|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 41. dan!
17.9.2005 0:16:04   
Anonimen
Pa kako čas leti, že spet je 4. dan naokoli in spet imamo ta smotani VITAMINSKI DAN.

Knjiga nam ponuja naslednje:

Z: na koleščke narezana večja banana ali 2 jabolki ali...

M: 1 pomaranča ali kozarec sadnega soka

K: jabolčna čežana

M: 15 neslanih in nepraženih arašidov in kozarec sadnega soka

V: 4 sveže ali konzervirane polovice marelic posipajte z rozinami in pokapljajte z limoninim sokom

Če pa vam to ne paše, pa si pripravite dinjo, breskev, nektarino, češnje, grozdje, sok 1 pomaranče zmešajte in pustite, da se sestavine prepojijo. Lahko dodate sladilo.

No, jaz bom jedla melono, lubenico, breskve, banane. Posegla bom tudi po domačem grozdju (belo in rdeče) in obvezno si bom skuhala kislo zelje. Da bom dan laže pretrpela. Zvečer oz. proti jutru pa mi prinesejo domov še torto iz abrahama, jaz pa nimam OH dneva. Ne vem še, kaj bom naredila. Malo jo bom morala poskusiti.

Torej, za tiste, ki še ne veste, imamo prvo zmagovalko naše diete. To je:

MEHURČICA

Čestitke še enkrat in upam, da se nas čimveč pridruži tebi! Sicer moram poudariti tudi, da ste tudi ostale zelo pridne, le da je Mehurčica imela tudi najmanjši cilj do konca v primerjavi z ostalimi.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 41. dan!
17.9.2005 1:42:09   
Jančika_
Ooooooojla! Doječe babe so šle domov, čvek je uspel, jaz sem v rožicah (klinc, če že ne dojim in nisem noseča, lahko vsaj malo spijem, ne). Heheheheh. No, lahko noč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 41. dan!
17.9.2005 9:30:49   
Anonimen
Bravo, Mehurčica.
Jaz bom danes jedla tenstano zelje, ker imam sadno-zelenjavni dan. Sem ga že včeraj naredila. Zdajle grem jest nektarine, potem pa s Tiborjem in Mišo na sprehod do DM po nakupih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 41. dan!
17.9.2005 12:13:52   
bobek05
Evo, danes (ko sem omenila) sem stopila na tehtnico - pri mojih doma, ker je malo bolj točna in rezultat: -3KG .. Sem kar zadovoljna, četudi sem danes že malo grešila (med zajtrkom in malico ni minilo 4 ure - sem kar pozabila, da mora minit toliko ), pa sem za malico pojedla 2 koščka lubenice.. no ja, upam, da ni prevelike škode.. (saj je bolj ali manj sama voda )..

Danes imam torej B dan in bom jedla hrenovke, pa malo kruha . Senf lahko jem??? Mogoče se mi bo dalo zraven naredit še kakšno solato ali pa bom kar pri naših pikala (mama dela musako - imam ful rada musako - drek, treba je vzdržat!! )...

Kje je zdaj spet moja plastenka vode???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 41. dan!
17.9.2005 12:27:02   
Maja0505

Joj, kaj sem naredila. Včeraj so prišli kolegi in smo mal spekli na žaru. Si lahk mislite, v kaj se je spremenil moj sadni dan.............v pravo požrtijo. Sem bila tako pridna, do štirih popoldne sem komaj kakšen sadež pojedla, pol pa tole. . Danes se pa kesam, saj je tehtnica pokazala +2kg od včeraj zjutraj. Grozzzzzaaaaaaaa!!!!!!! Sploh ne vem od kod. No vem od vsega tistega mesa.
No danes pa ob vodi. Upam, da bo ratal.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 41. dan!
17.9.2005 13:35:44   
Nia30
Blacky meni lahko pišeš 1,5 kg manj    , torej še 10,5 to go.
Drugač pa nimam kake ekstra diete - prvi korak je bil zmanjšat vnos sladkarij. Evo, sem opravla in zgubila 1,5kg. Zdaj bo pa treba še ostalo prenažiranje spremenit.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 41. dan!
17.9.2005 14:26:15   
Anonimen
Mehurčica, čestitke!

jaz bla večarj na RD od nečaka, pice nisem jedla, čipsa niesm jedla, samo dva griza torte, k se m jo glih spekla.

Danes pa do sedaj: ena hruška en grozd, ob treh grem v službo, tako da bom malo pozabila na hrano

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 41. dan!
17.9.2005 19:31:19   
mehurčica
Hvala za čestitke! Tudi v prejšnjem postu. Blacky, mogoče bo pa kateri bolj v vzpodbudo, če pustiš tiste, ki so shujšale kar gor na seznamu in daš zvezdico zraven za vsako, ki bo ZMAGALA! Zmagala v svoji tekmi in dosegla svoj cilj.

Verjamem, da vam bo uspelo, ker ste močne! Potrudite se punce! Držim pesti!

Pa-pa, bubbles

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 41. dan!
17.9.2005 19:46:37   
Anonimen
Ej, suhica, dober predlog, je že upoštevan.

Albina, pa saj bi lahko jedla pizzo in čips, zakaj si se pustila tako stradati??

Bobek05, ne kompliciraj z urnimi razmaki med hrano??!!!! Jaz sploh ne gledam na uro, ko sem lačna, pojem sadje, ki tako ali tako ne more škoditi.

Jaz sem do zdaj pojedla malo grozdja, ko so se ostali basali s pečenimi bedrcami in praženim krompirjem. Me ni ganilo. Potem sem jedla eno banano, en krožnik kislega zelja in en velik kapučino brez sladkorja. Imam pa še gore sadja, po katerem še bom tolkla, ker sva z malim sama doma, so ostali šli na abrahama. To pomeni, da bom dolgo budna, nekak ne morem spati. No, glede na to, da pridejo šele proti jutru domov, me bo enkrat moralo zmanjkati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 41. dan!
18.9.2005 2:16:01   
polona2
Maja 0505, tudi jaz sem bila disciplinirana konzumentka sadja, pa le do petih pop., potem sva šla na čevape, seveda sem pospravila zraven še porcijo pomfrija in navrh še malo Milko, ker sem že itak grešila, ne???Pametno, ni kaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 41. dan!
18.9.2005 6:38:57   
Anonimen
Ne, Blacky, pice za to nisem jedla, ker em ob enih popoldne špagete, to je bilo kosilo. Čips pa...tudi brez njega se da preživeti

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 41. dan!
18.9.2005 23:14:16   
Anonimen
Albina, a tako je to bilo. Dobra si glede čipsa, ko bi te le jaz znala posnemati glede današnje torte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?