|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 39. dan!
14.9.2005 22:58:12   
Anonimen
Najprej obljubljen seznam dietkaric. Tiste, ki ste se javile z rezultatom ali brez, torej ste še vedno z nami, imate zraven ploskajočega smajlija, novinke pa rožico. Pa poglejmo:

snorlax – 30/27 kg
Lunca1 – 20/20 kg
Tanaja* - 20/17 kg
Blacky – 17/13 kg
Astra – 16/13 kg
benita – 18/12,5 kg
Nia30 – 12/12 kg
bobek05 – 14/11,5 kg
Malecka – 10/10 kg
mmetel6 – 8/8 kg
tik – 10/7,5 kg
Ninny – 10/7 kg
Polona2 – 10/7 kg
Maja0505 – 10/7 kg
Mariposa – 10/7 kg
Meta. – 10/7 kg
t_t_y - 7/7 kg
brbra – 8/6,5 kg
a&m – 8/6,5 kg
Tanyya – 7/6 kg
Splišni – 10/5,6 kg
Moyca – 7/5 kg
tashaia – 7/5 kg
Skabi – 5/5 kg
mammika – 5/5 kg
Albina – 10/4 kg
asija – 5/4 kg
Jančika – 6/4 kg
lin – 3/3 kg
mehurčica – 2/1 kg

Tako, pa je na vrsti spet ŠKROBNI DAN. Knjiga nam ponuja:

Z: 8 suhih marelic namočite v 3 dl vode dan prej (hitro, še imate čas ). Zjutraj popijte vodo in počasi pojejte marelice (da jih ne bi slučajno požrešno goltale ).

K: ričet (nekaj dobrega po dolgem času )

V: krožnik ričeta, ki je ostal od kosila

Če pa ste bolj izbirčne in vam ričet ni všeč (moj bi rekel, da so to kuhani mlečni zobki , zdaj ga sigurno ne bo nobena jedla, ne? ), pa si lahko pripravite kuhan ješprenj v solati (ki pa ni nič kaj drugega ).

Jaz še ne vem, kaj bom jedla, nekaj si bom že izmislila. V skrajnem primeru bom udarila po zabeljenem fižolu.

Danes se malo hecam vmes, ker sem zelo vesela. Naj vam ponosno oznanim, da je danes moj Nejc dobil dva zobka naenkrat, čisto prva, spodaj. In sem tako ponosna in vesela, da moram celemu svetu raztrobit. Star pa je 7 mesecev in 18 dni.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 39. dan!
14.9.2005 23:38:21   
snorlax
Hojla!

Najprej čestitke za zobka.

Ej, sorry, da se nisem stehtala in javila teže. Tehtnica se mi je pokvarila, po občutku sodeč pa sem pridobila nazaj kako kilo ali dve. Saj ni nič čudnega ob tem nažiranju. Bom poskusila biti disciplinirana, kupila si bom novo tehtnico in javim spremembo, kakršnakoli že bo.

Hvala ti, da se trudiš vsak dan in objavljaš jedilnike in sezname! Zlata si!

L.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 2:42:12   
Mariposa
Iii, dva zobka Malčki so tako luštni s prvimi zobki,...imaš kako fotko ?

Drugače imam jaz danes post Včeraj sem namreč za večerjo prvič po po moje ene 5tih letih jedla hrenovko. Že celo noč bruham in imam drisko in poleg vsega tega se zdaj še sama sebi smilim Tako,da bom danes mojemu razdraženemu želodcu privoščila počitek. Sicer se držim tega, da nikoli ne rečem nikoli, samo zdaj se pa ne bom: sveto obljubljam, da NIKOLI NIKOLI , ampak res NIKOLI več ne pojem niti ene hrenovke Že tako jih ne maram, ker so zame sprešani odpadki, sem si pa včeraj privoščila par zapakiranih puranjih z rokom uporabe do 27.10. in taki reziltati. Matr jim,...pa men tud

