|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malenkost priraščen jeziček pri dojenčku
3.12.2020 13:00:38   
Kvikki
Pozdravljene!


Zanima me, ali so pri katerem od vaših otročkov videli malenkost priraščen jeziček in se vseeno niso odločili za prerez? Nama so v porodnišnici rekli, da je zelo malo priraščen in ga ne bi rezali. Zdaj se mal loviva z dojenjem, ampak ker teža lepo napreduje, se nihče noče pogovarjat o tem. Me pa zanima, kako bo ta jeziček za naprej. 
A je katera imela tak primer? Hvala😊
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Malenkost priraščen jeziček pri dojenčku
3.12.2020 14:41:25   
megiTT
Pozdravljena.


Moj sin je imel prirascen jezicek. Pediatrinja je rekla, da se to prereze v kolikor jezicek se more seci cez spodnje zobe. Ce sega vsaj do tja, to pomeni, da lahko prime dojko in sesa. Jaz sem imela nekaj casa nastavek za dojenje S, potem pa sva se navadila in cez nekaj casa nastavek opustila in se je normalno dojil. 

(odgovor članu Kvikki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Malenkost priraščen jeziček pri dojenčku
3.12.2020 15:22:30   
Kvikki
Megitt, najlepša hvalaa za odgovor. Aha, potem se pa zato niso odločili za prerez:) niso nič rekli, kakšne imajo "kriterije". Moja lahko jezik stegne ven iz ust, si imela to v mislih? Na začetku nama je dojenje šlo, zdaj mi pa zadnji teden precej cmoka, kot bi klikala, in je zrak zraven. Možno je tudi, da jo matra kaj drugega,seveda. Se nam zdi vsem čudno, da bi šele po mesecu in pol začela imeti težave zaradi jezička. Delava zdaj neke vaje za krepitev sesanja in obraznih mišic. Upam, da bo😊

(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Malenkost priraščen jeziček pri dojenčku
3.12.2020 17:40:08   
megiTT
Ojla,

To je suuuuper, ce toliko stegne jezicek, moj sine ga je stegnil komaj kaksen milimeter cez spodnjo celjust, kjer pridejo ven zobje. Tudi nas je cmokal ma, ped je rekla, da ima vsak svoj stil in ta si je izbral takega 😄

(odgovor članu Kvikki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Malenkost priraščen jeziček pri dojenčku
3.12.2020 18:05:24   
Kvikki
Haha, vsak svoj stil😃😃 to pa.

A sta mogoče kakšno posebno tehniko za dojenje imela? Al pa kakšen položaj? 

(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Malenkost priraščen jeziček pri dojenčku
3.12.2020 18:16:19   
megiTT
Ne, cisto normalno, lezal mi je v narocju in to je to


(odgovor članu Kvikki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Malenkost priraščen jeziček pri dojenčku
4.12.2020 13:35:14   
Kvikki
Super. Najlepša hvala za vse tele informacije😊 


(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Malenkost priraščen jeziček pri dojenčku
4.12.2020 16:49:03   
megiTT
👍 ni problema 🙂



(odgovor članu Kvikki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?