|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day 13
19.9.2005 7:25:03   
soncece24
Jutro lunice.

Danes je tako grr vreme, da mi je kr slabo - sovražim dež. Pa še vrečko z nektarinami sem pozabla doma,ko sem šla v službo, tak da sem čist , ker bom do 9.30 lačna (ko grem po malco v trgovino).

Drugače sem pa super, danes je beljakovinski dan in sem se odločila, da si pripravim za kosilo: solato s piščančjim mesom:
piščančje meso narezano na kocke, jajce, paprika, čebula, zelena solata in jogurtov preliv (o,o jogurt + začimbe + malo kisa) njami, komaj čakam. Zvečer pa verjetno kr ostanke al pa solato odvisno od lakote.

Zadnje čase zvečer sploh nisem več prav lačna in sploh ne pojem dosti. To je pravi dosežek glede na to, da sem še pred 14-imi dnevi zvečer požrla vse kar sem vidla.

Včeraj mi je celo dragi rekel, da se mi že malo v obraz pozna - juuuuupi!

čao punce in pridne bodite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune-day 13
19.9.2005 8:50:18   
mojchka
Hojla,
še malo, pa boš imela malico, daj...

Jaz pa sploh ne vem, kaj bi jedla.

Ker sem doma (brez službe ), nameravam danes preiskusiti vaje z dvd-ja Body Pilates. Ne bi se bilo slabo malo pripravit, ker naslednji teden končno začnemo z vadbo pilatesa.

Za kosilo pa sploh ne vem, kaj bi si pripravila.
Mogoče cvrta jajčka... saj lahko, ne? Pa košček kruha zraven?

Piščanc mi ne diši.
Dajmo, dajmo... ideje, pliz!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune-day 13
19.9.2005 8:53:27   
soncece24
lahko si nardiš jajčka s sirom in čebulo...njami

jaz za to narežem čebulo, sirček na kocke, potem pa jajčko zmešam z vilčko, čebulo na brzino popražim, potem čez jajčko, na vrh pa sir: njaaaaaaaaami

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune-day 13
19.9.2005 9:47:17   
smrček
Jutro....
Mene se je pa pošteno lotil prehlad. Glavo mi bo vsak čas razneslo, iz nosu pa kar lije. Že tako ali tako nisem mogla spat ponoči, pol se mi pa še malček pogosto zbujal, tako da res nimam nič od noči.
Evo, za nami je sadna groza res ja bla groza, ker nisem zdržala Danes pa mesek na 1001 način.Saj ni pomembno le da je meso, zraven pa ena velika skleda solate.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune-day 13
19.9.2005 9:52:54   
eva1
Jutro!

Jst pojma nimam kaj bom danes jedla...grem zdele od doma, pa ne vem...al bom za kosilo že doma, ali bomo šli vn jest...karkoli že...vrjetno kašn mesek pa salato...

ja men tut jajčka pašejo...lahko si jih narediš z bučkami in sirom...je ful dobro!!

Uživajte na ta deževen dan!


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune-day 13
19.9.2005 10:41:02   
afnapika
mojchka, poročaj o vajah.... kakšen je dvd, se ga splača kupit?

jaz razmišljam, da bi kupila tistega, tai-bo... bom videla...

drugače pa danes kavica z mlekom
                  pečen piščanec, paradižnikova solata
                  večerja v kitajski - brez riža      

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune-day 13
19.9.2005 11:12:58   
Anonimen
A ni rečeno, da eno stvar od ponujenega? Recimo ali jajca ali sir ali meso in ne vsega naenkrat, recimo jajca pa sir?

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lune-day 13
19.9.2005 11:15:54   
soncece24
?? nimam pojma?? ma katera tisto knjigo doma? tam sigurno piše. da ne bomo narobe jedla. jaz sem do zdaj in tudi prejšnjič, ko sem delala to dieto vedno kombinirala, pa ni bilo nič narobe, tak da ne vem... naj ena please preveri

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune-day 13
19.9.2005 11:30:55   
mojchka
ma, ze na spletu (mojplanet.com/dieta ali nekaj podobnega) piše, da se ne sme mešat beljakovin med sabo...
jaz se tega nekako poskušam držat...
Knjigo pa mi obljubljajo že nekaj dni...