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 6:58:25   
Lunca1
Meni se pa nikamor ne premika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 7:06:00   
Anonimen
Čestitke za zobke. Jaz veliko stvari pozabim, na žalost, ampak prvi zobki in ta občutek so mi pa ostali v spominu. Res lepo, en velik korak majhnega človečka.
Pri meni bo s hujšanjem danes malo težje, ampak nekaj bom že pogruntala. Imamo namreč službeno zabavo in tam se bo seveda žrlo, ne jedlo. Vsaj ponavadi je tako. No ja, upam da bodo imeli od hrane še kaj zame, ker samo gledala bom tam nekje ob 16. uri s praznim želodcem bolj težko. V mojih "dietnih navodilih" piše, da se z lahkoto pregrešiš, da ni problema, da ni treba imeti nič slabe vesti in vse v tem slislu ..., SAMO NASLEDNJI DAN MORAŠ POTEM IMETI VODNI DAN! Uf, tega pa ne bi, bom raje pazila, kaj jem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 7:43:47   
Maja0505
Blacky, bravo za zobka. Mi jih bomo očitno tudi dobil, saj kar naprej jokca in mal ma vročine..., pa drugače nič ne sitnari, zdej jo je treba pa kr crtlat, pa ponoč se joka...

Sem tolk vesela, da mi teža stoji po včerajšnjem dnevu, ko sem se zvečer mal pregrešila. Se ne bom več, obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 7:47:49   
Anonimen
Boga, boga, Mariposa. Preklete hrenovke, mater jim cigansko

Čestitke za zobe, mama, zdaj pa umivat

Danes bom jaz verjetno svojo klasiko: radič + kropir v solati + zelenjavni zrezki. Samo sem brala sestavo: sojii kosmiči, ovseni kosmiči pa še en ikosimiči, tako da zdaj pa res ne vem ali naj jih ali ne. Kaj pravite?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 9:08:52   
Tashaia
Dobro jutro bejbe!
Jaz sem še vedno z vami in vam s ponosom javljam, da sem šla dol še 1 kg, torej skupaj -3 kg. Jem večinoma beljakovinsko hrano, čeprav priznam, da se dostikrat kar spozabim in pojem čokolade in drugih neumnosti, da mi je kar slabo . No, zdej pa spet resno naprej (prav zagon dobim, ko vidim, da gre dol) .
Držte se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 9:16:22   
Anonimen
Al bina, ne. Raje jej zraven kruh. Beljakovin in hidratov oz. škroba se ne sme mešat. Vse ostalo lahko, samo tega pa ne. Če ne bi jedla krompirja v solati, potem bi lahko. Nikoli ne smeš mešati krompirja in mesa. V mesu so beljakovine, prav tako v soji. Vsaj jaz mislim tako. Čeprav, če je soje tako malo ... ma kaj pa vem.
A sem ful pomagala, a ne, ha, ha?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 9:17:28   
tanaja*
U, Blacky sem mislila da sem začela z 31 kg. Potem pa sem shujšala -4 kg vse skupi, tako da imam še 16 kg viška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 9:17:48   
tanaja*
sorry z 21 kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 9:26:00   
bobek05
Dobro jutro, bodoče manekenke

Jaz sem postala pravi zaspane, odkrat Anej prespi celo noč in ponoči ni treba več vstajat (spi od 20h ali 21h do 6h ali 7h, danes skoraj do 8h) ... Pa je zato tudi moj zajtrk malo bolj pozno..

Jaz imam pa danes OH dan.. Imate kakšen predlog? Ne vem, če bi spet testenine.. Kako pa izgleda pica? Si jo težko predstavljam brez sira? Na testo zmečem pelate, pa zelenjavo in to je to??? kakšen pa je okus, je za kaj?? Zečer pa...

Blacky, sem morala 2x pogledat, da sem ugotovila, da si ti.. Lepa nova slikca

Zdaj se pa grem z vodo zalivat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 9:45:27   
Anonimen
Česitike za zobka!
Jaz bom danes jedla bučke v omaki pa pire krompir.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 10:24:44   
snorlax
A lahko danes riž al sem ga spet usrala? Naredila sem si zgodnje kosilo, ker potem ne bom imela časa jest do večera. Zmazala sem en krožnik dušenega zelenjavnega riža + rdeča pesa. A je OK?

