|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
29.6.2007 19:11:15   
Anonimen
Spontani splav,smrt otroka med nosečnostjo,med porodom ali kmalu po njem,smrt novorojenčka,dojenčka,malega ali velikega otroka...vse to so izgube,ki bolijo...in nas zaznamujejo za zmeraj...

Vem,da nas je tukaj na RR tudi nekaj mamic malih angelov.In lepo bi bilo,če bi pod tem enim postom združile naše zgodbe,misli in sanje.Da bi predstavile RR naše otroke kot del nas.Del našega življenja.Da bi delile bolečino.In jo morda kak trenutek tudi lažje prenašale.Kajti vem,da nismo same.

Lahko začnete kar zdaj...tukaj...izlijte svoje srce...in nam predstavite vašega malega angela...kdo je in zakaj je v nebesih...
 
Začela bom jaz.Sem mamica malemu angelu,ki je v nebesih od 30.11.2006.Imela sem spontani splav,v drugi polovici tretjega meseca nosečnosti.Otroka sem se zelo veselila.Po splavu sem ga imenovala Anne Marie,da bi lažje prebolela,pa čeprav niti tega nevem,ali je bila deklica,ali fantek.Vem le,da je bil del mene.In da bo to ostal za vedno.Čez nekaj dni,19.julija 07,bi ga morala roditi.Sedaj je že veliko lažje in srečna sem,da sma vsaj nekaj trenutkov lahko preživela skupaj.V mojem spominu bo ostal za vedno.Na polju belih vrtnic(Mb) pa le zanj gori plamenček,v njegov spomin.Pogrešam ga.
 
user posted image user posted image user posted image
 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
29.6.2007 20:31:47   
Anonimen
Jas sem splavila 20.7.1995   19 tednov
deček
250g
21cm

Vedno bo ostal v mojem spominuuser posted image

user posted image naj ga čuvajo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
29.6.2007 21:26:24   
tul
Jst mam na žalost kr veliko angelčkovuser posted image :
13.12.05 ss 5t
16.11.06 porod mrtvorojene hčere v 32t(vzrok ovita popkovina)
14.5.07 ss 9t
Upam da tudi zame posije sonce.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
29.6.2007 21:57:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čipka
Jas sem splavila 20.7.1995   19 tednov
deček


Prav na ta dan se je istega leta rodila moja sestrica...na srečo živa in zdrava!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
29.6.2007 22:17:50   
anajmad
Leta 1997 ss v 10.tednu in moj user posted image Vid se je rodil 16.08.2004 v 24.T in umrl dva dni kasneje.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
29.6.2007 22:19:39   
silvya
Moj angelček je Melita, mrtvorojena (ovita popkovnica) 24.05.07, težka 2960g in velika 50 cm. Imela je temne kratke rahlo valovite laske in majhen nosek, ravno takega je imela njena starejša sestrica. Pravzaprav ji je bila zelo podobna.
Bila je donošen otrok, vsak dan sem pričakovala, da se bodo začeli popadki, pa sem žal dočakala samo to, da več nisem čutila njenih brcik in kolcanja. Sledil je porod z umetnimi popadki in vse ostale težke reči, ki so se zgodile nam vsem na tem forumu. Vsak dan jo obiščem na pokopališču, ji prižgem svečko in naredim šopek iz cvetlic z domačega vrta.

Silvya


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
29.6.2007 23:49:24   
blue sky
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Meni se kaj tako žalostnega hvalabogu ni zgodilo, ampak mi je zelo hudo za vas, ki ste morale vse to preživeti. Upam, da vam bo čim prej posijal sonček in boste srečne user posted image user posted image user posted image .
Vaši angelčki pa naj počivajo v miru.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
30.6.2007 0:34:23   
Anonimen
Mojo zgodbo večina vas že pozna,.....
Tudi sama sem mamica malemu user posted image , ki se je rodil v 37t in živel le kratkih 5 mesecev.
Moja mala Tia Lana,moja prva radost, se je rodila z kar nekaj napakami, ki so bile na koncu usodne.Ta svet je zapustila le 3 dni preden bi dopolnila 5 mesecev.To obdobje je bilo najbolj boleče in kaj takega ne bi privoščila nikomur.Naj rečejo kar hočeje, vedndar je v življenju najtežje, ko izgubiš del sebe, ko ostaneš brez tistega malega bitjeca, ki ga nosiš pod srcem in s katerim sta povezana od trenuka njegovega spočetja.Tudi sama vsak dan obiščem njen grobek,ji povem, da jo imam še vedno najrajši na svetu, se ji zahvalim da nas čuva ter s težkim srcem in solznimi očmi odidem domov.Tolažim se s tem, da me sliši in da ve da jo njena mamica ne bo nikoli pozabila.
Kljub težkim trenutkom, ki smo jih preživeli in vsej tej bolečini, sem presrečna, da se je rodila in da sem jo imela priložnost videt, jo držat v naročju, ji bi ti mati in ji dati vso svojo ljubezen, ji povedat, kako sva si jo z atijem silno želela in se veselila njenega rojstva.Imela sem priložnost, ki jo nekatere od vas niso imele.

