|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M po 10 dnevih?
15.2.2005 9:59:08   
Anonimen
Živijo punce!

Vam pošiljam en pozdrav iz obale in vas sprašujem kakšen vrag je obsedel mojo M, da je prišla po 10 dnevih že spet?
Sprašujem zato, ker sem sem imala M od 31.jan do 5.feb normalno po jemanju KT.Sedaj pa sem dobila prvo M po nehanju jemanja KT že po desetih dnevih:zmeden2:???
Saj vem, itak da rabi telo nekaj časa da se spet uredi.
Čudno mi je samo zato, ker sem imela M pred jemanjem KT in kasneje, ko sem imela prekinitve z jemanjem KT(enkrat leto in pol, enkrat pol leta in enkrat 3 mesece) vedno ciklus dolg najmanj 35 dni!!!Vedno, nikoli manj!
In sedaj me takoooo boooli, da me kar zvija:((Auuu.Kar me tudi še ni nikoli v življenju.
Kakšna misel iz vaše strani???

Hvala.Srček:rozica:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   M po 10 dnevih?
15.2.2005 10:01:20   
biba77
Po prenehanju jemanja KT se veckrat pojavijo t.i. vmesne krvavitve. So krajse in sibkejse od M. Minejo, ko se ciklus ustali, brez skrbi. :rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   M po 10 dnevih?
15.2.2005 10:04:39   
Anonimen
Aja???Ker kot pravim sem že večkrat prenehala z Kt in se kaj podobnega še ni nikoli zgodilo nazadnje je bilo to pred 6 meseci in sem takoj prvi mesec imela O in M tako kot vedno in naslednja dva meseca čisto isto.

Srček

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   M po 10 dnevih?
15.2.2005 10:07:55   
Nyah*
Ojla!

Tudi pri meni je po jemanju KT totalna zmeda in to ze leto in pol.:zmeden2:
A imas prav, ciklusi so tudi pri meni dolgi od 35-39 dni, kakor kdaj!
Imela sem pa podoben pripetljaj dva meseca nazaj, ko je prisla :hudicek: ze po 24 dneh, pa zelooooo me je bolelo!
Sem mislila da je vnetje, pa sem sla h G, pa je rekel, da imsm vnetje maternice. :(:(( Haloooo, si moras mislit!:(( To pa je bale zelo tezko dobit, dobila sem pa jaz, ki se ful merkam, oblacim, ne hodim v bazene,huh...

Upam, da pri tebi ni tako, ce pa je mocna in boleca in bo trajala kar nekajm dni ti predlagam, da pejt h G., skoditi ne more!

Upam, da si OK;):sloncek:

Nyah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   M po 10 dnevih?
15.2.2005 10:09:50   
biba77
...zaradi hormonskih motenj/sprememb...
ne skrbi, razen ce bos imela zelo mocno in boleco M, potem pa kar na obisk h G.
:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   M po 10 dnevih?
15.2.2005 10:12:51   
Anonimen
Nyah

Sem bila pri G pred 18 dnevi in je nardil tudi UZ in bris in je bilo vse OK.Tako, da ne verjamem da imam vnetje maternice.Koliko dni pa je pri tebi trajala, da si se odločila za pregled pri G?

Srček:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   M po 10 dnevih?
15.2.2005 10:31:43   
Nyah*
oh, potem je pa super, nimas kej skrbet...:bravo:
pri meni je bla dva dni tako mocna, da niti hodit nisem mogla, sem rabla skorej plenice:((:( pa me je G pod nujno vzel pa je to ugotovil

Pri tebi jre stvar ok, nic skrbet, se bo ze uredilo!:);)

Nyah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   M po 10 dnevih?
15.2.2005 10:33:17   
Gea1
Pa še ni rečeno, da vnetja ne moreš dobiti v roku teh 18 dni.
Vse je možno. Npr. meni so septembra jemali bris pa je bil O.K. Januarja pa ni bil, čemur je bil vzrok vnetje. Zato le pogumno ginekologinjo vprašaj.

Pozdravček! :muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?