|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 15:36:09   
india
Hojla vsem dekletom! Me zanima ena stvar,ker sem pač prišla na to idejo,saj me malo bašejo kilce,ki sem jih uspela prišparat po tolikih porodih,...:((
Dobila sem ponudbo od enega mladega, postavnega fantiča:)-, ki se ukvarja s telovadbo, fitnesom,masažo in podobnim, vse strokovno, da bi organiziral telovadbo za mlade mamice,lahko tudi za bodoče mamice. časovno se bo prilagodil, poiskal prostor nekje v centru, v kaki šoli, predlaga pa dvakrat tedensko po eno urco, cena pa bi bila 5000 mesečno. kaj pravite? Je katera zainteresirana? Če ste, mi prosim javite, jaz bi resnično rada izgubila te kile, pa mi doma sami ne uspe, da pa bi šla h kaki telovadbi, kjer so vsi v dobri formi, ne to pa si ne upam!:love::hudicek:
Pa lep pozdrav vsem skupaj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 16:23:18   
Teni_
Bi šla, pa mi je malo nerodno, da ne bom najbolj okrogla tam, pa me potem kake suhice postrani gledajo. Pa še kondicija je boga. Kako pa bi to zgledalo? Jaz moram izgubit vsaj 20 kg, tako da zainteresirana sem full.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 16:30:04   
india
Mojca, brez skrbi, ne bo se ti nihče smejal, saj bomo tam v bistvu same take, ki hočemo nazaj svoje postave!:)- Kako bi izgledalo? Ne vem, vendar se da vse z njim dogovorit, je zelo prilagodljiv in razumevajoč fant, sposoben in poln znanja.
Pa čisto tako, vsaka bo delala,kar bo zmogla, če nas bi pa hotel preveč gnat, mu bomo pa že pokazale, saj smo vendar ženske, hihi:)-:)-:)-.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 16:44:35   
Teni_
No, potem pa me kar štej zraven in upam, da se bo začelo čimprej.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 19:20:00   
Anonimen
Mene tudi zanima... kaj pa otroci, a so zraven ali ne? Jaz bi prišla v vsakem primeru!

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 19:31:20   
*
Kolk je pa star ta trener?:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-..
Mere emšo..itd..hehehheh!:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 19:36:28   
Teni_
Kamejka, ti si prava. Če je Ok, bi ti ziher v 1. vrsti stala, kaj?:)-:)-:)-:)-:)-
LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 20:04:15   
*
jaz bi sam kontrolo delala..saj nekako bi rada pridobila kile in ne izgubila:zmeden:...
Vglavnem pomagala bi njemu...:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 20:14:49   
Teni_
ja, no. Kg res ne rabiš zgubit. Bi pa bila prva pomoč za njega.:)-

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 21:03:59   
india
Ja puuuunceeeeee!Hihi!
Jure, star cca 21 let, (morda 1/2 leta več), samski, od pred 1 mesecem, zelo zabaven dečko, velik čez 180, nabasan na ta pravih mestih, dela kot varnostnik ( meče iz diskotek,hihi), kaj vse trenira ne vem, kot maser pa je ............uhhhhhhhhhhhhhh, ne bi zdaj o tem.
kar se tiče otrok bi rekla takole: če bi se le dalo, bi jaz predlagala večerni čas, naj jih očki popazijo, drugač bo začel jokat eden, pa bodo jokali vsi. Zaradi mene, pa jih lahko tudi v vozičke položimo in tekamo z njimi gor in dol. Kamejka, zate pa bomo kak štrudl prinesle in nam bodo tekle sline, bomo hujšale, ti pa se boš redila!


(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
2.10.2004 21:48:15   
Anja
mojca ne sekkiraj se zaradi kilc, če pridem jaz boš ti trska :)- :)- :)- :)-
jaz sem izven konkurence :)- mam svojo kategorijo:((

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
3.10.2004 7:54:26   
Teni_
Anja, pol pa sva kje blizu. Ne verjamem, da bi bila jaz trska proti tebi.