Edina

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
30.6.2007 1:33:43   
Anonimen
Jaz sem splavila 28.11.2004 v 9. tednu nosečnosti. Mojega user posted image nisem poimenovala, vendar imam že ves čas občutek, da je bila punčka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
30.6.2007 11:04:40   
srki
Punce, moje iskreno sožalje. Nihče ne more vedeti, kakšna bolečina je to user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
30.6.2007 11:34:17   
Bubamaraa
Punce ne velik objemček user posted image user posted image user posted image  za vas, ki ste izgubile svoje angelčke....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
30.6.2007 20:23:13   
KBM
Iskreno sožalje vsem mamicam!user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
30.6.2007 20:43:13   
urskula
Pozdrav vsem mamicam in njihovim angelčkom,tudi jaz sem doživela to tragedijo,ki jo ne bom nikoli pozabila.V 17t,ko sem bila pri ginekologu na UZ mi je ginekologinja povedala to grozljivo novico,še zdaj jo slišim,ko mi je rekla " vašemu plodku ne bije več srček".Vtistem trenutku nisem mogla verjeti svojim ušesom,začel se mi je sesuvat svet.Bila sem jezna žalostna,bolelo me je.... Imela sem rok 16.6. 2005.Takoj drugi dan sem šla v Porodnišnico ,da sem dobila umetne popadke in rodila. Bila bi punčka.Zdaj je od tega že 3leta.Bolečina je minila vendare spomin bo za vedno ostal v mojem srcu.Sedaj imam 4.5 mesečnega dečka,ki je pravi sonček.Zato za vse tiste,ki ste to doživele upajte,kajti splača se .Če boste verjele,boste tudi dobile. V hudih časih si govorim pregovor,ki zelo drži in sicer:
BOG TI VZAME SREČO IN VESELJE,KER TI PRIPRAVLJA ŠE BOLJŠE!!!   lp  URSKULA

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.7.2007 11:48:35   
Eva2008
Moj user posted image  je umrl v 16t. Bila bi user posted image . Ime bi ji bilo Lana. Vendar me je žal zapustila, tako kot me je po njeni smrti zapustil njej oče. Bilo je hudo. Lana se je lepo razvijala in vse je bilo ok. Do zadnjega pregleda, kjer G ni več zaznala njenega bitja. Z njo je umrl tudi del mene, tisti del, ki ga ne bo nikoli več nazaj, tako kot moje male Lane ne. 1.6.2007 naj bi jo držala v naročju, vendar se je 15.12.2006 vse porušilo. Danes bi bila stara en mesec. user posted image

Vendar življenje teče dalje. Za nekaj časa se mi je zaustavilo in bilo je kot da bolečina ne bo nikoli minila. Se počasi postavljam spet na noge. Hvalabogu imam prijateljice, ki mi pomagajo da je življenje znosnejše. 

Vsak dan pa pogrešam mojo malo Lano. Vem, da bi bila lepa in najbolj ljubljena, tako kot je ljubljena sedaj, čeprav je ne vidim.

Lana, pogrešam te in upam, da me čuvaš, čeprav bi morala biti to moja naloga. user posted image user posted image  

_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

(odgovor članu urskula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.7.2007 13:00:33   
cmokec
Tudi pri nas imamo angelčka. V 7t sem imela IMN. Imena nima, ker bi mi bilo še težje.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Eva2008)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.7.2007 21:24:18   
Anonimen
V 10 t. - 18.09.2006 - user posted image  več ni utripal srček.

Sedaj smo spet v pričakovanju in vsak dan nekoga tam zgoraj prosim, da naj bo s tem user posted image  vse OK.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.7.2007 12:49:04   
natasarobi
kolikor nas je ali nas bi bilo - vsaka številka je absolutno previsoka!!!!

* sama imam dva angelčka (junij 2006 in april 2007)!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.7.2007 22:43:18   
BLAŽIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
3.7.2007 11:53:55   
Whatever
Moj mali user posted image  pa je v nebesih od nedelje... odšel v 8. tednu. Ne me narobe razumet, ampak lepo je videt, da je še kdo z spomini na take dogodke...

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
4.7.2007 12:29:04   
bt08
Punce en velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  objem vam pošiljam,in sočustvujem z vami,na srečo me to ni doletelo in upam da me ne bo.Res mi jez elo hudo ko berem to,koliko ste močne,da to preživete,če bi samo na to pomislila bi se mi sesul svet.
Vsem moje sožalje,in tudi vam bo posijalo sonce.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čuvajo vas pa najboljši in najčepši user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Whatever)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
4.7.2007 16:50:01   
sonce03
moj sonček bi bil zdaj star 4 leta..splavila sem v 12 tednu...sedaj imam 3 letnika in 20 mesečnikauser posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
4.7.2007 17:47:43   
Erdbeere
Tudi sama sem imela ss v 10 t ...in to 12/2004 v teh dneh bi praznoval svoj 2. rojstni dan  ampak zdaj imam pa še enega cukrčka, ki je praznoval pred kratkim 1. rojstni dan...pa seveda prinesko ki je praznovala 5. rojstni dan 

(odgovor članu sonce03)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
4.7.2007 19:00:54   
minabo
4.3.2004 sem v 26.tednu nosečnosti rodila sinčka Vida, ki je umrl že v mojem trebuščku. Zelo težko mi je bilo, vendar sem uspela čez vso to žalost. Lani sem avgusta rodila mojega sončka Mihauser posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
4.7.2007 21:50:36   
petra*
Naša zvezdica pa je Brina, ki je umrla po operaciji na srčku. 6 dni smo bili popolna družina. 6 nepozabnih dni cartanja, dojenja, spoznavanja. In hvala Brini za 6 nepozabnih dni, ker je prišla in ostala v naših srcih in nam podarila toliko lepega, dragocenega in nas naučila ceniti trenutke in se čuditi življenju. Poljubčke tja, za mavrico, med zvezdice.mami

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
4.7.2007 22:12:07   
Sandrin
Meni vsak večer sijeta dve drobni zvezdici. tako vem, da nisem sama. Tako vem, da se imata lepo.
Nosim jih v svojem srcu in sta moj najdražji zaklad, hkrati pa še vedno boleč spomin na božični dan leta 2004.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?