Pa moram povedat, da imam v hladilniku nastavljeno čokolado in jo zanalašč gledam, pa se je nisem pritaknila. Sadomazohizem.

L.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 10:33:55   
Anonimen
Hvala vsem za čestitke ob naših prvih zobkih. Danes sta spet čisto malo bolj zunaj. Čisto nora sem, nonstop mu buljim v usta.
Slikic še nimam, bom slikala, ko se bo bolj videlo.

Mariposa, upam, da ti bo kmalu boljše. Reva uboga, si nič kaj ne želim kaj takega.

Jaz pa danes jem tinstano zelje in pražen krompir. So se mati tako odločili.

Bobek05, hvala za novo slikico, čeprav se meni zdi preveč razvlečena. Moram se spraviti zraven in jo poskusiti polepšati. Če pa imam vse slike absolutno prevelike.

Aja, pizza pa je meni ful bljak. Sem šele sedaj ugotovila, da jo dejansko sir naredi tisto pravo. Jaz sem jo komaj pregoltala. Poskusi, pa boš videla. Mogoče pa bo tebi bolj všeč.

Tashaia, dobrodošla nazaj, kje se skrivaš? Tanaja*, sem že popravila.

Fajn preživite dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 10:34:26   
Anonimen
Ja, danes je tudi riž na jedilniku. Dober tek!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 10:52:25   
Anonimen
Ninny, v pireju je mleko in to so beljakovine. Beljakovin in škroba se ne sme mešat! Pa kaj ve vseeno hujšate, čeprav tako pisano jeste? Zanimivo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 10:55:28   
Anonimen
No, potem bom pa tiste zelenjavne zrezke in sojine polpete in ostale polpete zabrisala v Krko!!!! Bom pa samo krompir pa solato. Al pa res spet zelje tenstano zraven. Pojma nimam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 10:57:19   
Anonimen
Kako pa stenstate zelje? Pri meni piše, da mora biti brez prežganje in brez moke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 15:34:12   
bobek05
Danes pa nisem bila tako pridna Imam OH dan, pa celo šla sem v italjiansko restavracijo na testenine (Puccinija), potem pa me je premamila njihova velika izbira solat, pa sem je cel krožnik pojedla - je to fejst narobe?? Saj sem pazila kaj sem dala notri, razen 1 zavestnega prekrška - pohane cvetače.. (če jo imam pa tako rada) ... Sploh ne vem, če si za večerjo zaslužim tortico..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 17:51:24   
Anonimen
Tinstano zelje sem jaz naredila kar z moko. Pire sem tudi večkrat jedla. Bobek05, kje pa je tvoj prekršek? Solato lahko ješ, to nikoli ne redi. Tisti košček pohane cvetače pa tudi ne bo naredil velike škode. Kar privošči si sladico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 20:58:24   
bobek05
Hvala, Blacky, sem se malo krivo počutila, ker sem je toliko pojedla, pa da niso bile testenine... Očitno ne dovolj krivo, da ne bi pojedla tortice

Še 1 dan je za nami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 21:00:13   
bobek05
Aja, že spet sem pozabila vprašat... Glede na to, da sadje moraš ločevat (za vsak obrok 1 vrsto sadja), kaj pa zelenjavo?? Imaš lahko v solati različno zelenjavo?? Saj vem, da moram gledat na koruzo, pa fižol pa to, kaj pa ostalo... Prosto po Prešernu??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 39. dan!
15.9.2005 23:16:49   
Anonimen
Jaz ne ločujem sadja, pojem banano in nektarino kar skupaj, če mi tako paše. Pa tudi solato si naredim iz paradižnika, čebule in paprike.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 39. dan!
16.9.2005 8:34:26   
Anonimen
zELJE STENSTAM TAKOLE: DAM ŽLICČKO OLJA, NAREŽEM ZELJE, GA STRESEM V PONVO, sori k kričim...počakam da se omekša, malo podlivam z vodo in dodam eno zelenjavno kocko, pa kumino v prahu in zrnju, sol in to je to. Če je to tenstano, alhko pa da je dušeno, pojma nimam, je pa dobro.

Aja, moke v zelje nisemo nikoli dajali, tudi moja mama ne

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?