|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marčevke 2010
23.2.2010 19:53:01   
Zvezdici
user posted image

Smo se punce (ki še čakamo svoje marčke), kar odločile, da bi bilo super odpreti temo za vas, že novopečene mamice (ker se vas je do sedaj že kar nekaj nabralo).

Čestitke še enkrat, vsem svežim družinicam! user posted image user posted image





_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Marčevke 2010
23.2.2010 21:32:01   
mama5
Bravo Zvezdici!

Čakamo na prve vtise mamic, ki se bodo ali so se že vrnile iz P user posted image .


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Marčevke 2010
24.2.2010 11:14:03   
vekybel
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Marčevke 2010
26.2.2010 12:44:34   
Zvezdici
Zdaj počasi, pa se bodo mamice nabrale doma iz P, pa bo tudi ta tema bolj zaživela user posted image .

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Marčevke 2010
26.2.2010 23:20:17   
naty28
hmmm tolko jih je že rodilo marčevk, pa dobena noče napisat kak je bil porod, zgleda da so ful zaposlene z malčkiuser posted image

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Marčevke 2010
27.2.2010 10:01:12   
Zvezdici
Hehe očitno.
Potem moramo, pa me malo vzdrževati user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Marčevke 2010
27.2.2010 22:22:30   
Jessy
Ali bomo še čakajoče morale še tukaj tipkat??? user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Marčevke 2010
27.2.2010 23:07:52   
Zvezdici
Očitno. user posted image user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Marčevke 2010
27.2.2010 23:40:20   
naty28
jauser posted image

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 20:03:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naty28)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Marčevke 2010
1.3.2010 21:13:23   
Tjasa27
valen tud nama dojenje zaenkrat še ni zalaufalo. Tud jz sem si načrpala zelo malo cca 20 po dojenju, tako da sem kar obupala nad črpanjem. Men so v porodnišnico sploh prepovedali dojit tako da sem si samo črpala, ker naj bi mali premalo pridobival na teži. Tako da mislim da je vse zamujeno in bo kar na flaši user posted image . Sem pa poklicala svetovalke za dojenje one svetujejo brezplačno po telefonu, tako da če boš rabila povej, pa ti bom dala telefonsko. Pa so me mal potolažile, da bo mogoče še celo šlo. Bomo vidli. Mam pa tud jz občutek da mi mleka zmanjkuje.

Kok je pa tvoja pridobila kej na teži? Kok časa pa je bila pod lučko? Urban je bil en dan, vrednost je imel pa 280.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Marčevke 2010
1.3.2010 21:15:08   
Tjasa27
na sprehod smo šli pa prvič po 10 dneh kar smo bili doma, ko je bilo prvič nad 0. Smo šli pa najprej na balkon za 10 minut, naslednji dan v naročju pred blok za 10 minut, pol spet na balkon, ker je deževalo po kakšnem tednu pa smo začeli vozičkat

(odgovor članu Tjasa27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
2.3.2010 10:20:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tjasa27)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Marčevke 2010
2.3.2010 19:22:40   
Tjasa27
Jz sem tud imela vmes krizo glede dojenja, pol sem se pa nekak sprijaznila. Dons me je pa tud pediatrinja čist potolažila, da nisem jz kriva da nimam mleka, je rekla da je bilo zgleda prehud stres, ker sem tok prej rodila pa še tok krvi zgubila. Je pa carica pediatrinja, je ona v 32 tednu rodila in me čist razume.

V katerem tednu si ti rodila?

A ti dam telefonsko za dojenje?

Drugače jz uporabljam Bebo, pa ne vem a je kej boljše kot aptamil. Ko sem šla iz porodnišnice mi je svakinja rekla da jih je ona ful naštudirala in da naj bi bila kao naboljš. Nimam pojma a je res.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Marčevke 2010
2.3.2010 19:23:40   
Tjasa27
aja čiščo mam jz še vedno (1 mesec) sicer je zdej zelo blaga, za dnevne vložke ampak je še krvavo

