|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day9
15.9.2005 9:14:54   
soncece24
Dobro jutro, lune moje.

Najprej statistike-rezulatati prvega tedna:

eva1: -4kg
mojchka: -2,5kg
Bobek05: -2,5kg
srček: -2,2kg
afnapika: -2kg
Baby Angel: -2kg
ma&he: -1kg
soncece24: -1kg

tak, to je to, rezultati naše pridnosti.

danes pa z mesekom novim bojem na proti. Jaz mam namen jest pleskavico, zeleno solato, kos kruga in na koncu malo župce, zvečer pa pol manj in brez juhce. Za zajtrk je bilo pa eno jabolko.

Bodite pridne!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune-day9
15.9.2005 10:09:57   
afnapika
soncece... pohvaljena

jaz pa grem zdajle grešit.... kavico z mlekom ... greva s pupiko v knjižnico in si malo privoščit   

Drugače bo pa danes pečen oslič, mogoče blitva, pa solata in juha. Tisti kruh mi kar ne potegne

Za večerjo pa spet oslič, pa mogoče solatka

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune-day9
15.9.2005 10:18:01   
eva1
Ma smo bile pridne-vsem je šlo dol

Pri meni bo danes za zajtrk banana, potem itak sledi kavica z mlekom, za kosilo bo vrjetno repa in popečen piščančji file...za večerjo pa kar ostane od kosila...

Vrjetno se bom tut mal pregrešila s kašnim jogurtom za malico, ker že res pogrešam mlečne izdelke...pa sej danes se mi zdi da jih lahko jemo a ne??


No lep dan!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune-day9
15.9.2005 12:02:47   
soncece24
Danes mlekec in jogutr nista greh!! Eva, ti si kr privošči jogurt za malico, jaz si ga bom verjetno tudi, ker se mi ful lušta.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune-day9
15.9.2005 14:13:16   
mojchka
Tudi jaz si ga bom za pop. malico. Komaj čakam, ga res zelo pogrešam.
Za kosilo sem pa veliko skledo radiča z jajčki.

(sva bila prej z Lukom na cepljenju in sva zdaj malo tečna, pa grozno si želim kaj nezdravega pojest... uf!!!)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
15.9.2005 15:38:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune-day9
15.9.2005 16:22:54   
bobek05
Eva1, kako ti je uspelo v 1 tednu spravit dol 4 KG???? Kaj tudi telovadiš??? Jaz bi tudi pa (še) ne morem

Bravo vsem!! To je pa lepa motivacija za dalje

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lune-day9
15.9.2005 16:25:53   
bobek05
Baby angel meni so pa punce rekle, da ne smem jesti skupaj mesa in sira - ker sem spraševala za hamburger.. Na B dan ješ ali meso ALI sir in če ješ za K meso, ga moraš tudi za V, če pa sir pa tudi zvečer sir .. baje.. ..

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune-day9
15.9.2005 16:38:44   
soncece24
BA, ful mi je žal zaradi izpita , naslednji teden boš sigurno nardila. držim pesti!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lune-day9
15.9.2005 16:52:14   
mojchka
Jaz sem pa prej pojedla jogurt... a mi ni prav nič dobro delo... vse se je nekako čudno pretakalo po želodcu...




Danes bom še malo grešila in za večerjo bom en lep zrezek s solato.
Tudi meni ni jasno, zakaj moraš za večerjo isto kot za kosilo. Do sedaj se tega nisem držala preveč, pa so kilce vseeno šole dol, tako da...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune-day9
15.9.2005 23:03:56   
mojchka
Ej, kje ste vse?
Meni se tako čudno prikazujejo tisti klicajčki, da nikoli ne vem, ali je kak nov post ali ne...
Na beljak. dan sem jaz vedno najbolj lačna...
Kaj bomo jutri?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?