|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M po SS??
13.5.2008 21:20:17   
Anonimen
Živjo punce!

Na hitrco... neki me zanima in ne morem čakat do jutra, ko bom zihr zvedla...

Stvar je taka - SS sem imela 17.4. se pravi slab mesec nazaj, potem sem krvavela še 9 dni. Sedaj sem pa že dobila M. Je to možno?

Kako se torej šteje ciklus - od dneva abrazije ali od konca krvavitve po abraziji? Če je od dneva abrazije, je točna kot urca, če pa je od končane krvavitve - tako kot pri koncu vsake M, je potem prišla kr prezgodaj - minilo je le 18 dni?

Upam, da razumete, in hvala vsem za odgovor!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M po SS??
13.5.2008 21:22:56   
Jančika_
Po moje se šteje tako kot se običajno šteje ciklus, torej od prvega dneva krvavitve, v tem primeru od dneva abrazije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M po SS??
13.5.2008 22:00:11   
Anonimen
Jančika hvala za hiter odgovor! Sej u bistvu js tudi mislim, da je M, sam sem se zgledA prej zaračunala, in sem jo pričakovala šele nekje konec maja. Me je kr malo stisnilo, ko sem opazila krvav madež na hlačkah...

Vseeno moram klicati G jutri, ker 15. naj bi imela pregled. Ga bom itak morala prestaviti.

Hvala še enkrat!

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M po SS??
14.5.2008 6:18:44   
detelja
meni so rekli, da 4-6 tednov po abraziji moram dobti m...abrazijo sem imela 21.3.2008, m pa sem dobila 18.4.2008, se pravi točno 4 tedne po abraziji.....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M po SS??
14.5.2008 13:59:35   
Anonimen
Detelja tudi pri meni je tako. Pa danes sem klicala G in mi je rekla, da je časovno glede M vse ok, samo še na pregled moram iti.

Tudi tebi hvala za odgovor!

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?