|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 15:30:00   
*marjetica*
Bom odprla kar novo temo.
user posted image  ne pričakujem okrog 12.2. Bližajo se moji O dnevi,tako da bova z mojm user posted image  pridno user posted image .

Mogoče pa nama uspe v prvo ...user posted image  Sem optimist user posted image

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 16:31:00   
metkica1
Pozdravljene!user posted image
Ti odpiraš novo temo, jaz pa sem nova na tem forumu, spremljam pa vas že kar nekaj časa in moram rečit, da ste super.

Tudi moji plodni dnevi se bližajo, tako da bova tudi midva pridnouser posted image . Mogoče pa  res rata, nama  v drugo.  Prvič sem zanosila četrti mesec po aktivnem delanju na bebici in imamo  eno zlato punčko, vendar je velika želja še po enem otročičku. user posted image user posted image

Pred petimi meseci sem ponovno zanosila, vendar se je vse končalo z abrazijo. Ploda ni bilo nikjer, prazna gestacijska vrečka v 8 tednu. Sem prebolela, ampak hudo, tolažila sem se z mojim sončkom.

Torej februarske menstruacije ne pričakujem, vsekakor pa javim.


(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 16:42:34   
upica
Metkica 1
Pozdravljena in dobrodošla. Želim ti, da bi se ti želja čimprej izpolnila in da bi dobila še enega zdravegauser posted imageuser posted image user posted image user posted image  naj te spremljajo.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 16:57:32   
ribica74
... in še ena nova "upajoča" na vašem forumu ...
Pr' nas smo šele dobr začel delat na user posted image , spremljam pa vaše debate že kar precej časa. Vedno me spravite v dobro voljo (včasih tudi v user posted image ), toda verjamem DA ZA VSAKIM DEŽJEM POSIJE SONČEK, kajne ?? 
Ker pa sem glih na tejle temi, pa vam sporočam, da smo glih v tistih dneh user posted image , tko da zdele delamo plan za čez par dni, ko se prične akcija user posted image

Vsem topel user posted image  in čimprejšnjo izpolnitev sanj !
lp, user posted image


(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 17:50:43   
buča
user posted image user posted image user posted image user posted image ej,ne da je ne pričakujem februarja...tud marca ne,pa aprila,majauser posted image user posted image ke,do ene 11.10.2007,ko bom rodilauser posted image user posted image user posted image
pa dobrodošle vse nove,jaz sem že starauser posted image

(odgovor članu ribica74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 18:07:03   
upica
Ribica74
Dobrodošla in da ti (vama) čimprej uspe narediti zdravega user posted image .user posted image user posted image user posted image  ti poklanjam za srečo.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 18:58:38   
*marjetica*
Pozdravljeni, Ribica/4 in Metkica1.

Lepo, da nas je toliko, se bomo lahko spravljale v dobro voljo.

Vsem user posted image   za srečo, da čimprej zagledamo magični +.

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 19:04:54   
BAMBOLINO
Pri nas smo ravno te dni zelo aktivni. So namreč ovulacijski dnevi. Vsaj upam,da so.
Tako, da tudi mi februarja ne pričakujemo user posted image . Se že trudima četri mesec po prenehanju dojenja. Doma imam namreč že najlepšo punčko na svetu, ki je bila stara 11 mesecev. Upam, da nam rata čimprej. Prvič sva se trudila skoraj dve leti.


(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 19:22:19   
mehurčica
Jaz je tudi nočem dobit februarja in naslednjih 9 mesecev! Držim user posted image za vse nas!


Greva pa v 4. krog.


< Sporočilo je popravil mehurčica -- 23.1.2007 19:23:06 >

(odgovor članu BAMBOLINO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 19:41:06   
Sulfinija
Tudi jaz je ne čakam med 7.2-9.2,bi bilo fino,če nama sedaj rata ne rabim na iVF,Če pa ne rata popa si želim le,da je točna mogoče bom pa drugi meesc potem lahko začela z pripravami za iVF.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 19:48:18   
analana
Pozdravljene!
tudi jaz je ne pričakujem 7.2.user posted image  in srčno upam,da nama rata.Prejšnjič nama je po šestih mesecih,a se je po desetih tednih veselje kaj klavrno končalo z abrazijo,ker je sončku nehal srček biti user posted image . Upam,da bo kmalu posijal sonček za vse nas,ki si tako srčno želimo videti tisti dve user posted image .

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 20:57:50   
zorica


Da se še jaz javim.Tudi jaz je ne čakam tam okrog 5.2







(odgovor članu analana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
23.1.2007 22:06:41   
Anonimen
Tudi jaz upam, da jo ne dobim. Pa še test "moram" narediti ravno za moj rojstni dan. Joj upam, da bo pozitiven user posted image user posted image ! Sva pa že dolgoprogaša, kar se zanositve tiče.