Glede dvd-ja; zdaj sem ga dala skozi in naredila vaje. Občutki so mešani. Moti me kar odsekan konec, nobenega raztezanja, sproščanja ali kaj podobnega. Zadnja vaja in potem ck! konec. Čudno.
Za kupit pa ga ne bi ravno priporočala. Ma, kaj vem, no... Raje bom hodila na "moj" pilates... tole na dvd-ju je neka prirejena varianta...
(sem pa fajn zmatrana zdaj)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lune-day 13
19.9.2005 11:32:20   
soncece24
ok, hvala mojchka, potem jaz danes iz moje solate črtam jajca, nič lažjega. Kaj pa zvečer moraš isto jest al lahko npr. za kosilo meso in zvečer jajce?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune-day 13
19.9.2005 11:36:50   
Anonimen
Naj bi isto, samo pol manj.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lune-day 13
19.9.2005 11:42:50   
Anonimen
Ja, isto.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Lune-day 13
19.9.2005 12:50:21   
Anonimen
Živjo!
Mene pa zanima, če lahko tri meseca po porodu (se polno dojiva) začnem s hujšanjem? Sicer imam v mislih 90 dnevno ločevalno dieto. Me pa zanima, če telo še vedno dobi dovolj vseh snovi, ki jih potrebuje za "proizvodnjo" kakovostnega mleka?

Hvala!

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Lune-day 13
19.9.2005 12:52:50   
Anonimen
Se opravičujem, danes sem se šele registrirala, pa mi tole še ne "lavfa" najbolje. Nisem vam hotela skakati v "besedo" ampak sem imela namen odpreti novo temo. Sori!!

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Lune-day 13
19.9.2005 13:07:47   
afnapika
V knjigi piše, naj bi jedli zvečer isto. En poln (!!!) globok krožnik za kosilo in pol manj za večerjo - brez kruha in juhe.

Jaz zvečer sploh nisem lačna


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Lune-day 13
19.9.2005 13:11:57   
mojchka
O, jaz pa zvečer SEM lačna... in ponavadi ne jem enako... žal... ne morem, upira se mi.
sicer pa je količina solate neomejena, ne?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Lune-day 13
19.9.2005 13:53:49   
Anonimen
Tajalan, jaz na tvojem mestu še ne bi začela z dieto. Vsaj dokler se polno dojita. Pa saj med dojenjem gredo kile kar lepo dol, vsaj meni so šle. Počakaj in ko boš začela otroku dodajati gosto hrano, se po moje lahko odločiš za dieto. Ker če se spomnim, kako sem bila po vsakem podoju lačna, si ne predstavljam, da bi do kosila jedla samo sadje. Res, raje še malo počakaj.

Ja, Mojchka, solato jaz jem neomejeno, pri vsakem obroku, res pa da večerje tudi jaz ne jem vedno, ker pač nisem lačna.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
19.9.2005 15:08:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Lune-day 13
19.9.2005 18:08:28   
soncece24
ojoj, mene je pa vsak teden groza tehtanja.

mateja, jutri maš odločilni izpit? držim pesti. ob kolkih?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
19.9.2005 19:30:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Lune-day 13
19.9.2005 22:03:53   
eva1
Joj punce jst sem pa grešila sm tko jezna...no sej ubistvu sploh nisem najprej ugotovila da grešim...za kosilo normalno mesek pa solata..za večerjo sem pa dala filane paprike iz skrinje, ker sem milsila, da je dovoljeno...pa sem ko sem že 3/4 pojedala ugotovila da je zraven paprik in mesa še riž tako da joj, kaj naj rečem...no za navrhu pa sem ob pol 7h pojedla še mlečno kašico(kar je ostalo od malega-tam slab deci)...groza...no sej vem, da so danes mlečni izdelki dovoljeni, ampak res mi nebi bilo treba ob 7h še to pojest...no ampak jutri grem dalje, brez prekrškov!!!

Ba-držimo pesti zate

tajalan-jst dokler sem polno dojila nisem razkirala s hujšanjem..sedja se dojiva še 2-4x na dan+3 gosti obroki in zaenkrat vse funkcionira...mleka je še tut dost, sam je pa res, da ga ful manj spije, kt pri 3 mesecih...jsz bi na tvojem mestu še počakala s hujšanjem...čeprav meni ni šlo nič kg samo z dojenjem dol

No tko...zdej grem pa s slabo vestjo spat...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?