(odgovor članu Tjasa27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Marčevke 2010
3.3.2010 14:23:00   
naty28
Fajn, zgleda da se ta tema kar odpira, super ko bomo me marčevke vse rodile, bo tu že kar zanimivo. Kar tako naprejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Tjasa27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Marčevke 2010
4.3.2010 18:09:34   
Zvezdici
Bolj slabo tukaj tole laufa user posted image .
Mamice marčkov.. kje ste?
Saj počasi se nas bo nabralo.. če ne prej.. konec marca user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Marčevke 2010
5.3.2010 11:19:35   
Jassika
Evo mamice in user posted image , se pridružujem temi user posted image .
Tjaša27 in valen, kaj lahko posredujeta tel. od svetovalk za dojenje? Tudi mi imamo probleme z dojenjem. Rodili smo se 3 tedne prezgodaj in naš mali je bil zlateničen, kar so ugotovili šele 3 dan, tako da je bil bili rubin kar precej visok-314, ob odpustu-6 dan pa 250. In posledica tega je, da je bil grozno zaspan in pasiven, tako da ni zmogel zadosti sesati in se nisva na polno dojila (aptamil). Mleko sem si črpala, bilo ga je od 30-50 ml (po izjavah sestr dovolj za prve dni). No zdaj sva pa že doma in po nasvetu patronažne sva se začela bolj na polno dojit in probat ne dodajat aptimila, oz. le če je bil vidno lačen.... in posledica tega je, da smo od torka, ko sva prišla domov, izgubili 90 g teže user posted image user posted image user posted image user posted image  . Zdaj naj pa ne bi sploh probala dojit 2 dni, ampak si mleko izčrpavat, da se vidi koliko ga sploh je, malega pa hranit z aptimilom user posted image user posted image user posted image user posted image
Vsi mi pravijo, da ne smem obupat zaradi mleka in daleč od tega, samo  nisem si predstavljala, da bo to tak problem. Vidim da nisem edina s tem problemom, zato pa me zanima kaj lahko sploh naredi mamica, da bi spodbudila, da bi se delalo več mleka?
Še glede čisče, danes je 10 dan in je imam še zelo zelo malo, skoraj nič. Bolečina od šivov tudi počasi popušča, tako da bom naslednji teden že kot nova. Samo tole user posted image  mleko mi dela težave user posted image . Ah, upamo na najboljše....
Lep pozdravček

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Marčevke 2010
5.3.2010 12:40:38   
Tjasa27
Oj!

Evo svetovalke za dojenje

01 51 24 574 (Mateja)

01 5105 100 (jana)

04 574 1415 (Alenka)

041 7791 34 (dopoldan)

Jz si tud nisem predstavljala, da bodo taki problemi z dojenjem. Midva se dojiva vsak obrok, samo spije max 20 (imam sposojeno tehtnico, zato vem) potem pa poje še 100. Črpam si ne več ker ni kaj za črpat user posted image

Jassika, če si načrpaš 30 - 50 je to super, jz sem si max 40. Najboljš da pokličeš te svetovalke, so zelo prijazne in ti bodo najbolj znale povedat kako pa kaj. Je pa deleč od tega, da bi obupala.

Jz sem imela v torek že privi pregled pri pediatru, je vse ok, ima pa mali že 3490 g (porodna teža 2445) in je velik 52 cm (ob rojstvu 46) user posted image user posted image user posted image naju je pohvalila da zelo lepo napreduje, glede na to, da bi se predvčerajšnjim šele mogel rodit. Tudi vse tiste reflekse, ki jih preverjajo je lepo dal čez. Pediatrinja se nam je ful posvetila, vse jo je zanimal (tudi ona je rodila prezgodaj - v 32 tednu) in me je čist razumela, tako da mi je bilo super. So nas pa poslal v razvojno (avtomatsko vse nedonošenčke) in jo imamo že v ponedeljek.

zdej pa šibam, imamo alarm, user posted image , pišem še kaj kasneje

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 10:17:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tjasa27)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 10:18:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tjasa27)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 10:26:07   
mojcej77
valen - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 10:39:10   
lucika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image valen, ne morem nič reči, samo jočem lahko z vami:(

(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 10:43:13   
Jassika
Valen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne znam si predstavljati, kako ti je hudo, nimam besed... user posted image

(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 10:44:50   
Zvezdici
valen - joj tako mi je žal zate in za vajino pikico!!! user posted image user posted image user posted image če bi ti le lahko pomagala bi ti z veseljem, vendar vem, da nobena beseda ne bo pomagala. Sem tudi jaz spustila sedaj kar nekaj solzic.
user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?