(odgovor članu *marjetica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 7:20:39   
kepica
Tudi jaz nočem več slišat o user posted image  Prišla naj bi enkrat od 4-6.2. Se sploh ne pogovarjam več! Naslednjih 9 mesecev je nočem več vidt in pika!!
Joj punce, ko bi nam vsaj ta mesec uspelo. Držim pesti za vse user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 7:59:30   
alekasandra
Na otročku že delava od avgusta, zato ne pričakujem M februarja, dobila naj bi jo okrog 2. februarja. Ko sem imela ovulacijo sva pridno delala. Najbolj tiste dni pred ovulacijo. Ob novem letu sem si le zažela, da bi zanosila pred mojim rojstnim dnevom. Res je, tudi da zadnje dve leti živim zelo stresno - mama je bolana in tudi brez zaposlitve sem, tako da verjetno vpliva tudi stres name. Ves čas imam napet trebuh in mišice na trebuhu čutim, kakor da me vežejo. Na hlačkah sem tudi našla rožnato sluz, ki vem, da ni bila mestruacija, ker je bilo že teden dni po njej.

_____________________________

otroci so naše največje bogatstvo

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 9:16:46   
stunfek
Naj vam, aja, nam, vsem čimprej rata. Aleksandra, upam, da ti čimprej posije sonce in naj ti mama čimprej ozdravi oziroma naj se ji stanje občutno izboljša. Težko je, ko smo v takih življensko stresnih situacijah user posted image . Želim ti tudi, da si uspešno najdeš službo. To je kar težekin dolgotrajen postopek. Zelo podobno poizkušanju zanositi. Ne smeš vržt puške v koruzo. Če se boš usmerila v iskanje službe in mimogrede delala na otročku se boš fino zamotila in bo prišel prej, kot če bi se ubadala samo s tem. Skratka srečno!

(odgovor članu alekasandra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 11:54:03   
ledenka
user posted image  jaz sem jo danes dobila, tako da je bil drugi krog neuspešen... ampak bo pa dete škorpjonček, to pa tud ni slabo user posted image  pa v tretje gre rado, a ne.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 15:34:31   
zarjica
Tudi jaz sem jo dobila včeraj...user posted image . Nič, kaj...naj že mine teh 5 dni, ker mi gre fuuuuul na jetra in danes zem kupovala vložke in sem jih prav z jezo vrgla v košarico...ker mi grejo na živce. Za vikend pa začneva user posted image . 5. krog tečeva. Pa saj si dopovedujem, da res nimava panike, ko bo, pač bo. Ampak 10 let sva pazila in nezaščitena nikoli nebi seksala, zdaj pa sem mislila da bo kar prišlo, ko sva si zaželela.No, pa še ni.  Upam, da bo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 16:44:27   
Anonimen
No na žalaost sem jo tud jaz dobila user posted image  v soboto, tko, da bova ponovno poskušala že osmič.

Upam, da nam pa tokrat res uspe........

Lep pozdravček vsem user posted image

(odgovor članu zarjica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 17:07:01   
lajla
Pozdravljeni!
Sem čisto nova na forumu, user posted image - dan je 4.2.,upam, da me zgreši user posted image
To bi bil moj prvi poskus.

ZA vse nas upam, da je mesec februar naš.


(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 17:42:32   
*marjetica*
Dobrodošla, lajla!

Tudi za naju je to prvi poizkus. Upam, da nama in prav tako vsem ostalim uspe, da naše menstruacije ne bo naspregled kako leto in še več user posted image

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

(odgovor članu lajla)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 17:52:17   
ribica74
draga moja zarjica, sva že dve z isto preteklostjo - kr nikol se nama ni nič mudil, zdej pa bi rada, pa ni šlo (res da sva šele bolj na začetku, pa vseeno simptomi so bili pa že - bla sm tečka, skoz bi neki jedla, pa zmatrana sm bla vsak dan, špikal me je v jajčnikih, trebušček je bil napet, skratka 1milijon je blo razlogov, da nama je ratal. Pol pa pride user posted image !!! Upam, da nama posije sonček ČIMPREJ.
Lepo bodi in upaj z vsemi nami.
lp,user posted image

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 20:35:00   
nejčica1
Jaz ne pričakujem user posted image  okrog 2.2.Upajmo na najboljšeuser posted image

(odgovor članu ribica74)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
24.1.2007 21:40:43   
naja2
tudi jaz je  user posted image  ne pričakujem okoli 3.2.



(odgovor članu nejčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.1.2007 18:49:41   
*marjetica*
A že pridno Slončkate? Najini dnevi so na vidiku user posted image

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?