|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mali vsevedež-poskusi
12.1.2013 20:55:07   
p&b
Halo,
moj otrok obiskuje v šoli (2 razred) krožek mali vsevedež, kjer delajo razne poskuse, naprimer doma izdelajo iz mase vulkan, pod njim pa recimo naredijo kakšne hišice, ljudi...potem pa na sredino vulkana dajo sodo bikarbono in kis in vulkan bruha lavo in zalije vas. Ali pa naprimer v vodo potreseš poper in na sredino namočiš milo, rezultat je, da se ob dotiku mila z vodo , poper odmakne.
Problem je, da se je naš mali spet javil, da bo naslednjič pokazal kaj novega-presenečenje, seveda pa je na meni kaj si naj izmislim, da ni preveč komplicirano, in da bo lahko pokazal v šoli.
Ima mogoče katera kakšno idejo ali pozna kakšen link, kjer so predstavljani kakšni otroški poskusi.

Hvala za kakršen koli nasvet in lep večer.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mali vsevedež-poskusi
13.1.2013 17:42:20   
dskubin
http://www.stevespanglerscience.com/experiments

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mali vsevedež-poskusi
13.1.2013 18:06:49   
mateyka
caki mal - ta zgornji link sem jaz na temi z istim naslovom objavila nekaj dni nazaj? zdaj je pa tema zginla, vsi ostali posti zbrisani in se je pojavila v tej "novi" obliki in zdaj dskubin dajej ta link namesto mojega posta od prej; zakaj je pa tega blo treba? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mali vsevedež-poskusi
13.1.2013 19:08:26   
dskubin
user posted image oprosti mateyka, če tako izgleda, ampak tega, o čemer govoriš nisem vidla sploh, sem hotla samo pomagat p&b. Link imam pa shranjen iz "tiste, ki imate otroka doma", ker včasih doma kaj spacamo, zdej pa ne vem, a si ga ravno ti tam prilepila ali katera druga. Ker zdej mi izgleda, kot, da sem jaz nekaj narobe naredila user posted image

< Sporočilo je popravil dskubin -- 13.1.2013 19:12:26 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mali vsevedež-poskusi
14.1.2013 1:03:36   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
user posted image oprosti mateyka, če tako izgleda, ampak tega, o čemer govoriš nisem vidla sploh, sem hotla samo pomagat p&b. Link imam pa shranjen iz "tiste, ki imate otroka doma", ker včasih doma kaj spacamo, zdej pa ne vem, a si ga ravno ti tam prilepila ali katera druga. Ker zdej mi izgleda, kot, da sem jaz nekaj narobe naredila user posted image


ma ne, ne mislim, da si ti kej narobe nardila user posted image - sam ful postov je zginlo in pol še zgleda kot da je moj post zamešan; kaj se je zgodilo s to temo, to pa ne bev ne mev.. a bi lahko kdo napisal kaj se je zgodilo oz. kaj se dogaja, bilo bi lepo, no. spodobilo bi se. no, to me zanima? anyone? user posted image

btw, ta link je pa zakon user posted image ti ga kr popi user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mali vsevedež-poskusi
15.1.2013 19:37:18   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sam ful postov je zginlo in pol še zgleda kot da je moj post zamešan; kaj se je zgodilo s to temo, to pa ne bev ne mev..



user posted image user posted image user posted image tudi jaz gledam, če mi je p&b kaj odgovorila. Štos je pa v tem, da je odprla 4 enake teme v različnih forumih in so očitno 3 teme brisali, tole tukaj pa pustili.




_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?