No, le čimprej se zmenimo, da začnemo nekaj delat na sebi.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
3.10.2004 8:20:43   
india
Ja, bom jaz še danes kontaktirala Jureta, da mi pove, koliko naj bi nas bilo, omenil je cifro cca.10, potem pa se zmeniva v enem dnevu. Ni problema!Mogoče vse,ki bi želele zraven ne berejeo tega foruma, pa ve, ki se bolj med seboj poznate,lahko katero obvetite.
Pa lepo nedeljo vam želim vsem skupaj!
:bravo::sloncek::sloncek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
3.10.2004 8:58:02   
Teni_
Ja, jaz še kolegico prepričujem, da bi šla zraven. Upam, da mi bo uspelo. Ja, paše pa mi res popoldan(dan ni pomemben), da bo malo pazil ati.

Super, MISKA01, potem pa se le zmeni, da začnemo čimprej migat:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
4.10.2004 8:59:52   
Lenny
Jaz bi tudi!!!!!!!! Kakšna kilca manj mi ne bi škodila, najbolj pa bi rabila kondicijo! Jaz sem za zvečer, ko je oči že iz službe, da lahko malega pazi!
Lp

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
4.10.2004 19:38:54   
india
Sem govorila danes z Juretomm, trenutno je edina možnost sreda in petek po 17.30 uri, vendar le v Limbušu! Sedaj pa še išče prostor, oz. telovadnico,ki bi bila bolj fraj in morda tudi bližje. kaj pa sobota popoldan? Je prosta telovadnica na OŠ Angel Besednjak.
:zmeden:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
4.10.2004 19:40:42   
Teni_
Super. Meni ura odgovarja. Mi je vseeno, tudi če je v Limbušu-peljat se moram v vsakem primeru. Tudi v soboto lahko. Vau, kak jaz nič ne kompliciram:)-:)-:)-:)-.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
5.10.2004 7:05:00   
india
Ti si pa ful simpl dekle, Mojca:rozica::rozica::rozica:, take imamo radi. Zdaj morava počakat še na odgovore drugih, da vidiva,kaj bodo porekle.
pa pa, lep dan!:love::love:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
5.10.2004 7:38:59   
Lenny
Jaz bi bila za sredo, ker smo čez vikend bolj potepuške narave :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
14.10.2004 9:20:50   
MINEJA
Jaz bi tudi šla v sredo, mi paše. Lenny, s kom boš šla? Omenila si neko sodelavko? Lahko se dogovoriva in greva skupaj!?

:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
14.10.2004 9:24:40   
Lenny
Ni problema, samo da MIŠKA z vaditeljem najde telovadnico. Mi je na privat sporočila, da je problem s prostorom.
Sodelavko sem malo animirala, ker rabi nekoga, ki bi jo "prisilil" da gre. Bomo videli :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
14.10.2004 12:30:26   
Anonimen
kaj pa oš Draga Kobala na Pobrežju nima nic fraj?vse je se novo pa to??:zmeden:

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
14.10.2004 13:23:21   
india
Kar se tiče OŠ Draga Kobala je baje vse nakrcano, časovno ne gre, kar pa se tiče prevoza, jaz se peljem iz Košak čez center, lahko vzamem vsaj 3 s sabo, ni problema.:love:Prosim, sporočite mi do ponedeljka, koliko bi bilo zdaj zainteresiranih, pa da fiksirmamo in začnemo zbijat te kie končno dol!:bravo::sloncek::sloncek::sloncek:
LP MIŠKA
ja, moj gsm, če katera hoče:040 762 019

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
14.10.2004 13:59:15   
Lenny
OOOOOOO, zdravo! Sem te že pogrešala!
Jaz sem za!!!!
Lp

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   MARIBORČANKE..........TELOVADBA?
14.10.2004 16:01:33   
Teni_
Jaz seveda tudi. Je že čas. Lahko pa tudi katero poberem, ni problem. Grem pa drugače iz Zg. Kungote in mi je vseeno ali grem po hitri cesti ali pa po stari.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?