|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mastni madeži (po pranju)
26.9.2011 18:25:55   
*Zvončica*
Pozdravljene,

zanima me če katera pozna učinkovit način kako odstraniti mastne madeže. Namreč, sinovo trenerko sem dala v stroj brez da bi opazila da ima madeže-to sem videla šele, ko se je posušila po pranju (sklepam da so madeži na trenerki mastni-od solate ali kaj takšnega, jo nosi za vrtec in ne vem točno kako so nastali).

S čem naj se jih lotim oz. ali se jih bo še sploh dalo odstranit? Če ima katera kakšen dober nasvet se priporočam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.9.2011 18:29:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *Zvončica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mastni madeži (po pranju)
26.9.2011 19:04:23   
Jantar
Jaz sem se glih zadnjič s tem ukvarjala,namreč je imel mož mastne madeže(ošpricano) od juhe in kljub temu,da sem namazala fleke ni šlo ven,sem vprašala mami in mi je rekla,da naj dam na madež malo limoninega soka(sem mela samo unga v flaški) in sem res nakapala samo na flekce in pustila cca 5 minut in oprala na 40 stopinj in je šlo vse ven....probaj....aja majica je bla temno modra.....user posted image

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mastni madeži (po pranju)
26.9.2011 20:59:13   
blak
poskusiš lahko tudi z detergentom za pomivanje posode. Namažeš flek in daš v stroj.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mastni madeži (po pranju)
27.9.2011 8:17:17   
*Zvončica*
Hvala vsem user posted image , bom sprobala vaše nasvete. Saj, če jih pred pranjem opazim, jih ponavadi prej namažem in spravim ven zdaj pa res nisem vedela s čem naj poskusim.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mastni madeži (po pranju)
27.9.2011 13:56:35   
dskubin
meni to, kar je pošpricano od olja, ne gre nikoli stran samo s praškom, pa niti za Vanishom ali čim podobnim - proč vržen denar. Pred pranjem našpricam z razmaščevalcem (tistim v spreju, za čistit kuhinjo ipd.) in gre stran.


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mastni madeži (po pranju)
27.9.2011 14:54:07   
Hope2
Rumeni meglio, pa pustim stat in operem. Madež bučnega olja dam na sonce za par minut in ko izgine dam prat. Zadnjič j eše ena dodala, da lahko tudi ajvar in rdeče oljnate madeže daš na sonce

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?