pa pojma nimam zakaj pustila vse iz se zredila nazaj, Oz pojedla sem vse kar je pustila moja sedaj skoraj že dveletna hšerka.

Nič jaz prvega marca začnem, se vam pa javim tudi na "bomo zmogle, bomo ja"

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ločevalna dieta
26.2.2008 18:56:38   
Peteršilj
tak sem bla včasih jaz, da sem pojedla vse za deco, samo, da se ne bi vstran metalo. Pa sem ratala prava pujčika.
Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image , Mojca 75 zate. Uspelo ti bo, user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ločevalna dieta
27.2.2008 6:59:19   
Natyy
Evo mene tudi zraven! Jaz tudi 1.3 začnem. Sem enkrat že lepo shujšala, pol pa pojma nimam zakaj pustila vse iz se zredila nazaj, Oz pojedla sem vse kar je pustila moja sedaj skoraj že dveletna hšerka.



Tudi meni se je zdela potrata, da bi hrano metala proč. Zato sem jo konzumirala v sebe. Skuhala sem pa vedno malo več, da nebi zmanjkalo. Sedaj kuham drugače. Manj, a se kljub temu nihče ne pritužuje, da gre lačen od mize.
Poleg tega, da kuham manj kuham predvsem več zelenjave in zdrave hrane. Sladice (po nedeljskem kosilu so pri nas obvezne) so pripravljene iz pretežno sadja. KO bi pred leti vedela kaj vse se da pripravit iz sadja in zelenjave bi bila moja celostna podoba drugačna.

Vendar na napakah se učimo.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ločevalna dieta
28.2.2008 23:50:27   
Anonimen
Punce tudi jaz sem za dieto 1.3. Mislim da bo šlo.

Koliko kg pa imaste namen shujšat?

Meni je najljubši sadni dan.




---------------------------------------------------

28.6.07 smo dobili malega sončka


< Sporočilo je popravil Mikena08 -- 28.2.2008 23:51:09 >

(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ločevalna dieta
29.2.2008 12:03:32   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: Mikena08

Punce tudi jaz sem za dieto 1.3. Mislim da bo šlo.

Koliko kg pa imaste namen shujšat?

Meni je najljubši sadni dan.

---------------------------------------------------

28.6.07 smo dobili malega sončka



želim si biti lažja za 15 kg. Vendar sem se s težo nahala obremenjevat. Če bo šlo bo drugače pa kak kg manj. 
Tudi moj najljubši dan je sadni. Prav danes konzumiram sadja, jutri pa bom prestajala svoj prvi vodni dan.
Ločevalna dieta postaja del mojega življenja, brez obremenitev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ločevalna dieta
29.2.2008 12:40:54   
Anonimen
želim si biti lažja za 15 kg. Vendar sem se s težo nahala obremenjevat. Če bo šlo bo drugače pa kak kg manj.
Tudi moj najljubši dan je sadni. Prav danes konzumiram sadja, jutri pa bom prestajala svoj prvi vodni dan.
Ločevalna dieta postaja del mojega življenja, brez obremenitev.


Sva si pa zelo podobne:
jaz imam  tudi 75 kg in rada prišla do mojih 60 kg, ki sem jih vedno imela. Ločevalno dieto sem že delala 2 leti nazaj in sem shujšala 10 kg. Nosečnost mi je pridobila nazaj kg in zdaj upam da bom, ne upam mislim da bom dosegla cilj.

(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ločevalna dieta
1.3.2008 8:30:32   
caillou
Ja, jaz tudi danes začnem. Greeeeeeeeeeeeeemooooooooo.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ločevalna dieta
1.3.2008 8:32:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ja, jaz tudi danes začnem. Greeeeeeeeeeeeeemooooooooo.

Oooo, kajla. Greš jovo na novo?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ločevalna dieta
1.3.2008 8:50:44   
caillou
Kako jovo na novo ? Samo enkrat sem probala, pa že tretji dan obupalauser posted image . Sedaj sem kar odločena.

Aja. Nisem neka težkokategornica, pa bi vseeno rada izbugila nekaj kilogramov.



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ločevalna dieta
1.3.2008 13:40:28   
mojca75
Evo mene tudi. danes štartamo!
A bi si odprle novo temo? ne vem, ločevalna 1.3, da se najdemo vsak dan in da se ne mešamo z unimi ki že dolgo furajo?

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ločevalna dieta
1.3.2008 16:08:07   
caillou
Pa ne vem no, mislim da nima smisla. Se poiščemo pod tole temo, pa je.



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ločevalna dieta
1.3.2008 16:19:06   
Anonimen
Ola,
jaz sem tudi danes začela. user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ločevalna dieta
1.3.2008 20:17:56   
caillou
In kako se počutite po beljakovinskem dnevu ? Jaz fantastično.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?